Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Waasland-Beveren U21

Beveren U21 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€19.15m Ø 25.6 Reserve Pro League
35
Meciuri analizate
80.0%
Predictibilitate
WWWWWL
Forma recentă
2.73
Goluri / meci
Waasland-Beveren U21 a câștigat la minimum 3 goluri diferență în ultimele 2 meciuri
Waasland-Beveren U21 a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Waasland-Beveren U21 a avut peste 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

K. Beerschot V.A. Reserve U21 vs Waasland-Beveren U21, Reserve Pro League, start la 19:00. Cote: 3.35 gazde, 3.95 egal, 1.93 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
Beerschot VA U212
Beveren U215
▴3.35
▴3.95
▾1.93
2
▾1.93
O2.5
1.33
GG
1.34
X2
▾1.27
8.0
✓ X2
▾1.278.0
RWDM U21 vs Waasland-Beveren U21, Reserve Pro League, start la 19:00. Cote: 2.07 gazde, 3.95 egal, 2.85 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
RWDM U210
Beveren U213
2.07
3.95
2.85
2
2.85
O2.5
1.32
GG
1.32
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
Waasland-Beveren U21 vs Francs Borains U21, Reserve Pro League, start la 19:00. Cote: 1.47 gazde, 4.75 egal, 5.10 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.36, încredere 7.5/10. Scor final 5–2, pontul a ieșit.
Final
Beveren U215
Francs B. U212
1.47
4.75
5.10
1
1.47
O3.5
1.62
GG
1.36
GG
1.36
7.5
✓ GG
1.367.5
Westerlo U21 vs Waasland-Bever, Reserve Pro League, start la 19:30. Cote: 1.98 gazde, 4.20 egal, 3.10 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.48, încredere 7.3/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Westerlo U211
Beveren U213
▴1.98
▴4.20
▾3.10
1
▴1.98
O2.5
▾1.42
GG
▾1.48
GG
▾1.48
7.3
✓ GG
▾1.487.3
Waasland-Beveren U21 vs RFC de Liege U21, Reserve Pro League, start la 19:00. Cote: 1.22 gazde, 6.65 egal, 11.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 4 goluri, cotă 1.58, încredere 6.8/10. Scor final 6–0, pontul a ieșit.
Final
Beveren U216
RFC Liege U210
1.22
6.65
11.20
1
1.22
O3.5
1.58
GG
1.53
O3.5
1.58
6.8
✓ O3.5
1.586.8
RAAL La Louviere U21 vs Waasland-Beveren U21, Reserve Pro League, start la 19:30. Cote: 2.15 gazde, 3.85 egal, 2.80 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.31, încredere 8.5/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
RAAL U213
Beveren U212
▴2.15
▾3.85
▴2.80
1
▴2.15
O2.5
▴1.32
GG
1.31
GG
1.31
8.5
✓ GG
1.318.5
Waasland-Beveren U21 vs Francs Borains U21, Reserve Pro League, start la 14:00. Cote: 1.62 gazde, 3.95 egal, 4.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.45, încredere 8.0/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Beveren U215
Francs B. U211
1.62
3.95
4.20
1
1.62
O2.5
1.45
GG
1.49
O2.5
1.45
8.0
✓ O2.5
1.458.0
Waasland-Beveren U21 vs Kortrijk U21, Reserve Pro League, start la 18:30. Cote: 4.25 gazde, 4.20 egal, 1.77 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.37, încredere 8.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Beveren U212
Kortrijk U214
▾4.25
▾4.20
▴1.77
1X
▾2.02
O2.5
1.37
GG
▾1.40
O2.5
1.37
8.0
✓ O2.5
1.378.0
Waasland-Beveren U21 vs Lommel U21, Reserve Pro League, start la 18:30. Cote: 3.50 gazde, 3.75 egal, 1.88 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.26, încredere 6.1/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Beveren U212
Lommel U212
▾3.50
▾3.75
▴1.88
2
▴1.88
U3.5
1.67
GG
▾1.44
X2
▴1.26
6.1
✓ X2
▴1.266.1
Deinze U21 vs Waasland-Beveren U21, Reserve Pro League, start la 18:30. Cote: 2.50 gazde, 3.50 egal, 2.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.46, încredere 2.7/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Deinze U21 0
Beveren U212
2.50
3.50
2.50
1
2.50
O2.5
1.50
GG
1.44
1X
1.46
2.7
1X
1.462.7

Statistici sezon

Reserve Pro League Belgia · Sezon 2026
6Meciuri Procent victorii 83%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri246
Victorii235
Egaluri000
Înfrângeri011
Goluri marcate111324
Goluri primite268
Medie goluri marcate5.53.34.0
Medie goluri primite1.01.51.3
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-0
Deplasare2-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii0
Înfrângeri1
Minute goluri (marcate vs primite)
2–0
0-15
3–2
16-30
6–1
31-45
3–1
46-60
6–1
61-75
4–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.5100%
6 Meciuri
Peste 1.5100%
6 Meciuri
Peste 2.583%
5 Meciuri
Peste 3.550%
3 Meciuri
Peste 4.550%
3 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Pronosticuri și ponturi Waasland-Beveren U21

Cauți pronosticuri pentru Waasland-Beveren U21? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Waasland-Beveren U21 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 35 meciuri în care a evoluat Waasland-Beveren U21, cu o acuratețe Best Tip de 80.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Reserve Pro League, Waasland-Beveren U21 a înregistrat 5 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri în 6 meciuri, marcând 24 goluri (4.0 pe meci) și primind 8, cu 2 meciuri fără gol primit.

Waasland-Beveren U21 are în prezent o valoare de piață estimată de €19.15m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Waasland-Beveren U21 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Waasland-Beveren U21 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.