Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
ES Hammam-Sousse

ES Hammam-Sousse Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

17
Prognozirane utakmice
70.6%
Razina predvidljivosti
LLLLLD
Nedavna forma
0.93
Golovi / Utakmica
ES Hammam-Sousse gubi zadnjih 4 utakmica
ES Hammam-Sousse ne dobiva crveni karton u zadnjih 19 utakmica
ES Hammam-Sousse je bez pobjede u zadnjih 10 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

ES Hammam-Sousse trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

ES Hammam-Sousse vs US Ben Guerdane, Ligue 1, početak u 14:30. Kvote: 2.45 domaćin, 2.70 neriješeno, 3.30 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.55, povjerenje 6.9/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US Ben GuerdaneBen Guerdane2
▾2.45
▾2.70
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.39
NG
▾1.60
X2
▴1.55
6.9
✓ X2
▴1.556.9
ES Zarzis vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, početak u 14:30. Kvote: 1.83 domaćin, 3.00 neriješeno, 5.00 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.38, povjerenje 4.6/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
ES ZarzisZarzis2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴1.83
▾3.00
▴5.00
1
▴1.83
U2.5
▾1.38
NG
▾1.47
U2.5
▾1.38
4.6
✓ U2.5
▾1.384.6
ES Hammam-Sousse vs Stade Tunisien, Ligue 1, početak u 16:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.22 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.33, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 1–3, prognoza nije pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
Stade Tunisien3
▾3.70
▾3.00
▴2.22
X
▾3.00
U2.5
▾1.33
NG
▾1.50
U2.5
▾1.33
6.8
U2.5
▾1.336.8
ES Metlaoui vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, početak u 16:30. Kvote: 2.12 domaćin, 2.87 neriješeno, 3.85 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
ES MetlaouiMetlaoui1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴2.12
2.87
▾3.85
1X
▴1.26
U2.5
1.36
NG
▴1.52
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Club Africain vs Hammam-Sousse, Ligue 1, početak u 16:30. Kvote: 1.36 domaćin, 4.30 neriješeno, 9.50 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 6.3/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza pogođena.
Kraj
Club Africain1
Hammam-SousseHamam-Sousse0
▾1.36
▴4.30
▴9.50
1
▾1.36
U2.5
▴1.57
NG
▾1.37
U2.5
▴1.57
6.3
✓ U2.5
▴1.576.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, početak u 16:30. Kvote: 4.10 domaćin, 2.80 neriješeno, 2.55 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 5.3/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
NG
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
ES Hammam-Sousse vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, početak u 16:00. Kvote: 2.62 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.62 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.51, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–3, prognoza nije pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Progres Sakiet EddaierProgres S3
2.62
▴3.05
2.62
1X
1.41
U2.5
▾1.51
NG
1.74
U2.5
▾1.51
5.0
U2.5
▾1.515.0
CS Hammam-Lif vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, početak u 16:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.25 neriješeno, 4.40 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
CS Hammam-LifHammam-Lif1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▾1.95
▴3.25
▴4.40
X2
1.78
U2.5
▾1.53
NG
▾1.57
U2.5
▴1.53
6.2
✓ U2.5
▴1.536.2
ES Hammam-Sousse vs Sfax Railways, Ligue 2, početak u 16:00. Kvote: 1.52 domaćin, 3.60 neriješeno, 7.25 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.52, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Sfax Railways 22
▾1.52
▴3.60
▴7.25
1
▾1.52
U2.5
▴1.55
NG
▾1.52
1
▾1.52
6.8
1
▾1.526.8
Kerkennah vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, početak u 15:30. Kvote: 4.35 domaćin, 3.25 neriješeno, 1.95 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Kerkennah2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴4.35
▾3.25
▴1.95
2
▴1.95
U2.5
1.53
NG
▴1.72
U2.5
1.53
6.6
U2.5
1.536.6
ES Hammam-Sousse vs Menzel Bourguiba, Ligue 2, početak u 15:00. Kvote: 1.10 domaćin, 8.60 neriješeno, 18.00 gost. Najbolji tip: oba tima ne daju gol, kvota 1.32, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 3–0, prognoza pogođena.
Kraj
ES Hammam-SousseHamam-Sousse3
Menzel BourguibaMenzel B0
▾1.10
▴8.60
▴18.00
1
▾1.10
O2.5
▾1.42
NG
▾1.32
NG
▾1.32
6.2
✓ NG
▾1.326.2
Bouselem vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, početak u 14:30. Kvote: 3.95 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.05 gost. Najbolji tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza pogođena.
Kraj
Bouselem0
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴3.95
▾3.10
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
1.47
NG
1.59
U2.5
1.47
4.7
✓ U2.5
1.474.7
Hamam-Sousse vs US Tataouine, Ligue 2, početak u 14:30. Kvote: 1.74 domaćin, 3.35 neriješeno, 5.10 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.74, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza pogođena.
Kraj
Hamam-Sousse2
US Tataouine0
▾1.74
3.35
▴5.10
1
▾1.74
U2.5
1.48
NG
1.57
1
▾1.74
5.7
✓ 1
▾1.745.7

Statistika sezone

Ligue 1 Tunis · Sezona 2026
4Utakmice Postotak pobjeda 0%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice224
Pobjede000
Remiji101
Porazi123
Postignuti golovi101
Primljeni golovi325
Prosjek postignutih golova0.50.00.3
Prosjek primljenih golova1.51.01.3
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola123
Rekordi i nizovi
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost1-0
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost0
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost1
Nizovi
Pobjede0
Porazi0
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
0–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-151
16-301
31-451
46-602
76-903
9Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.525%
1 utakmica
Više od 1.50%
0 utakmica
Više od 2.50%
0 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

ES Hammam-Sousse — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za ES Hammam-Sousse? NerdyTips nudi nogometne tipove za ES Hammam-Sousse generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 17 utakmica u kojima je sudjelovala momčad ES Hammam-Sousse, uz točnost najboljeg tipa od 70.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Ligue 1, ES Hammam-Sousse bilježi 0 pobjeda, 1 remija i 3 poraza u 4 utakmica, uz 1 postignutih golova (0.3 po utakmici) i 5 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene ES Hammam-Sousse prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

ES Hammam-Sousse je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.