Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
New Mexico United

New Mexico United Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€3.67m Ø 27.3 USL Championship
101
Ennustetut ottelut
69.3%
Ennustettavuusaste
WWLLDD
Viimeaikainen vire
1.73
Maalit / Ottelu
New Mexico United sai 3+ keltaista korttia viimeisissä 8 ottelussa
Seuraava ottelu USL Championship · su 18. lokak. · 1.30
San Antonio
VS01:30
New Mexico
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

New Mexico United vs Monterey Bay, USL Championship, alkaa klo 02:00. Kertoimet: 1.66 koti, 4.00 tasapeli, 4.50 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue tekee maalin, kerroin 1.40, luottamus 5.9/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
New Mexico UnitedNew Mexico3
Monterey Bay1
▾1.66
4.00
▴4.50
X2
▴2.25
O2.5
▾1.58
Kyllä
▾1.58
AS
▴1.40
5.9
✓ AS
▴1.405.9
New Mexico United vs Phoenix Rising, USL Championship, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.55 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
New Mexico UnitedNew Mexico2
Phoenix Rising1
▴2.32
▾3.55
▾2.80
1
▴2.32
O2.5
▾1.55
Kyllä
1.50
1X
▴1.50
8.0
✓ 1X
▴1.508.0
FC Tulsa vs New M, USL Championship, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 2.01 koti, 3.45 tasapeli, 3.65 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 8.1/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
FC Tulsa1
New MNew Mexico 0
▾2.01
3.45
▴3.65
1
▾2.01
O1.5
▴1.24
Ei
▾2.12
1X
▾1.30
8.1
✓ 1X
▾1.308.1
New Mexico United vs Sacramento Republic, USL Championship, alkaa klo 02:00. Kertoimet: 3.35 koti, 3.40 tasapeli, 2.04 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.36, luottamus 6.2/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
New Mexico UnitedNew Mexico2
Sacramento RepublicSacrament3
▴3.35
▴3.40
▾2.04
X2
▴1.31
U3.5
▴1.36
Kyllä
▾1.70
U3.5
▾1.36
6.2
U3.5
▾1.366.2
Colorado Springs vs New Mexico United, USL Championship, alkaa klo 02:00. Kertoimet: 1.87 koti, 3.75 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.60, luottamus 7.8/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Colorado SpringsColorado 0
New Mexico UnitedNew Mexico0
▴1.87
▴3.75
▾3.80
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Kyllä
1.58
O2.5
▾1.60
7.8
O2.5
▾1.607.8
Birmingham Legion vs New Mexico United, USL Championship, alkaa klo 01:30. Kertoimet: 2.32 koti, 3.60 tasapeli, 2.68 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.55, luottamus 6.8/10. Lopputulos 4–4, vihje osui.
Loppu
Birmingham LegionBirmingham4
New Mexico UnitedNew Mexico4
▴2.32
▴3.60
▾2.68
2
▾2.68
O2.5
▾1.55
Kyllä
▾1.47
O2.5
▾1.55
6.8
✓ O2.5
▾1.556.8
New Mexico United vs Indy Eleven, USL Championship, alkaa klo 02:30. Kertoimet: 1.83 koti, 3.80 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
New Mexico UnitedNew Mexico2
Indy Eleven2
▾1.83
▴3.80
▴3.80
1
▾1.83
O2.5
▾1.53
Kyllä
▾1.50
1X
▾1.29
8.5
✓ 1X
▾1.298.5
Las Vegas Lights vs New Mexico United, USL Championship, alkaa klo 03:30. Kertoimet: 1.97 koti, 3.75 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.55, luottamus 7.1/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Las Vegas LightsLas V1
New Mexico UnitedNew Mexico2
▾1.97
▴3.75
▴3.40
2
▴3.40
U3.5
▴1.55
Ei
▴2.47
U3.5
▴1.55
7.1
✓ U3.5
▴1.557.1
New Mexico United vs Memphis 901, USL Championship, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.48 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.40, luottamus 7.2/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
New Mexico UnitedNew Mexico2
Memphis 9013
2.10
3.48
3.10
2
3.10
U3.5
1.40
Ei
2.25
U3.5
1.40
7.2
U3.5
1.407.2

New Mexico Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.03
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.3
Pallonhallinta
54%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.2
KurinalaisuusKortit / ottelu
3.6
Voittoprosentti
40%

Kauden tilastot

USL Championship Yhdysvallat · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 48%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141327
Voitot8513
Tasapelit347
Tappiot347
Tehdyt maalit231841
Päästetyt maalit171532
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.41.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.21.21.2
Nollapelit358
Ottelut ilman maalia167
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras2-5
Suurin tappio
Koti2-3
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot6
Tappiot2
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–6
0-15
5–3
16-30
6–2
31-45
3–7
46-60
11–5
61-75
12–7
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-2-3-11 G
84Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.574%
20 Ottelut
Yli 1.544%
12 Ottelut
Yli 2.519%
5 Ottelut
Yli 3.511%
3 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
J. Lindsey J. Lindsey 25 DEF 7.25
K. Ryden K. Ryden 34 DEF 7.25
M. Vargas M. Vargas 24 MID 7.11
M. Akale M. Akale 28 MID 7.08
G. Hurst G. Hurst 28 FWD 7.03
A. Tambakis A. Tambakis 33 GK 7.01
T. Amang T. Amang 27 FWD 6.93
R. Ford R. Ford 17 - 6.88
Kristopher Shakes Kristopher Shakes 24 GK 6.82
T. Maples T. Maples 27 DEF 6.81
D. Bruce D. Bruce 29 FWD 6.74
W. Seymore W. Seymore 33 DEF 6.70
Luiz Fernando Luiz Fernando 28 MID 6.61
Z. Bailey Z. Bailey 25 MID 6.48
C. Gloster C. Gloster 25 DEF 6.47
S. Rivas S. Rivas 28 MID 6.41
T. Pondeca T. Pondeca 24 MID 6.37
A. Herbert A. Herbert 27 DEF 6.30
J. DuBois J. DuBois 19 - 5.97
J. Sais J. Sais 19 MID -
O. Jabang O. Jabang 24 MID -
M. Gaines M. Gaines 27 FWD -
G. Zelalem G. Zelalem 28 MID -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - USL Championship
# Joukkue O M P
1 El Paso Locomotive 28 48-36 50
2 New Mexico United 28 44-33 49
3 Sacramento Republic 28 38-26 45
4 Lexington 28 49-33 44
5 FC Tulsa 28 32-25 43
6 Colorado Springs 28 41-38 41
7 Orange County SC 28 37-44 39
8 San Antonio 28 29-29 39
9 Phoenix Rising 28 39-42 36
10 Las Vegas Lights 28 37-41 36
11 Oakland Roots 28 33-35 35
12 Monterey Bay 28 30-50 21
Play Offs: 1/8-finals

New Mexico United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle New Mexico United? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen New Mexico United otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 101 ottelua, joissa New Mexico United on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 69.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä USL Championship-kaudella New Mexico United on saavuttanut 13 voittoa, 7 tasapeliä ja 7 tappiota 27 ottelussa, tehden 41 maalia (1.5 per ottelu) ja päästäen 32, pitäen 8 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana New Mexico United on keskimäärin saavuttanut 54% pallonhallinnan, 1.03 xG ja 3.2 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 40%.

Joukkueen New Mexico United arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €3.67m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet New Mexico United ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

New Mexico United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.