1. Etusivu
  2. Liigat
  3. Primera B
  4. Union Magdalena
Union Magdalena

Union Magdalena Ennusteet, tilastot ja vire

Markkina-arvo: €4.60m
KEY INSIGHT Union Magdalena:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 17 ottelussa

Viimeaikainen vire

WDWLW
176 Ennustetut ottelut
64.2% Ennustettavuusaste

Union M Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua

Laukaukset
Maalia kohti / ottelu
6.9
Pallonhallinta
54%
Kulmapotkut
Keskiarvo / ottelu
4.8
Kurinalaisuus
Kortit / ottelu
3.3
Voittoprosentti
60%

AI-ennusteet

Palvelun tarjoaa NerdyTips

18:00

Tulossa
Barranquilla
Barranquilla
vs
Union M
Union M
3.9
3.35
1.92

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

17:00

Päättynyt
Union M
Union Magdalena
3 : 0
Real Cartagena
Real C red card
2.17
3.35
3.35

2

3.35

U2.5

1.73

NO

1.92

U2.5

1.73
3.2/10

20:30

Päättynyt
Real C
Real Cartagena
2 : 1
Union Magdalena
Union M
2.2
3.3
3.15

X2

1.65

U3.5

1.29

NO

1.95

U3.5

1.29
6.6/10

17:00

Päättynyt
Union M
Union Magdalena
2 : 0
Barranquilla
Barranquilla
1.72
3.55
5.1

X2

2.08

O1.5

1.28

YES

1.83

O1.5

1.28
3.5/10

18:00

Päättynyt
Bogota FC
Bogota FC
1 : 1
Union Magdalena
Union M
2.55
3.1
2.82

2

2.82

O1.5

1.39

NO

1.92

X2

1.52
8.3/10

16:30

Päättynyt
Depor FC
Depor FC
1 : 3
Union Magdalena
Union M
5.4
3.65
1.67

2

1.67

U3.5

1.32

YES

1.93

U3.5

1.32
5/10

17:00

Päättynyt
Union M
Union Magdalena
0 : 2
Internacional Palmira
Internacional P
2.02
3.35
3.65

1

2.02

O1.5

1.35

NO

1.92

1X

1.26
8.5/10

17:00

Päättynyt
Union M
Union Magdalena
4 : 2
Envigado
Envigado
2.02
3.2
3.7

1

2.02

O1.5

1.45

YES

2

1X

1.25
7.5/10

16:00

Päättynyt
Ind. Yumbo
Ind. Yumbo
0 : 2
Union Magdalena
U. Magdalena
2.57
3.1
3

1X

1.39

U2.5

1.6

YES

1.88

1X

1.39
2/10

16:00

Päättynyt
U. Magdalena
U. Magdalena
2 : 0
Real Santander
Real S
1.41
4.5
8.5

1

1.41

U3.5

1.34

NO

1.65

1

1.41
8.8/10

Union Magdalena ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö Union Magdalena ennusteita? NerdyTips tarjoaa tekoälyllä tuotettuja jalkapallovihjeitä joukkueelle Union Magdalena algoritmimme NT Apex avulla. Tähän mennessä olemme analysoineet 176 ottelua, joissa Union Magdalena on ollut mukana, parhaan vihjeen tarkkuudella 64.2%. Ennusteet kattavat Lopputuloksen, Under/Over, Molemmat joukkueet tekevät maalin, Oikean tuloksen, xG, Kulmapotkut ja Pallonhallinnan.

Nykyisellä Primera B-kaudella Union Magdalena on saavuttanut 11 voittoa, 3 tasapeliä ja 4 tappiota 18 ottelussa, tehden 31 maalia (1.7 per ottelu) ja päästäen 18, pitäen 5 nollapeliä.

Union Magdalena arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €4.60m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Union Magdalena ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Primera BColombia • Kausi 2026
Suorituskyvyn erittely
TilastoKotiVierasYhteensä
Ottelut9918
Voitot5611
Tasapelit213
Tappiot224
Tehdyt maalit141731
Päästetyt maalit9918
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.91.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.01.01.0
Nollapelit325
Ottelut ilman maalia303
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti 4-2
Vieras 1-3
Suurin tappio
Koti 0-2
Vieras 2-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti 4
Vieras 3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti 2
Vieras 2
Putket
Voitot 4
Tappiot 1
Rangaistuspotkut
4 / 4
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-15 2
16-30 6
31-45 6
46-60 11
61-75 9
76-90 16
55 Keltaiset
2 Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5 83%
15 Ottelut
Yli 1.5 56%
10 Ottelut
Yli 2.5 28%
5 Ottelut
Yli 3.5 6%
1 Ottelut
Yli 4.5 0%
0 Ottelut
Pelaajatietoja ei ole saatavilla