Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Arzignano Valchiampo

Arzignano Valchiampo Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€4.50m Ø 22.3 Serie C - Girone A
104
Meciuri analizate
58.7%
Rată de predictibilitate
WDWWWL
Forma recentă
1.60
Goluri / meci
Arzignano Valchiampo a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Arzignano Valchiampo este neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Arzignano Valchiampo a marcat în ultimele 9 meciuri
Următorul meci Serie C - Girone A · lun., 19 oct. · 19:30
Cittadella
VS19:30
Arzignano
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Arzignano Valchiampo vs Juventus U23, Serie C - Girone A, start la 16:30. Cote: 2.25 gazde, 3.15 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.38, încredere 6.1/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Arzignano ValchiampoArzignano2
Juventus U231
▴2.25
▴3.15
▾3.05
1
▴2.25
O1.5
▴1.37
GG
▴1.87
1X
▴1.38
6.1
✓ 1X
▴1.386.1
Arzignano Valchiampo vs Pergolettese, Serie C - Girone A, start la 16:30. Cote: 1.97 gazde, 3.20 egal, 3.90 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.72, încredere 6.5/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Arzignano ValchiampoArzignano 2
Pergolettese2
▴1.97
▴3.20
▾3.90
1
▴1.97
U2.5
▾1.57
NG
▾1.72
NG
▾1.72
6.5
NG
▾1.726.5
Athletic Carpi vs Arzignano Valchiampo, Serie C - Girone A, start la 16:30. Cote: 2.95 gazde, 3.10 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.36, încredere 6.4/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
Athletic CarpiCarpi 0
Arzignano ValchiampoArzignano3
▴2.95
▾3.10
▾2.37
1
▴2.95
O1.5
▴1.37
GG
▴1.83
HS
▴1.36
6.4
HS
▴1.366.4
Arzignano Valchiampo vs Renate, Serie C - Girone A, start la 16:30. Cote: 2.50 gazde, 3.25 egal, 2.80 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.44, încredere 7.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Arzignano ValchiampoArzignano2
Renate1
▾2.50
▴3.25
▾2.80
1
▾2.50
O1.5
▾1.37
GG
▾1.80
1X
▴1.44
7.0
✓ 1X
▴1.447.0
Albinoleffe vs Arzignano Valchiampo, Serie C - Girone A, start la 17:30. Cote: 2.52 gazde, 3.10 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.60, încredere 4.3/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Albinoleffe1
Arzignano ValchiampoArzignano2
▴2.52
3.10
▾3.00
1
▴2.52
U2.5
1.60
NG
▾1.80
U2.5
1.60
4.3
U2.5
1.604.3
Arzignano Valchiampo vs Desenzano Calvina, Serie C - Girone A, start la 20:00. Cote: 2.22 gazde, 3.05 egal, 3.35 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 7.1/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Arzignano ValchiampoArzignano1
Desenzano CalvinaDesenzano2
▾2.22
3.05
3.35
1
▾2.22
U2.5
▾1.52
NG
▾1.72
1X
▾1.32
7.1
1X
▾1.327.1
Ospitaletto vs Arzignano V, Serie C - Girone A, start la 20:00. Cote: 2.25 gazde, 2.95 egal, 3.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.60, încredere 4.6/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Ospitaletto3
Arzignano VArzignano1
▾2.25
▾2.95
▴3.60
1X
▾1.29
U2.5
▴1.60
NG
▴1.80
U2.5
▴1.60
4.6
U2.5
▴1.604.6
Arzignano Valchiampo vs Fiorenzuola, Serie C - Girone A, start la 19:45. Cote: 1.79 gazde, 3.24 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 5.2/10. Scor final 3–0, pontul nu a ieșit.
Final
Arzignano ValchiampoArzignano3
Fiorenzuola 0
1.79
3.24
4.50
X2
1.90
U2.5
1.57
NG
1.67
U2.5
1.57
5.2
U2.5
1.575.2

Arzignano Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.17
ȘuturiPe poartă / meci
4.4
Posesie
43%
CornereMedie pe meci
5.2
DisciplinăCartonașe / meci
1.3
Procent victorii
50%

Statistici Sezon

Serie C - Girone A Italia · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 56%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri549
Victorii325
Egaluri112
Înfrângeri112
Goluri marcate8614
Goluri primite6410
Medie goluri marcate1.61.51.6
Medie goluri primite1.21.01.1
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
0/ 2
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–1
0-15
0–0
16-30
3–1
31-45
3–3
46-60
2–1
61-75
4–3
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
31-452
46-602
61-753
76-901
12Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.589%
8 Meciuri
Peste 1.556%
5 Meciuri
Peste 2.511%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Serie C - Girone A
# Echipa M G P
1 Cittadella 9 16-4 24
2 Union Brescia 9 16-6 19
3 Ospitaletto 9 15-6 18
4 Arzignano Valchiampo 9 14-10 17
5 Trento 9 12-5 17
6 Lecco 10 12-9 13
7 Treviso 9 8-7 13
8 Desenzano Calvina 9 8-7 13
9 Albinoleffe 9 14-13 12
10 Alcione 9 13-14 12
11 Lumezzane 10 11-14 12
12 Pergolettese 9 5-6 11
13 Dolomiti Bellunesi 9 7-9 10
14 Athletic Carpi 10 14-20 9
15 Novara 9 8-12 9
16 PRO Vercelli 10 8-18 9
17 Juventus U23 9 8-15 7
18 Folgore Caratese 9 9-13 6
19 Giana Erminio 9 8-12 5
20 Renate 9 8-14 4
Promotion - Serie B Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (Quarter-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/8-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/16-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals) Serie C - Play Out Relegation

Pronosticuri Arzignano Valchiampo – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Arzignano Valchiampo? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Arzignano Valchiampo cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 104 meciuri în care a evoluat Arzignano Valchiampo, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 58.7%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Serie C - Girone A, Arzignano Valchiampo a înregistrat 5 victorii, 2 egaluri și 2 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 14 goluri (1.6 pe meci) și primind 10, cu 3 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Arzignano Valchiampo are o medie de 43% posesie, 1.17 xG și 5.2 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 50%.

Arzignano Valchiampo are în prezent o valoare de piață estimată de €4.50m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Arzignano Valchiampo rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Arzignano Valchiampo este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.