Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Atlético Paso

Atlético Paso Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

17
Prognozirane utakmice
52.9%
Razina predvidljivosti
DLWDLD
Nedavna forma
1.13
Golovi / Utakmica
Atlético Paso je bez pobjede u gostima u zadnjih 7 utakmica
Atlético Paso ne dobiva crveni karton u zadnjih 32 utakmica
Sljedeća utakmica Segunda División RFEF - Group 5 · sub, 24. lis · 19:30
Atl. Paso
VS19:30
Real Avila
Otključaj prognozu
Pretplati se za pregled

Zadnje utakmice

Conquense vs Atletico P, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 1.50 domaćin, 3.90 neriješeno, 6.30 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.50, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
Conquense2
Atletico PAtl. Paso2
▾1.50
▴3.90
▴6.30
1
▾1.50
U2.5
▴1.65
NG
▾1.56
1
▾1.50
5.0
1
▾1.505.0
CF Talavera vs Atletico P, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 10:00. Kvote: 1.82 domaćin, 3.35 neriješeno, 4.80 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.63, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
CF Talavera2
Atletico PAtl. Paso1
▴1.82
▾3.35
▾4.80
1
▴1.82
U2.5
▾1.63
NG
▴1.72
U2.5
▾1.63
5.0
U2.5
▾1.635.0
Atletico Paso vs Real Madrid III, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 19:30. Kvote: 3.45 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.27 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
Atletico PasoAtl. Paso1
Real Madrid IIIReal Madrid C0
▴3.45
▾3.05
▾2.27
X
▾3.05
U2.5
▾1.55
NG
▾1.78
U2.5
▾1.55
5.0
✓ U2.5
▾1.555.0
Albacete II vs Atletico Paso, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 2.00 domaćin, 3.30 neriješeno, 3.90 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza pogođena.
Kraj
Albacete IIAlbacete B2
Atletico PasoAtl. Paso2
▴2.00
▾3.30
3.90
1
▴2.00
U3.5
1.27
NG
1.85
1X
1.25
4.5
✓ 1X
1.254.5
Atletico Paso vs A Madrid III, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 19:30. Kvote: 3.55 domaćin, 3.35 neriješeno, 1.97 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.65, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Atletico PasoAtl. Paso0
A Madrid III1
3.55
3.35
1.97
X2
1.25
U2.5
1.65
GG
▾1.95
U2.5
1.65
4.3
✓ U2.5
1.654.3
Calvo Sotelo vs Atletico Paso, Segunda División RFEF - Group 5, početak u 11:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.20 neriješeno, 3.60 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 2.9/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Calvo Sotelo0
Atletico PasoAtl. Paso0
▴2.05
▾3.20
3.60
1
▴2.05
U2.5
1.67
NG
1.85
1X
1.25
2.9
✓ 1X
1.252.9

Statistika sezone

Segunda División RFEF - Group 5 Španjolska · Sezona 2026
6Utakmice Postotak pobjeda 17%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice336
Pobjede101
Remiji022
Porazi213
Postignuti golovi134
Primljeni golovi347
Prosjek postignutih golova0.31.00.7
Prosjek primljenih golova1.01.31.2
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola213
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin1-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost2
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
2–1
0-15
0–0
16-30
1–2
31-45
0–2
46-60
0–1
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.550%
3 utakmica
Više od 1.517%
1 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Atlético Paso — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Atlético Paso? NerdyTips nudi nogometne tipove za Atlético Paso generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 17 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Atlético Paso, uz točnost najboljeg tipa od 52.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Segunda División RFEF - Group 5, Atlético Paso bilježi 1 pobjeda, 2 remija i 3 poraza u 6 utakmica, uz 4 postignutih golova (0.7 po utakmici) i 7 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

Atlético Paso trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.30m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Atlético Paso prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Atlético Paso je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.