1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Capixaba
  4. Serra Talhada
Serra Talhada

Serra Talhada Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €-

Ostatnia forma

WWLWL
26 Przewidziane mecze
53.85% Skuteczność prognoz

Serra T Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Strzały
Celne strzały / mecz
3.7
Posiadanie piłki
49%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
6.3
Dyscyplina
Kartki na mecz
2.9
Procent zwycięstw
50%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

17:45

Zakończony
red cardred cardred card Serra T
Serra Talhada
2 : 3
Vilavelhense
Vilavelhense
1.5
3.8
5.75

1

1.5

U2.5

1.67

NO

1.59

U2.5

1.67
4.5/10

14:00

Zakończony
Serra
Serra
2 : 1
Porto V
Porto V
3.05
2.8
2.9

2

2.9

U3.5

1.22

YES

1.95

X2

1.37
6.9/10

14:00

Zakończony
Porto V
Porto Vitoria
3 : 1
Serra Talhada
Serra red card
2.12
3.05
2.95

1

2.12

U3.5

1.25

YES

1.71

1X

1.27
5.6/10

14:00

Zakończony
Serra
Serra
1 : 0
Vilavelhense
Vilavelhense
1.48
3.9
6.75

X

3.9

U3.5

1.32

NO

1.76

U3.5

1.32
8/10

14:00

Zakończony
Vilavelhense
Vilavelhense
1 : 2
Serra Talhada
Serra
3.9
3.35
1.72

1

3.9

U3.5

1.29

NO

1.89

U3.5

1.29
8/10

18:00

Zakończony
Serra
Serra
1 : 0
Real Noroeste
Real N red card
1.8
3.45
4.2

2

4.2

U3.5

1.26

NO

1.82

U3.5

1.26
6.6/10

17:00

Zakończony
Real N
Real Noroeste
2 : 1
Serra Talhada
Serra
2.9
3
2.5

1X

1.47

U2.5

1.55

YES

1.96

U2.5

1.55
4.4/10

18:00

Zakończony
Serra
Serra
1 : 2
Vitoria ES
Vitoria ES
2.3
3
3.3

X2

1.55

U2.5

1.61

NO

1.84

U2.5

1.61
4.7/10

18:30

Zakończony
Democrata
Democrata SL
1 : 2
Serra Talhada
Serra T
2.4
2.8
3.07

2

3.07

U1.5

2.1

NO

1.5

U1.5

2.1
8/10

15:00

Zakończony
red card Serra T
Serra Talhada
0 : 2
Itabuna
Itabuna
2.8
3
2.4

2

2.4

U2.5

1.55

NO

1.75

U2.5

1.55
6.3/10

13:30

Zakończony
red card Serra T
Serra Talhada
1 : 1
Estrela do Norte
Estrela N
2.27
2.95
2.97

1

2.27

U2.5

1.6

NO

1.8

U2.5

1.6
3.5/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Serra Talhada

Szukasz typów na Serra Talhada? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Serra Talhada generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 26 meczów z udziałem Serra Talhada, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 53.85%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Copa Espírito Santo Serra Talhada zanotował 1 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek w 2 meczach, strzelając 1 goli (0.5 na mecz) i tracąc 1, zachowując 1 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Serra Talhada wynosi €-.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Serra Talhada pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Copa Espírito SantoBrazil • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze112
Zwycięstwa101
Remisy000
Porażki011
Gole strzelone101
Gole stracone011
Średnia goli strzelonych1.00.00.5
Średnia goli straconych0.01.00.5
Mecze bez straty gola101
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 1-0
Na wyjeździe -
Najwyższa porażka
U siebie -
Na wyjeździe 1-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 1
Na wyjeździe 0
Najwięcej straconych goli
U siebie 0
Na wyjeździe 1
Serie
Zwycięstwa 0
Porażki 1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 50%
1 Mecze
Powyżej 1.5 0%
0 Mecze
Powyżej 2.5 0%
0 Mecze
Powyżej 3.5 0%
0 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach