Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Aldershot Town

Aldershot Town Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€350.00Th. Ø 24.8 National League
145
Meciuri analizate
68.3%
Rată de predictibilitate
WLLLWL
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Aldershot Town a primit cel puțin un gol în ultimele 10 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 6 meciuri ale echipei Aldershot Town
Aldershot Town a avut peste 2.5 goluri în ultimele 6 meciuri
Următorul meci National League · sâm., 24 oct. · 15:00
Aldershot
VS15:00
Wealdstone
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Altrincham vs Aldershot T, National League, start la 12:30. Cote: 1.85 gazde, 3.75 egal, 3.95 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.27, încredere 8.6/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Altrincham3
Aldershot TAldershot 1
▾1.85
▴3.75
▴3.95
1
▾1.85
O2.5
▴1.67
GG
▴1.60
1X
▾1.27
8.6
✓ 1X
▾1.278.6
Aldershot Town vs Carlisle, National League, start la 15:00. Cote: 3.55 gazde, 3.90 egal, 1.92 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 4.2/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Aldershot TownAldershot1
Carlisle3
▴3.55
▴3.90
▾1.92
2
▾1.92
U3.5
▾1.60
GG
▴1.50
X2
▾1.32
4.2
✓ X2
▾1.324.2
AFC Hornchurch vs Aldershot Town, National League, start la 19:45. Cote: 2.17 gazde, 3.60 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.45, încredere 4.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
AFC HornchurchHornchurch2
Aldershot TownAldershot1
▾2.17
3.60
▴3.15
X2
▾1.72
U3.5
▴1.45
GG
▾1.57
U3.5
▴1.45
4.7
✓ U3.5
▴1.454.7
Aldershot Town vs Tamworth, National League, start la 15:00. Cote: 2.48 gazde, 3.70 egal, 2.57 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.53, încredere 4.4/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Aldershot TownAldershot5
Tamworth1
▴2.48
▾3.70
▾2.57
X
▾3.70
O2.5
▴1.53
GG
▾1.47
O2.5
▴1.53
4.4
✓ O2.5
▴1.534.4
Barrow vs Aldershot T, National League, start la 15:00. Cote: 1.88 gazde, 3.80 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.48, încredere 4.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Barrow1
Aldershot TAldershot0
▴1.88
3.80
▴3.80
2
▴3.80
U3.5
▾1.48
NG
▴2.27
U3.5
▾1.48
4.4
✓ U3.5
▾1.484.4
Aldershot Town vs Yeovil Town, National League, start la 19:45. Cote: 2.32 gazde, 3.60 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.24, încredere 5.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Aldershot TownAldershot1
Yeovil TownYeovil 1
▾2.32
▴3.60
▴3.20
2
▴3.20
O1.5
▾1.24
GG
▾1.65
O1.5
▾1.24
5.2
✓ O1.5
▾1.245.2

Aldershot Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
5.2
Posesie
46%
CornereMedie pe meci
3.6
DisciplinăCartonașe / meci
2.3
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

National League Anglia · Sezon 2026
12Meciuri Procent victorii 42%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6612
Victorii325
Egaluri123
Înfrângeri224
Goluri marcate11617
Goluri primite7613
Medie goluri marcate1.81.01.4
Medie goluri primite1.21.01.1
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-1
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
0/ 3
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–2
0-15
2–3
16-30
5–1
31-45
2–2
46-60
3–2
61-75
3–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-301
31-458
46-605
61-755
76-905
28Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.583%
10 Meciuri
Peste 1.525%
3 Meciuri
Peste 2.517%
2 Meciuri
Peste 3.58%
1 Meciuri
Peste 4.58%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Anglia - National League
# Echipa M G P
1 Boreham Wood 13 34-13 35
2 Harrogate Town 13 29-17 28
3 Southend 13 31-19 27
4 Yeovil Town 13 32-15 25
5 Worthing 13 27-18 24
6 Altrincham 13 20-19 24
7 AFC Fylde 13 24-18 23
8 Barrow 13 22-16 21
9 AFC Hornchurch 13 15-19 21
10 FC Halifax Town 13 22-15 20
11 Kidderminster Harriers 13 15-12 20
12 Aldershot Town 13 18-16 18
13 Sutton Utd 13 14-18 18
14 Carlisle 13 23-20 17
15 Woking 13 20-20 15
16 Forest Green 12 19-22 15
17 Eastleigh 13 14-20 15
18 Tamworth 13 21-30 14
19 Wealdstone 13 17-24 12
20 Hartlepool 13 12-19 12
21 Boston United 13 15-23 12
22 Scunthorpe 12 15-21 10
23 Solihull Moors 13 13-35 7
24 Gateshead 13 8-31 4
Promotion - League Two Promotion - National League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - National League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Pronosticuri Aldershot Town – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Aldershot Town? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Aldershot Town cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 145 meciuri în care a evoluat Aldershot Town, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 68.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din National League, Aldershot Town a înregistrat 5 victorii, 3 egaluri și 4 înfrângeri în 12 meciuri, marcând 17 goluri (1.4 pe meci) și primind 13, cu 2 meciuri fără gol primit.

Aldershot Town are în prezent o valoare de piață estimată de €350.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Aldershot Town rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Aldershot Town este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.