1. Jalkapalloennusteet
  2. Liigat
  3. Premiership
  4. Coleraine FC
Coleraine FC

Coleraine FC Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €2.55m
KEY INSIGHT Coleraine FC on ollut kotona tappiotta viimeiset 16 ottelua
TREND Coleraine FC:n otteluissa oli yli 2,5 maalia viimeisissä 5 ottelussa
TREND Coleraine FC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 15 ottelussa

Viimeaikainen vire

WWWLL
105 Ennustetut ottelut
70.48% Ennustettavuusaste

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

14:45

Päättynyt
Coleraine FC
Coleraine FC
0 : 3
HJK Helsinki
HJK Helsinki
3.25
3.9
2.12

2

2.12

O2.5

1.75

YES

1.65

O2.5

1.75
8/10

12:00

Päättynyt
HJK Helsinki
HJK Helsinki
5 : 0
Coleraine FC
Coleraine FC
1.35
5.4
7.9

1

1.35

O2.5

1.56

YES

1.95

O2.5

1.56
6.6/10

10:00

Päättynyt
Coleraine FC
Coleraine FC
3 : 0
Portadown
Portadown
1.5
4.3
4.6

1

1.5

O2.5

1.46

YES

1.56

O2.5

1.46
8/10

14:30

Päättynyt
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1 : 2
Coleraine FC
Coleraine FC
3.45
3.6
2

2

2

O2.5

1.66

YES

1.6

O2.5

1.66
8/10

14:30

Päättynyt
Limavady U
Limavady United
0 : 1
Coleraine FC
Coleraine FC
4.55
3.95
1.65

2

1.65

O2.5

1.71

YES

1.75

2

1.65
8/10

09:30

Päättynyt
Dungannon S
Dungannon Swifts
2 : 3
Coleraine FC
Coleraine FC
5.6
4.15
1.67

1X

2.23

O2.5

1.75

NO

1.98

O2.5

1.75
6.8/10

12:30

Päättynyt
Coleraine FC
Coleraine FC
6 : 2
Glentoran
Glentoran
2.55
3.25
2.92

1

2.55

O1.5

1.31

NO

2.02

1X

1.41
8.5/10

10:00

Päättynyt
Linfield
Linfield
0 : 3
Coleraine FC
Coleraine FC
3.8
4
1.9

2

1.9

O1.5

1.27

YES

1.76

X2

1.27
6.9/10

10:00

Päättynyt
Coleraine FC
Coleraine FC
6 : 2
Cliftonville FC
Cliftonville
1.42
4.9
7.5

2

7.5

U3.5

1.5

NO

1.91

U3.5

1.5
4.8/10

Coleraine FC ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö Coleraine FC ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle Coleraine FC algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 105 ottelua, joissa Coleraine FC on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 70.48%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä Friendlies Clubs-kaudella Coleraine FC on saavuttanut 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota 5 ottelussa, tehden 12 maalia (2.4 per ottelu) ja päästäen 4, pitäen 2 nollapeliä.

Coleraine FC arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €2.55m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Coleraine FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Coleraine FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.

Friendlies ClubsWorld • Kausi 2026
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut235
Voitot134
Tasapelit101
Tappiot000
Tehdyt maalit4812
Päästetyt maalit134
Tehtyjen maalien keskiarvo2.02.72.4
Päästettyjen maalien keskiarvo0.51.00.8
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti 3-0
Vieras 2-5
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 3
Vieras 5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 1
Vieras 2
Putket
Voitot 0
Tappiot 0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0 Keltaiset
0 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 100%
5 Ottelut
Yli 1.5 60%
3 Ottelut
Yli 2.5 40%
2 Ottelut
Yli 3.5 20%
1 Ottelut
Yli 4.5 20%
1 Ottelut
Pelaajatietoja ei ole saatavilla