Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Ballymena United

Ballymena Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€2.37m Ø 25.6 Premiership
109
Meciuri analizate
70.6%
Predictibilitate
LWWLWW
Forma recentă
1.53
Goluri / meci
Ballymena United a marcat în ultimele 9 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Ballymena United vs Crusaders FC, Premiership, start la 15:00. Cote: 1.63 gazde, 4.10 egal, 4.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.53, încredere 3.6/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Ballymena2
Crusaders1
▾1.63
▴4.10
▴4.40
1
▾1.63
O2.5
▾1.53
GG
▾1.59
O2.5
▾1.53
3.6
✓ O2.5
▾1.533.6
Limavady United vs Ballymena United, Premiership, start la 15:00. Cote: 3.40 gazde, 3.60 egal, 1.97 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.28, încredere 7.3/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Limavady 3
Ballymena2
▴3.40
▴3.60
▾1.97
2
▾1.97
U3.5
1.45
NG
2.22
X2
▾1.28
7.3
X2
▾1.287.3
Cliftonville FC vs Ballymena United, Premiership, start la 15:00. Cote: 2.30 gazde, 3.50 egal, 2.72 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.38, încredere 6.5/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Cliftonville 0
Ballymena1
▴2.30
▾3.50
▾2.72
1
▴2.30
U3.5
▾1.45
NG
▾2.30
1X
▴1.38
6.5
1X
▴1.386.5
Ballymena United vs Portadown, Premiership, start la 15:00. Cote: 1.70 gazde, 3.90 egal, 4.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.70, încredere 4.6/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Ballymena2
Portadown0
▴1.70
3.90
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
▾1.68
GG
▾1.67
1
▴1.70
4.6
✓ 1
▴1.704.6
Dungannon Swifts vs Ballymena United, Premiership, start la 15:00. Cote: 2.10 gazde, 3.55 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.30, încredere 8.5/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Dungannon1
Ballymena 1
2.10
▴3.55
▴3.25
1
2.10
O1.5
▴1.25
GG
1.65
1X
▾1.30
8.5
✓ 1X
▾1.308.5
Ballymena United vs Carrick Rangers, Premiership, start la 19:45. Cote: 2.35 gazde, 3.60 egal, 2.82 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.65, încredere 4.2/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Ballymena1
Carrick Rangers 1
▾2.35
▾3.60
▴2.82
2
▴2.82
O2.5
▴1.65
GG
▴1.57
O2.5
▴1.65
4.2
O2.5
▴1.654.2

Statistici sezon

Premiership Irlanda N. · Sezon 2026
12Meciuri Procent victorii 33%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5712
Victorii224
Egaluri123
Înfrângeri235
Goluri marcate51217
Goluri primite51116
Medie goluri marcate1.01.71.4
Medie goluri primite1.01.61.3
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat202
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
6–2
0-15
2–0
16-30
1–4
31-45
5–5
46-60
2–0
61-75
2–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-152
16-302
31-452
46-602
61-754
76-901
15Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.583%
10 Meciuri
Peste 1.550%
6 Meciuri
Peste 2.58%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Irlanda N. - Premiership
# Echipa M G P
1 Coleraine FC 14 32-13 35
2 Linfield 14 21-11 33
3 Larne 12 22-10 26
4 Glentoran 13 17-11 21
5 Cliftonville FC 14 23-17 18
6 Carrick Rangers 14 23-27 18
7 Crusaders FC 14 20-29 18
8 Ballymena United 12 17-16 15
9 Dungannon Swifts 13 13-18 15
10 Limavady United 14 14-23 14
11 Bangor 14 12-26 9
12 Portadown 14 11-24 8
Promotion - NIFL Premiership (Championship Group) NIFL Premiership (Relegation Group)

Pronosticuri și ponturi Ballymena United

Cauți pronosticuri pentru Ballymena United? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Ballymena United cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 109 meciuri în care a evoluat Ballymena United, cu o acuratețe Best Tip de 70.6%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Premiership, Ballymena United a înregistrat 4 victorii, 3 egaluri și 5 înfrângeri în 12 meciuri, marcând 17 goluri (1.4 pe meci) și primind 16, cu 3 meciuri fără gol primit.

Ballymena United are în prezent o valoare de piață estimată de €2.37m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Ballymena United rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Ballymena United este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.