Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Rot-weiss Oberhausen

Rot-weiss Oberhausen Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€3.06m Ø 24.7 Regionalliga - West
81
Przewidziane mecze
69.1%
Skuteczność prognoz
LWWWDW
Ostatnia forma
2.60
Gole / Mecz
Rot-weiss Oberhausen wygrał wszystkie ostatnie 8 meczów
Rot-weiss Oberhausen zdobył bramkę we wszystkich ostatnich 10 meczach
Powyżej 2.5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów Rot-weiss Oberhausen
Brak nadchodzących meczów

Rot-weiss Oberhausen nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Sportfreunde Siegen vs Rot-weiss Oberhausen, Regionalliga - West, początek o 13:00. Kursy: 6.22 gospodarze, 4.59 remis, 1.37 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.68, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Sportfreunde SiegenSiegen3
Rot-weiss OberhausenOberhausen1
6.22
4.59
1.37
1X
2.59
O2.5
1.51
Tak
1.68
BTTS
1.68
5.0
✓ BTTS
1.685.0
Rot-weiss Oberhausen vs FC Bocholt, Regionalliga - West, początek o 13:00. Kursy: 1.70 gospodarze, 4.05 remis, 4.00 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.40, zaufanie 4.4/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Rot-weiss OberhausenOberhausen3
FC BocholtBocholt1
▴1.70
▾4.05
▾4.00
X2
2.10
O2.5
▴1.40
Tak
▾1.42
O2.5
▾1.40
4.4
✓ O2.5
▾1.404.4
Rot-weiss Oberhausen vs SV Rodinghausen, Regionalliga - West, początek o 13:00. Kursy: 1.51 gospodarze, 4.35 remis, 5.50 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.56, zaufanie 2.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ wszedł.
Koniec
Rot-weiss OberhausenOberhausen2
SV RodinghausenRodinghausen1
▾1.51
▴4.35
▴5.50
X2
▾2.60
U3.5
▴1.56
Tak
▴1.67
U3.5
▴1.56
2.6
✓ U3.5
▴1.562.6
Bochum II vs Rot-weiss O, Regionalliga - West, początek o 13:00. Kursy: 4.15 gospodarze, 3.85 remis, 1.74 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.20, zaufanie 7.3/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Bochum II1
Rot-weiss OOberhausen2
▴4.15
▴3.85
▾1.74
2
▾1.74
O2.5
▴1.50
Tak
▴1.51
X2
▾1.20
7.3
✓ X2
▾1.207.3
Rot-weiss Oberhausen vs Sportfreunde Lotte, Regionalliga - West, początek o 13:00. Kursy: 1.29 gospodarze, 5.50 remis, 7.90 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.29, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ nie wszedł.
Koniec
Rot-weiss OberhausenOberhausen0
Sportfreunde LotteLotte0
▾1.29
▴5.50
▴7.90
1
▾1.29
O2.5
▾1.42
Nie
▾2.00
1
▾1.29
8.0
1
▾1.298.0
Bonner SC vs Rot-weiss Oberhausen, Regionalliga - West, początek o 18:30. Kursy: 3.75 gospodarze, 3.60 remis, 1.87 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.70, zaufanie 3.5/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Bonner SCBonner1
Rot-weiss OberhausenOberhausen2
3.75
3.60
1.87
2
1.87
O2.5
1.70
Tak
1.65
O2.5
1.70
3.5
✓ O2.5
1.703.5

Statystyki sezonu

Regionalliga - West Niemcy · Sezon 2026
12Mecze Procent zwycięstw 83%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze8412
Zwycięstwa6410
Remisy101
Porażki101
Gole strzelone201131
Gole stracone8210
Średnia goli strzelonych2.52.82.6
Średnia goli straconych1.00.50.8
Mecze bez straty gola224
Mecze bez strzelonego gola101
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-0
Na wyjeździe0-4
Najwyższa porażka
U siebie1-2
Na wyjeździe-
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe1
Serie
Zwycięstwa1
Porażki1
Rzuty karne
3/ 3
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
6–2
0-15
4–2
16-30
8–1
31-45
2–1
46-60
3–3
61-75
5–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.592%
11 meczów
Powyżej 1.583%
10 meczów
Powyżej 2.558%
7 meczów
Powyżej 3.525%
3 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Niemcy - Regionalliga - West
# Drużyna M G P
1 Rot-weiss Oberhausen 13 32-13 31
2 Borussia Dortmund II 13 30-15 31
3 Borussia M'gladbach II 13 29-15 26
4 FC Gutersloh 13 28-19 26
5 Sportfreunde Siegen 13 27-19 22
6 Köln II 13 26-23 20
7 Schalke 04 II 13 27-25 19
8 Bonner SC 13 26-23 18
9 Westfalia Rhynern 13 21-24 18
10 Hilden 13 18-23 18
11 FC Bocholt 13 26-29 16
12 Bergisch Gladbach 13 21-29 16
13 Bochum II 12 20-25 14
14 Paderborn II 12 19-23 13
15 SG Wattenscheid 09 13 19-25 12
16 SV Rodinghausen 13 22-29 9
17 Wiedenbrück 13 18-35 8
18 Sportfreunde Lotte 13 8-23 6
Promotion - 3. Liga Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Rot-weiss Oberhausen

Szukasz typów na Rot-weiss Oberhausen? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Rot-weiss Oberhausen generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 81 meczów z udziałem Rot-weiss Oberhausen, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 69.1%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Regionalliga - West Rot-weiss Oberhausen ma bilans 10-1-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 12 meczach, przy 31 golach strzelonych (2.6 na mecz) i 10 straconych oraz 4 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Rot-weiss Oberhausen wynosi €3.06m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Rot-weiss Oberhausen pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Rot-weiss Oberhausen to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.