Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Beykoz İshaklıspor

Beykoz İshaklıspor Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
75.0%
Ennustettavuusaste
LLDLLD
Viimeaikainen vire
0.80
Maalit / Ottelu
Beykoz İshaklıspor on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 10 ottelua
Beykoz İshaklıspor:n otteluissa oli alle 3,5 maalia viimeisissä 11 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Beykoz İshaklıspor ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Galata vs Beykoz Ishaklispor, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.27 koti, 3.05 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Galata2
Beykoz IshaklisporBeykoz I 0
▾2.27
▾3.05
▴3.05
1
▾2.27
U2.5
1.55
Ei
1.73
1X
▾1.31
5.0
✓ 1X
▾1.315.0
Beykoz Ishaklispor vs Beykoz Anadolu, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.72 koti, 3.15 tasapeli, 2.37 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.38, luottamus 5.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Beykoz IshaklisporBeykoz I0
Beykoz Anadolu0
2.72
3.15
2.37
2
▾2.37
O1.5
1.35
Kyllä
1.90
X2
▴1.38
5.9
✓ X2
▴1.385.9
Beykoz Ishaklispor vs Yalova Yesilovaspor, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.78 koti, 3.30 tasapeli, 4.05 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.78, luottamus 5.1/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Beykoz IshaklisporBeykoz I1
Yalova YesilovasporYesil Yalova FK2
▾1.78
▴3.30
▾4.05
1
▾1.78
U2.5
1.69
Ei
▾1.80
1
▾1.78
5.1
1
▾1.785.1
Silivrispor vs Beykoz Ishaklispor, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.20 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.62, luottamus 6.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Silivrispor2
Beykoz IshaklisporBeykoz I1
2.02
3.20
3.30
2
3.30
U2.5
1.62
Ei
1.73
U2.5
1.62
6.3
U2.5
1.626.3
Cankaya FK vs Beykoz Ishaklispor, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.60 koti, 3.95 tasapeli, 5.60 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.33, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Cankaya FK0
Beykoz IshaklisporBeykoz I0
▾1.60
▴3.95
▴5.60
1X
▾1.21
U3.5
▴1.33
Ei
▴1.87
U3.5
▴1.33
4.8
✓ U3.5
▴1.334.8
Beykoz Ishaklispor vs Bursa Yildirimspor, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.75 koti, 3.05 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.27, luottamus 4.6/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Beykoz IshaklisporBeykoz I1
Bursa YildirimsporBursa Y0
2.75
3.05
2.55
X2
1.39
U3.5
1.27
Kyllä
1.83
U3.5
1.27
4.6
✓ U3.5
1.274.6
Inegol Kafkas vs Beykoz I, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.69 koti, 3.60 tasapeli, 5.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.69, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Inegol Kafkas1
Beykoz I0
▴1.69
▴3.60
▾5.10
1
▴1.69
U3.5
▴1.26
Kyllä
▾1.92
1
▴1.69
6.2
✓ 1
▴1.696.2
Beykoz Ishaklispor vs Kestel Cilek, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 1.83 koti, 3.45 tasapeli, 4.20 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.32, luottamus 5.5/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Beykoz IshaklisporBeykoz I0
Kestel Cilek0
1.83
3.45
4.20
2
4.20
U3.5
1.32
Ei
1.90
U3.5
1.32
5.5
✓ U3.5
1.325.5
Beykoz Ishaklispor vs 1926 Polatli Belediye, 3. Lig - Group 1, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.42 koti, 3.75 tasapeli, 5.60 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 1.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Beykoz IshaklisporBeykoz I3
1926 Polatli BelediyePolatli B0
1.42
3.75
5.60
X
3.75
U3.5
1.36
Kyllä
1.76
U3.5
1.36
1.0
✓ U3.5
1.361.0

Kauden tilastot

3. Lig - Group 1 Turkki · Kausi 2026
5Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut235
Voitot000
Tasapelit101
Tappiot134
Tehdyt maalit112
Päästetyt maalit279
Tehtyjen maalien keskiarvo0.50.30.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.02.31.8
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot0
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–3
0-15
0–1
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
0–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.540%
2 Ottelut
Yli 1.50%
0 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Beykoz İshaklıspor – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Beykoz İshaklıspor? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Beykoz İshaklıspor otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Beykoz İshaklıspor on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 75.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä 3. Lig - Group 1-kaudella Beykoz İshaklıspor on saavuttanut 0 voittoa, 1 tasapeliä ja 4 tappiota 5 ottelussa, tehden 2 maalia (0.4 per ottelu) ja päästäen 9, pitäen 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Beykoz İshaklıspor ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Beykoz İshaklıspor on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.