Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
US Monastirienne

US Monastirienne Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€4.07m Ø 23.6 Ligue 1
67
Partits Pronosticats
65.7%
Taxa de Predicció
DWDWDW
Forma Recent
0.93
Gols / Partit
US Monastirienne va tenir 10+ xuts a porta en els últims 2 partits
US Monastirienne s'ha mantingut invicte en els últims 5 partits
Cap partit programat

El US Monastirienne no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

CA Bizertin vs Monastirienne, Ligue 1, inici a les 14:30. Quotes: 2.87 local, 2.37 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.31, confiança 5.8/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
CA Bizertin0
MonastirienneMonastir0
▴2.87
▾2.37
▴3.25
X2
▾1.42
U2.5
▾1.31
No
▾1.57
U2.5
▾1.31
5.8
✓ U2.5
▾1.315.8
ES Zarzis vs US Monastirienne, Ligue 1, inici a les 16:00. Quotes: 2.45 local, 2.75 empat, 3.25 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.36, confiança 5.3/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
ES ZarzisZarzis 1
US MonastirienneMonastir2
2.45
▾2.75
▴3.25
1
2.45
U2.5
▾1.36
No
▾1.55
U2.5
▾1.36
5.3
U2.5
▾1.365.3
US Monastirienne vs US Ben Guerdane, Ligue 1, inici a les 16:00. Quotes: 1.75 local, 3.25 empat, 5.20 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.45, confiança 6.8/10. Resultat final 3–3, pronòstic fallat.
FT
US MonastirienneMonastir3
US Ben GuerdaneBen Guerdane3
▾1.75
▴3.25
▴5.20
X
▴3.25
U2.5
▴1.45
No
▴1.52
U2.5
▴1.45
6.8
U2.5
▴1.456.8
US Monastirienne vs Stade Tunisien, Ligue 1, inici a les 16:30. Quotes: 2.55 local, 2.55 empat, 3.40 visitant. Millor pronòstic: almenys un equip no marcarà, quota 1.50, confiança 6.3/10. Resultat final 2–1, pronòstic fallat.
FT
US MonastirienneMonastir2
Stade Tunisien1
▾2.55
▴2.55
▾3.40
1
▾2.55
U1.5
1.95
No
▾1.50
No BTTS
▾1.50
6.3
No BTTS
▾1.506.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, inici a les 16:30. Quotes: 4.10 local, 2.80 empat, 2.55 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.34, confiança 5.3/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
No
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
US Monastirienne vs AS Soliman, Ligue 1, inici a les 16:00. Quotes: 1.70 local, 3.65 empat, 5.50 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.62, confiança 6.5/10. Resultat final 3–0, pronòstic fallat.
FT
US MonastirienneMonastir3
AS SolimanSoliman0
▴1.70
▾3.65
▾5.50
1X
▴1.17
U2.5
▾1.62
No
1.62
U2.5
▾1.62
6.5
U2.5
▾1.626.5
JS Kairouanaise vs US Monastirienne, Ligue 1, inici a les 16:00. Quotes: 3.25 local, 2.80 empat, 3.00 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.31, confiança 7.0/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
JS KairouanaiseJS Kairouan1
US MonastirienneMonastir 0
▾3.25
▾2.80
▴3.00
1X
▾1.44
U2.5
▾1.31
No
▾1.46
U2.5
▾1.31
7.0
✓ U2.5
▾1.317.0
US Monastirienne vs ES Metlaoui, Ligue 1, inici a les 16:00. Quotes: 1.47 local, 3.80 empat, 7.75 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.57, confiança 6.5/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
US MonastirienneMonastir0
ES MetlaouiMetlaoui1
▾1.47
▴3.80
▴7.75
1
▾1.47
U2.5
▾1.57
No
▾1.53
U2.5
▾1.57
6.5
✓ U2.5
▾1.576.5
US Monastirienne vs AS Gabes, Ligue 1, inici a les 15:30. Quotes: 1.38 local, 5.00 empat, 12.00 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.65, confiança 7.0/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
US MonastirienneMonastir2
AS Gabes0
▾1.38
▴5.00
▴12.00
1X
▾1.07
U2.5
▾1.65
No
▾1.46
U2.5
▾1.65
7.0
✓ U2.5
▾1.657.0
Quotes: 9.00 local, 3.10 empat, 1.50 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.22, confiança 5.0/10. Resultat final 0–2.
FT
AS RejicheRejiche0
US MonastirienneMonastir2
9.00
3.10
1.50
2
1.50
U2.5
1.22
No
1.18
U2.5
1.22
5.0
U2.5
1.225.0

Estadístiques de Temporada

Ligue 1 Tunísia · Temporada 2026
4Partits Taxa de Victòria 50%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits224
Victòries112
Empats112
Derrotes000
Gols a Favor527
Gols en Contra415
Mitjana de Gols a Favor2.51.01.8
Mitjana de Gols en Contra2.00.51.3
Porteries a Zero011
Partits sense Marcar011
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local2-1
Visitant1-2
Més Gols Marcats
Local3
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant1
Ratxes
Victòries1
Derrotes0
Penals
1/ 1
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
1–0
0-15
1–1
16-30
2–3
31-45
2–1
46-60
1–0
61-75
0–0
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
4-2-3-11 G
13Grogues
0Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.575%
3 Partits
Més de 1.575%
3 Partits
Més de 2.525%
1 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Tunísia - Ligue 1
# Equip J G P
1 ES Tunis 5 10-7 12
2 Progrès Sakiet Eddaïer 5 5-1 11
3 US Ben Guerdane 5 9-6 11
4 Club Africain 4 4-2 9
5 US Monastirienne 5 7-5 9
6 CS Sfaxien 5 6-4 8
7 Jeunesse Sportive Omrane 5 5-4 8
8 CA Bizertin 5 3-3 8
9 Stade Tunisien 4 7-5 7
10 ES Zarzis 5 5-5 6
11 AS Marsa 5 2-3 5
12 ES Sahel 5 5-7 4
13 CS Hammam-Lif 5 1-4 3
14 ES Metlaoui 5 3-6 3
15 Olympique Béja 5 4-8 2
16 ES Hammam-Sousse 5 1-7 1
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification) Relegation - Ligue 2

Pronòstics d'apostes de US Monastirienne

Busques pronòstics de US Monastirienne? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a US Monastirienne generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 67 partits amb la participació de US Monastirienne, amb una precisió del millor pronòstic de 65.7%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Ligue 1, US Monastirienne ha aconseguit 2 victòries, 2 empats i 0 derrotes en 4 partits, marcant 7 gols (1.8 per partit) i encaixant-ne 5, amb 1 porteries a zero.

US Monastirienne té actualment un valor de mercat estimat de €4.07m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de US Monastirienne es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

US Monastirienne és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.