Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Club Sp. San Lorenzo

Club Sp. San Lorenzo Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

73
Meciuri analizate
69.9%
Rată de predictibilitate
DDDDLL
Forma recentă
0.60
Goluri / meci
Club Sp. San Lorenzo este neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Club Sp. San Lorenzo nu a câștigat în deplasare în ultimele 9 meciuri
Următorul meci Division Profesional - Clausura · dum., 18 oct. · 23:20
Sp. Luqueno
VS23:20
San Lorenzo
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Club Sp. San Lorenzo vs Sportivo Trinidense, Division Profesional - Clausura, start la 21:00. Cote: 10.00 gazde, 5.30 egal, 1.34 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.34, încredere 8.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo1
Sportivo TrinidenseSportivo 1
▴10.00
▴5.30
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.44
NG
▾1.67
2
▾1.34
8.3
2
▾1.348.3
Club Guarani vs Club Sp. San Lorenzo, Division Profesional - Clausura, start la 21:00. Cote: 1.49 gazde, 4.25 egal, 6.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Club GuaraniGuarani1
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo1
▾1.49
▴4.25
▴6.80
1
▾1.49
U3.5
▴1.32
NG
▾1.74
U3.5
▴1.32
8.0
✓ U3.5
▴1.328.0
Club Sp. San Lorenzo vs Deportivo Recoleta, Division Profesional - Clausura, start la 20:30. Cote: 3.05 gazde, 3.35 egal, 2.32 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 8.5/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo0
Deportivo RecoletaRecoleta0
▴3.05
3.35
2.32
2
2.32
U3.5
▴1.34
GG
▾1.71
X2
▾1.40
8.5
✓ X2
▾1.408.5
Club Sp. San Lorenzo vs Olimpia, Division Profesional - Clausura, start la 20:00. Cote: 8.00 gazde, 4.70 egal, 1.42 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.42, încredere 10/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo0
Olimpia2
8.00
▴4.70
1.42
2
1.42
O1.5
▾1.25
NG
▾1.75
2
1.42
10
✓ 2
1.4210
Sportivo Ameliano vs Club Sp. San Lorenzo, Division Profesional - Clausura, start la 20:00. Cote: 1.75 gazde, 3.60 egal, 4.70 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.75, încredere 10/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Sportivo AmelianoAmeliano1
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo0
▴1.75
▾3.60
▾4.70
1
▴1.75
U3.5
1.30
NG
▴1.83
1
▴1.75
10
✓ 1
▴1.7510
Club Sp. San Lorenzo vs 2 de Mayo, Division Profesional - Clausura, start la 22:30. Cote: 3.70 gazde, 3.20 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.31, încredere 8.5/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Club Sp. San LorenzoSan Lorenzo1
2 de Mayo2
▴3.70
▴3.20
▾2.12
2
▾2.12
U2.5
1.58
NG
▾1.75
X2
▾1.31
8.5
✓ X2
▾1.318.5

San Lorenzo Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
0.99
ȘuturiPe poartă / meci
3.5
Posesie
40%
CornereMedie pe meci
5.3
DisciplinăCartonașe / meci
1.9
Procent victorii
10%

Statistici Sezon

Division Profesional - Clausura Paraguay · Sezon 2026
14Meciuri Procent victorii 0%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7714
Victorii000
Egaluri224
Înfrângeri5510
Goluri marcate235
Goluri primite121123
Medie goluri marcate0.30.40.4
Medie goluri primite1.71.61.6
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat549
Recorduri & serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă1
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii0
Înfrângeri10
Penalty-uri
3/ 4
75.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–4
0-15
2–1
16-30
1–4
31-45
1–3
46-60
0–3
61-75
0–7
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
4-4-27 G
4-1-4-11 G
27Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.536%
5 Meciuri
Peste 1.50%
0 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
T. Paredes T. Paredes 32 DEF 6.85
A. Quiñónez A. Quiñónez 34 MID 6.76
M. Alfonso M. Alfonso 25 MID 6.75
A. Páez A. Páez 20 FWD 6.72
Luis Fernando Cáceres Maciel Luis Fernando Cáceres Maciel 29 DEF 6.72
V. Cespedes V. Cespedes 22 FWD 6.71
M. Ferreira M. Ferreira 32 FWD 6.70
A. Galeano A. Galeano 19 MID 6.67
Á. Benítez Á. Benítez 29 MID 6.63
T. Jara T. Jara 16 MID 6.60
Pablo Aveiro Pablo Aveiro 20 MID 6.57
K. Fernández K. Fernández 26 MID 6.55
M. Martínez M. Martínez 31 MID 6.53
A. Oviedo A. Oviedo 29 FWD 6.46
B. Machuca B. Machuca 26 MID 6.45
M. López M. López 30 DEF 6.37
I. Torres I. Torres 34 MID 6.35
H. Gonzalez H. Gonzalez 26 MID 6.33
I. Figueroa I. Figueroa 25 MID 6.30
K. Ferreira K. Ferreira - MID 6.27
J. Torales J. Torales 25 FWD 6.20
F. Aragón F. Aragón 31 MID 6.18
J. Barrios J. Barrios 21 FWD 6.16
F. Cristóforo F. Cristóforo 36 GK 6.04
P. Gerzel P. Gerzel 25 - 5.73
A. Doldán A. Doldán 28 DEF 5.71
D. Meza Montiel D. Meza Montiel 22 DEF 5.65
S. Salcedo S. Salcedo 44 FWD 5.44
A. Álvarez A. Álvarez 28 FWD 5.14
Elias Ortiz Elias Ortiz 19 MID 5.12
L. Franco L. Franco 26 GK 5.03
Isaias Fretes Isaias Fretes 24 FWD 4.65
Amin Duarte Gonzalez Jose Amin Duarte Gonzalez Jose 20 MID 4.55
R. Amarilla R. Amarilla 26 MID 4.41
L. Esteche L. Esteche 24 DEF 4.35
W. Quiñónez W. Quiñónez 37 GK 4.32
J. Salcedo J. Salcedo 22 - 4.24
M. Garcia M. Garcia 22 DEF 4.13
C. Colmán C. Colmán 31 FWD 3.60
B. Piñatares B. Piñatares 35 MID 3.38
H. Villamayor H. Villamayor 28 MID 3.32
Matias Aguero Matias Aguero 21 DEF 3.28
F. Rivas F. Rivas 18 DEF -

Clasament

Paraguay - Division Profesional - Clausura
# Echipa M G P
1 Nacional Asuncion 15 23-8 29
2 2 de Mayo 14 17-13 28
3 Olimpia 14 22-10 27
4 Libertad Asuncion 14 23-16 27
5 Sportivo Trinidense 14 24-14 24
6 Club Guarani 15 16-14 22
7 Cerro Porteno 14 18-14 20
8 Sportivo Ameliano 14 15-16 18
9 Sportivo Luqueno 14 14-27 13
10 Rubio NU 15 15-25 13
11 Deportivo Recoleta 15 15-27 11
12 Club Sp. San Lorenzo 14 5-23 4
Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)

Pronosticuri Club Sp. San Lorenzo – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Club Sp. San Lorenzo? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Club Sp. San Lorenzo cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 73 meciuri în care a evoluat Club Sp. San Lorenzo, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 69.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Division Profesional - Clausura, Club Sp. San Lorenzo a înregistrat 0 victorii, 4 egaluri și 10 înfrângeri în 14 meciuri, marcând 5 goluri (0.4 pe meci) și primind 23, cu 1 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Club Sp. San Lorenzo are o medie de 40% posesie, 0.99 xG și 5.3 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 10%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Club Sp. San Lorenzo rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Club Sp. San Lorenzo este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.