Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Correcaminos Uat

Correcaminos Uat Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€5.95m Ø 26.2 Liga de Expansión MX
78
Meciuri analizate
67.9%
Rată de predictibilitate
LDWLDD
Forma recentă
1.60
Goluri / meci
Următorul meci Liga de Expansión MX · sâm., 17 oct. · 02:00
Correcaminos
VS02:00
Dorados
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Alebrijes de Oaxaca vs Correcaminos U, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 4.35 gazde, 4.30 egal, 1.75 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.65, încredere 2.9/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Alebrijes de OaxacaAlebrijes 2
Correcaminos UCorrecaminos1
▴4.35
▴4.30
▾1.75
2
▾1.75
U3.5
▴1.65
NG
2.42
U3.5
▴1.65
2.9
✓ U3.5
▴1.652.9
Correcaminos Uat vs Cruz Azul Hidalgo, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 1.80 gazde, 3.95 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.80, încredere 8.8/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Correcaminos UatCorrecaminos0
Cruz Azul HidalgoCruz A 20
1.80
▴3.95
▴4.40
1
1.80
O2.5
▾1.55
GG
▾1.54
1
1.80
8.8
1
1.808.8
Correcaminos Uat vs CDS Tampico Madero, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 2.25 gazde, 3.45 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.35, încredere 8.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Correcaminos UatCorrecaminos1
CDS Tampico MaderoCDS T 0
2.25
▴3.45
▴3.00
1
2.25
O2.5
▾1.73
NG
▴2.32
1X
1.35
8.4
✓ 1X
1.358.4
CA La Paz vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, start la 04:00. Cote: 1.61 gazde, 4.40 egal, 4.45 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.61, încredere 8.4/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
CA La Paz3
Correcaminos UatCorrecaminos1
▾1.61
▴4.40
▴4.45
1
▾1.61
O2.5
▾1.36
GG
▾1.43
1
▾1.61
8.4
✓ 1
▾1.618.4
Correcaminos Uat vs Cancun, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 2.22 gazde, 3.55 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.78, încredere 7.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Correcaminos UatCorrecaminos2
Cancun 2
▴2.22
3.55
▾3.20
1
▴2.22
O2.5
▾1.78
GG
▾1.65
O2.5
▾1.78
7.0
✓ O2.5
▾1.787.0
Correcaminos Uat vs Durango, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 2.12 gazde, 3.45 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 8.5/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Correcaminos UatCorrecaminos 20
Durango0
▴2.12
▾3.45
3.05
1
▴2.12
O2.5
1.78
GG
▾1.64
1X
▴1.32
8.5
✓ 1X
▴1.328.5
Monarcas vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 1.62 gazde, 4.25 egal, 4.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.53, încredere 8.2/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Monarcas1
Correcaminos UatCorrecaminos3
▾1.62
▴4.25
▴4.90
X2
▾2.35
O2.5
▾1.53
GG
1.60
O2.5
▴1.53
8.2
✓ O2.5
▴1.538.2
Leones Negros UDG vs Correcaminos Uat, Liga de Expansión MX, start la 02:00. Cote: 1.95 gazde, 3.80 egal, 3.60 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.70, încredere 5.0/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Leones Negros UDGLeones Negros1
Correcaminos UatCorrecaminos3
▾1.95
▾3.80
▴3.60
1
▾1.95
O2.5
▴1.80
GG
▴1.70
GG
▴1.70
5.0
✓ GG
▴1.705.0
Cote: 2.32 gazde, 3.05 egal, 2.77 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 1.8/10. Scor final 2–1.
Final
Correcaminos UatCorrecaminos2
Tampico MaderoTampico M1
2.32
3.05
2.77
1X
1.30
U2.5
1.66
NG
1.88
1X
1.30
1.8
1X
1.301.8

Correcaminos Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.24
ȘuturiPe poartă / meci
3.8
Posesie
44%
CornereMedie pe meci
5
DisciplinăCartonașe / meci
3
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

Liga de Expansión MX Mexic · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6511
Victorii224
Egaluri314
Înfrângeri123
Goluri marcate81119
Goluri primite61218
Medie goluri marcate1.32.21.7
Medie goluri primite1.02.41.6
Meciuri fără gol primit303
Meciuri fără gol marcat202
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-3
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0–3
0-15
5–3
16-30
2–2
31-45
2–1
46-60
4–4
61-75
5–6
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-303
31-454
46-609
61-753
76-906
29Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.582%
9 Meciuri
Peste 1.555%
6 Meciuri
Peste 2.536%
4 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Mexic - Liga de Expansión MX
# Echipa M G P
1 Leones Negros UDG 12 28-17 24
2 CA La Paz 12 28-15 23
3 Monarcas 12 22-13 23
4 Venados FC 12 27-22 20
5 Mineros de Zacatecas 12 25-21 18
6 Cancún 12 21-17 18
7 Piratas 12 18-14 18
8 Durango 12 11-11 18
9 Tapatío 12 23-20 17
10 Correcaminos Uat 12 20-20 16
11 Tlaxcala 12 23-25 15
12 Dorados 12 21-23 13
13 Alebrijes de Oaxaca 12 10-23 13
14 CDS Tampico Madero 12 12-19 12
15 Cruz Azul Hidalgo 12 14-19 11
16 Tepatitlán 12 10-34 7
Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)

Pronosticuri Correcaminos Uat – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Correcaminos Uat? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Correcaminos Uat cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 78 meciuri în care a evoluat Correcaminos Uat, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 67.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Liga de Expansión MX, Correcaminos Uat a înregistrat 4 victorii, 4 egaluri și 3 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 19 goluri (1.7 pe meci) și primind 18, cu 3 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Correcaminos Uat are o medie de 44% posesie, 1.24 xG și 5 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 30%.

Correcaminos Uat are în prezent o valoare de piață estimată de €5.95m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Correcaminos Uat rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Correcaminos Uat este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.