Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Bray Wanderers

Bray Wanderers Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€200Th. Ø 24.3 First Division
117
Meciuri analizate
64.1%
Rată de predictibilitate
LDLWWW
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Bray Wanderers a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Bray Wanderers a avut peste 3.5 goluri în ultimele 3 meciuri
Bray Wanderers a marcat în ultimele 11 meciuri
Niciun meci programat

Bray Wanderers nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Finn Harps vs Bray W, First Division, start la 19:45. Cote: 3.15 gazde, 3.75 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.49, încredere 6.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Finn Harps2
Bray WBray0
▾3.15
▾3.75
▴2.37
1X
▾1.64
O2.5
▴1.55
GG
▾1.49
HS
▾1.49
6.7
✓ HS
▾1.496.7
Bray Wanderers vs Wexford, First Division, start la 19:45. Cote: 1.58 gazde, 4.20 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.58, încredere 5.7/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Bray WanderersBray2
Wexford 2
▾1.58
▴4.20
▴4.90
1
▾1.58
O2.5
▾1.42
NG
▴2.47
1
▾1.58
5.7
1
▾1.585.7
Bray Wanderers vs Cobh Ramblers, First Division, start la 19:45. Cote: 1.65 gazde, 4.00 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.65, încredere 5.2/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Bray WanderersBray1
Cobh Ramblers4
▴1.65
4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
▾1.49
GG
▾1.53
1
▴1.65
5.2
1
▴1.655.2
UCD vs Bray Wanderers, First Division, start la 19:45. Cote: 2.70 gazde, 3.55 egal, 2.38 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 5.8/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
UCD1
Bray WanderersBray3
▴2.70
3.55
▾2.38
1
▴2.70
O2.5
▾1.47
GG
▾1.40
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Bray Wanderers vs Treaty United, First Division, start la 19:45. Cote: 1.44 gazde, 4.55 egal, 6.20 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.44, încredere 6.9/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Bray WanderersBray2
Treaty United0
▾1.44
▴4.55
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.52
NG
2.07
1
▾1.44
6.9
✓ 1
▾1.446.9
Kerry vs Bray W, First Division, start la 19:45. Cote: 2.77 gazde, 3.60 egal, 2.28 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.62, încredere 8.5/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kerry0
Bray WBray1
2.77
▾3.60
2.28
1
2.77
O2.5
1.64
NG
2.35
1X
1.62
8.5
1X
1.628.5
Bray Wanderers vs Cork City, First Division, start la 19:45. Cote: 3.40 gazde, 3.60 egal, 2.02 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.56, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Bray WanderersBray 1
Cork City1
3.40
▴3.60
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.56
GG
▾1.49
O2.5
▾1.56
8.0
O2.5
▾1.568.0
Athlone Town vs Bray Wanderers, First Division, start la 19:45. Cote: 3.05 gazde, 3.55 egal, 2.15 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.29, încredere 6.4/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Athlone TownAthlone2
Bray WanderersBray1
▴3.05
3.55
▾2.15
1
▴3.05
O2.5
▾1.70
GG
1.58
HS
▴1.29
6.4
✓ HS
▴1.296.4

Bray Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
5.3
Posesie
49%
CornereMedie pe meci
4.7
DisciplinăCartonașe / meci
2.5
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

First Division Irlanda · Sezon 2026
35Meciuri Procent victorii 43%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri181735
Victorii10515
Egaluri639
Înfrângeri2911
Goluri marcate442367
Goluri primite232851
Medie goluri marcate2.41.41.9
Medie goluri primite1.31.61.5
Meciuri fără gol primit527
Meciuri fără gol marcat134
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare4-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
9–13
0-15
13–4
16-30
7–7
31-45
12–9
46-60
11–8
61-75
15–10
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-157
16-3012
31-4516
46-6016
61-7524
76-9013
96Galbene
4Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.589%
31 Meciuri
Peste 1.551%
18 Meciuri
Peste 2.520%
7 Meciuri
Peste 3.517%
6 Meciuri
Peste 4.511%
4 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
B. O'Neill B. O'Neill 17 MID 7.54
M. Murphy M. Murphy 24 DEF 7.41
J. Corcoran J. Corcoran 23 - 7.17
R. Bartley R. Bartley 19 - 7.16
B. Fagbemi B. Fagbemi - DEF 7.10
S. Brennan S. Brennan 24 - 7.08
K. Cantwell K. Cantwell 30 - 7.03
H. Warren H. Warren 21 DEF 7.03
C. Knight C. Knight 23 - 6.99
J. Duggan J. Duggan 21 - 6.97
Cian Curtis Cian Curtis 21 FWD 6.84
A. Kizenga A. Kizenga 18 FWD 6.84
K. Degelman K. Degelman 21 - 6.82
T. Considine T. Considine 23 - 6.77
R. Ferizaj R. Ferizaj 16 MID 6.61
Paul Murphy Paul Murphy 28 DEF 6.51
R. Knight R. Knight 18 MID 6.49
D. Kinsella-Bishop D. Kinsella-Bishop 24 - 6.35
Guillermo Almirall Guillermo Almirall 29 MID 6.25
J. Tallon J. Tallon 24 - 6.12
J. Ryan J. Ryan 19 - 6.11
L. Keogh L. Keogh 19 - 6.06
Cian Doyle Cian Doyle 20 MID -
Dylan Mark Barnett Dylan Mark Barnett 29 - -
C. Costello C. Costello 19 FWD -

Clasament

Irlanda - First Division
# Echipa M G P
1 Cork City 36 74-35 75
2 UCD 36 67-51 56
3 Bray Wanderers 36 67-53 54
4 Kerry 36 45-41 52
5 Longford Town 36 49-46 52
6 Cobh Ramblers 36 46-54 49
7 Athlone Town 36 42-43 48
8 Wexford 36 44-58 42
9 Treaty United 36 37-53 42
10 Finn Harps 36 33-70 28

Pronosticuri Bray Wanderers – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Bray Wanderers? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Bray Wanderers cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 117 meciuri în care a evoluat Bray Wanderers, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 64.1%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din First Division, Bray Wanderers a înregistrat 15 victorii, 9 egaluri și 11 înfrângeri în 35 meciuri, marcând 67 goluri (1.9 pe meci) și primind 51, cu 7 meciuri fără gol primit.

Bray Wanderers are în prezent o valoare de piață estimată de €200Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Bray Wanderers rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Bray Wanderers este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.