Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Bashkimi Kumanovo

Bashkimi Kumanovo Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

23
Ennustetut ottelut
73.9%
Ennustettavuusaste
LWLDLL
Viimeaikainen vire
1.20
Maalit / Ottelu
Bashkimi Kumanovo:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Bashkimi Kumanovo ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 15 ottelussa
Bashkimi Kumanovo:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Bashkimi Kumanovo ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Bashkimi Kumanovo vs Sileks, First League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 6.30 koti, 4.60 tasapeli, 1.40 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.57, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi0
Sileks3
▾6.30
▾4.60
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▾1.57
Kyllä
▾1.80
O2.5
▾1.57
5.0
✓ O2.5
▾1.575.0
Bashkimi Kumanovo vs Struga, First League, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 12.00 koti, 6.60 tasapeli, 1.18 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.52, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi2
Struga1
▴12.00
▴6.60
▾1.18
2
▾1.18
O2.5
▾1.52
Kyllä
▾2.25
O2.5
▾1.52
5.0
✓ O2.5
▾1.525.0
Shkendija vs Bashkimi K, First League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.05 koti, 11.50 tasapeli, 32.00 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.66, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Shkendija4
Bashkimi KBashkimi1
▾1.05
▴11.50
▴32.00
1
▾1.05
O3.5
1.66
Kyllä
▾2.50
O3.5
1.66
5.0
✓ O3.5
1.665.0
Bashkimi Kumanovo vs Vardar Skopje, First League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 10.50 koti, 6.50 tasapeli, 1.21 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.71, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–3, vihje ei osunut.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi3
Vardar SkopjeVardar 3
▾10.50
▾6.50
▴1.21
2
▴1.21
O2.5
▾1.37
Ei
▴1.80
H2
1.71
5.0
H2
1.715.0
Bashkimi Kumanovo vs Shkendija Haracine, First League, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 3.40 koti, 3.40 tasapeli, 1.98 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 4.6/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi1
Shkendija HaracineShkendija H2
▴3.40
▴3.40
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.23
Kyllä
▾1.69
X2
▾1.27
4.6
✓ X2
▾1.274.6
Sileks vs Bashkimi K, First League, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.06 koti, 11.50 tasapeli, 34.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.30, luottamus 1.0/10. Lopputulos 6–0, vihje osui.
Loppu
Sileks6
Bashkimi KBashkimi0
▾1.06
▴11.50
▴34.00
1
▾1.06
O2.5
▴1.30
Kyllä
▴3.00
O2.5
▴1.30
1.0
✓ O2.5
▴1.301.0
Pelister vs Bashkimi K, First League, alkaa klo 15:30. Kertoimet: 1.72 koti, 4.00 tasapeli, 6.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.67, luottamus 1.1/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Pelister1
Bashkimi KBashkimi0
▴1.72
▾4.00
▾6.00
1X
▴1.21
O2.5
▾1.67
Ei
▴2.07
O2.5
▾1.67
1.1
O2.5
▾1.671.1
Bashkimi Kumanovo vs Makedonija GjP, First League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.60 koti, 3.80 tasapeli, 5.20 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.70, luottamus 1.0/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi3
Makedonija GjPMakedonija GP3
▾1.60
▴3.80
▴5.20
1
▾1.60
O2.5
▾1.70
Ei
▴2.30
O2.5
▾1.70
1.0
✓ O2.5
▾1.701.0
Bashkimi Kumanovo vs Akademija Pandev, First League, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.80 koti, 3.60 tasapeli, 4.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.98, luottamus 3.7/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Bashkimi KumanovoBashkimi0
Akademija PandevAkademija P0
▾1.80
3.60
▴4.40
2
▴4.40
O2.5
▴1.92
Kyllä
▴1.90
X2
▴1.98
3.7
✓ X2
▴1.983.7
Shkupi vs Bashkimi, First League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 17.50 koti, 8.00 tasapeli, 1.12 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.41, luottamus 5.4/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Shkupi2
Bashkimi 3
▴17.50
▴8.00
▾1.12
1
▴17.50
O2.5
▴1.41
Kyllä
▾2.30
O2.5
▴1.41
5.4
✓ O2.5
▴1.415.4
Shkupi vs Bashkimi, First League, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 26.00 koti, 11.00 tasapeli, 1.09 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.30, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Shkupi0
Bashkimi2
▴26.00
▴11.00
▾1.09
1
▴26.00
O2.5
▾1.30
Kyllä
2.70
O2.5
▾1.30
5.0
O2.5
▾1.305.0

Bashkimi Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.1
Pallonhallinta
45%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
2.4
KurinalaisuusKortit / ottelu
3
Voittoprosentti
30%

Kauden tilastot

First League Makedonia · Kausi 2026
8Ottelut Voittoprosentti 13%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut358
Voitot011
Tasapelit101
Tappiot246
Tehdyt maalit437
Päästetyt maalit101525
Tehtyjen maalien keskiarvo1.30.60.9
Päästettyjen maalien keskiarvo3.33.03.1
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia134
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti-
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras6-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras6
Putket
Voitot1
Tappiot5
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–2
0-15
2–3
16-30
3–5
31-45
0–1
46-60
1–8
61-75
1–5
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-151
16-301
31-451
46-603
61-753
76-906
17Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.550%
4 Ottelut
Yli 1.525%
2 Ottelut
Yli 2.513%
1 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Makedonia - First League
# Joukkue O M P
1 Shkendija 10 24-10 23
2 Struga 10 22-7 20
3 Vardar Skopje 10 17-9 20
4 Tikveš 9 20-7 16
5 Shkëndija Haraçinë 10 7-12 14
6 Sileks 10 17-11 13
7 Bregalnica Štip 10 11-17 10
8 Aresimi 9 7-20 9
9 Bashkimi Kumanovo 10 9-29 7
10 Skopje 10 5-17 3
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) 1. MFL (Relegation) Relegation - 2. MFL

Bashkimi Kumanovo – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Bashkimi Kumanovo? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Bashkimi Kumanovo otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 23 ottelua, joissa Bashkimi Kumanovo on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 73.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä First League-kaudella Bashkimi Kumanovo on saavuttanut 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 6 tappiota 8 ottelussa, tehden 7 maalia (0.9 per ottelu) ja päästäen 25, pitäen 0 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Bashkimi Kumanovo ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Bashkimi Kumanovo on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.