Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
PVF-CAND

PVF-CAND Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€2.58m Ø 27.2 V.League 2
5
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
WDLWDW
Viimeaikainen vire
1.80
Maalit / Ottelu
PVF-CAND ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 19 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella PVF-CAND ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Bac Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.35 koti, 4.65 tasapeli, 7.40 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.55, luottamus 1.8/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Bac Ninh1
PVF-CAND3
▾1.35
▴4.65
▴7.40
X
▴4.65
O2.5
▾1.55
Kyllä
▾1.80
O2.5
▾1.55
1.8
✓ O2.5
▾1.551.8
PVF-CAND vs Xuan Thien Phu Tho, V.League 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.20 koti, 3.10 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.28, luottamus 1.1/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
PVF-CAND2
Xuan Thien Phu ThoXuan T2
▴2.20
▾3.10
▾3.10
1X
▴1.30
O1.5
▴1.28
Ei
1.95
O1.5
▴1.28
1.1
✓ O1.5
▴1.281.1
Than Quang Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.47 koti, 3.00 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.47, luottamus 7.3/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
1.52
U2.5
1.47
Ei
▾1.64
U2.5
▾1.47
7.3
U2.5
▾1.477.3
PVF-CAND vs Sanna Khanh Hoa, V.League 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.63 koti, 3.45 tasapeli, 5.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.63, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
PVF-CAND1
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa 0
▾1.63
▴3.45
▴5.60
1
▾1.63
U2.5
▾1.62
Ei
▾1.62
1
▾1.63
8.5
✓ 1
▾1.638.5
Dong Thap vs PVF-CAND, V.League 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.25 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.49, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Dong Thap 0
PVF-CAND0
▾2.50
▴3.25
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
▴1.85
Ei
▴2.02
X2
▴1.49
5.0
✓ X2
▴1.495.0
PVF-CAND vs Van Hien, V.League 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.10 tasapeli, 3.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 2.05, luottamus 4.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
PVF-CAND2
Van Hien 1
▾2.05
▾3.10
▴3.90
1
▾2.05
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.56
1
▾2.05
4.5
✓ 1
▾2.054.5

Kauden tilastot

V.League 2 Vietnam · Kausi 2026
21Ottelut Voittoprosentti 33%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut111021
Voitot527
Tasapelit538
Tappiot156
Tehdyt maalit22931
Päästetyt maalit121325
Tehtyjen maalien keskiarvo2.00.91.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.11.31.2
Nollapelit336
Ottelut ilman maalia055
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot2
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–5
0-15
4–0
16-30
6–4
31-45
9–6
46-60
6–4
61-75
6–4
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.576%
16 Ottelut
Yli 1.533%
7 Ottelut
Yli 2.519%
4 Ottelut
Yli 3.55%
1 Ottelut
Yli 4.55%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Nykyisellä V.League 2-kaudella PVF-CAND on saavuttanut 7 voittoa, 8 tasapeliä ja 6 tappiota 21 ottelussa, tehden 31 maalia (1.5 per ottelu) ja päästäen 25, pitäen 6 nollapeliä.

Joukkueen PVF-CAND arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €2.58m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet PVF-CAND ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

PVF-CAND on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.