Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
CS Dinamo București

CS Dinamo București Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.28m Ø 20.2 Liga II
26
Meciuri analizate
80.8%
Rată de predictibilitate
DLLLLW
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
CS Dinamo București a primit cel puțin un gol în ultimele 13 meciuri
CS Dinamo București a avut peste 3.5 goluri în ultimele 4 meciuri
CS Dinamo București a primit cel puțin 2 goluri în ultimele 4 meciuri
Următorul meci Liga II · sâm., 17 oct. · 09:00
Stefanesti
VS09:00
Dinamo B
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

CS Dinamo Bucuresti vs CSM Satu Mare, Liga II, start la 09:00. Cote: 3.55 gazde, 3.60 egal, 2.00 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.27, încredere 7.9/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
CS Dinamo BucurestiDinamo B2
CSM Satu Mare2
▴3.55
▴3.60
▾2.00
2
▾2.00
O2.5
▴1.43
NG
▾2.95
X2
▾1.27
7.9
✓ X2
▾1.277.9
ASA Targu Mures vs CS Dinamo Bucuresti, Liga II, start la 18:00. Cote: 1.15 gazde, 7.50 egal, 15.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.25, încredere 8.5/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
ASA Targu MuresASA T4
CS Dinamo BucurestiDinamo B3
▾1.15
▴7.50
▾15.00
1
▾1.15
O2.5
▾1.25
GG
▾1.88
O2.5
▾1.25
8.5
✓ O2.5
▾1.258.5
CS Dinamo Bucuresti vs Concordia, Liga II, start la 09:00. Cote: 15.00 gazde, 8.20 egal, 1.15 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.75, încredere 10/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
CS Dinamo BucurestiDinamo B2
Concordia5
15.00
8.20
1.15
2
1.17
O3.5
▾1.68
GG
▾1.86
H2
▾1.75
10
✓ H2
▾1.7510
Unirea Slobozia vs CS Dinamo Bucuresti, Liga II, start la 09:00. Cote: 1.38 gazde, 5.00 egal, 9.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.67, încredere 3.7/10. Scor final 8–0, pontul a ieșit.
Final
Unirea Slobozia8
CS Dinamo BucurestiDinamo B0
▾1.38
▴5.00
▴9.00
X2
▴3.20
O2.5
▾1.67
GG
▴1.98
O2.5
▾1.67
3.7
✓ O2.5
▾1.673.7
CS Dinamo Bucuresti vs Viitorul Selimbar, Liga II, start la 09:00. Cote: 3.40 gazde, 3.20 egal, 2.22 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.34, încredere 6.2/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
CS Dinamo BucurestiDinamo B0
Viitorul SelimbarSelimbar1
▴3.40
▴3.20
▾2.22
2
▾2.22
O1.5
▾1.36
GG
▾1.87
X2
▾1.34
6.2
✓ X2
▾1.346.2
Chindia Targoviste vs CS Dinamo Bucuresti, Liga II, start la 15:30. Cote: 1.12 gazde, 8.60 egal, 20.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.37, încredere 6.6/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Chindia TargovisteChindia T1
CS Dinamo BucurestiDinamo B2
▴1.12
▾8.60
▾20.00
1
▴1.12
O2.5
▴1.41
GG
▴2.47
H1
▴1.37
6.6
H1
▴1.376.6
CS Dinamo Bucuresti vs Metalul Buzau, Liga II, start la 09:00. Cote: 8.40 gazde, 4.95 egal, 1.28 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.29, încredere 8.8/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
CS Dinamo BucurestiDinamo B0
Metalul Buzau1
8.40
4.95
1.28
2
▾1.29
O2.5
1.46
GG
1.95
2
▾1.29
8.8
✓ 2
▾1.298.8
Muscelul Campulung Elite vs CS Dinamo Bucuresti, Liga II, start la 09:00. Cote: 9.80 gazde, 6.50 egal, 1.22 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.72, încredere 5.7/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Muscelul Campulung EliteCampulung0
CS Dinamo BucurestiDinamo B1
▴9.80
▴6.50
▾1.22
2
▾1.22
O2.5
1.52
NG
1.86
H2
1.72
5.7
H2
1.725.7
Ceahlaul Piatra Neamt vs CS Dinamo Bucuresti, Liga II, start la 09:00. Cote: 4.80 gazde, 3.90 egal, 1.76 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.73, încredere 4.5/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Ceahlaul Piatra NeamtCeahlaul0
CS Dinamo BucurestiDinamo B2
4.80
3.90
1.76
2
1.73
O2.5
▾1.62
GG
1.63
2
1.73
4.5
✓ 2
1.734.5
CS Dinamo Bucuresti vs Politehnica Iasi, Liga II, start la 09:00. Cote: 2.90 gazde, 3.30 egal, 2.47 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.38, încredere 4.2/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
CS Dinamo BucurestiDinamo B0
Politehnica IasiPoli Iasi1
2.90
3.30
2.47
2
2.47
O1.5
1.38
GG
1.89
O1.5
1.38
4.2
O1.5
1.384.2

Dinamo B Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.4
Posesie
44%
CornereMedie pe meci
2.1
DisciplinăCartonașe / meci
2.3
Procent victorii
10%

Statistici Sezon

Liga II România · Sezon 2026
8Meciuri Procent victorii 13%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri358
Victorii011
Egaluri000
Înfrângeri347
Goluri marcate279
Goluri primite72027
Medie goluri marcate0.71.41.1
Medie goluri primite2.34.03.4
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat213
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă-
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-5
Deplasare8-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare8
Serii
Victorii1
Înfrângeri3
Minute goluri (marcate vs primite)
2–6
0-15
3–4
16-30
0–3
31-45
2–4
46-60
1–5
61-75
2–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-302
31-455
46-603
76-903
16Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.563%
5 Meciuri
Peste 1.538%
3 Meciuri
Peste 2.513%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

România - Liga II
# Echipa M G P
1 Slatina 9 18-8 22
2 FC Politehnica Timisoara 9 19-8 21
3 CSM Reşiţa 9 16-9 21
4 Chindia Targoviste 9 20-10 18
5 Popești-Leordeni 9 22-14 18
6 CS Afumati 9 16-12 17
7 Metalul Buzău 9 10-7 17
8 FC Bacau 9 19-9 15
9 Cetatea Suceava 9 18-12 15
10 Concordia 9 19-16 15
11 Gloria Bistriţa 9 13-10 15
12 Bihor Oradea 9 14-10 12
13 ASA Targu Mures 9 12-16 11
14 Metaloglobus 9 11-15 11
15 CSM Ramnicu Valcea 9 10-14 11
16 Unirea Slobozia 9 12-12 7
17 CSA Steaua Bucureşti 9 10-18 6
18 Viitorul Şelimbăr 9 7-15 6
19 Ştefăneşti 9 6-19 6
20 CSM Satu Mare 9 5-12 5
21 CS Dinamo București 9 11-29 4
22 Dumbrăviţa 9 6-19 3
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

Pronosticuri CS Dinamo București – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru CS Dinamo București? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei CS Dinamo București cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 26 meciuri în care a evoluat CS Dinamo București, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 80.8%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Liga II, CS Dinamo București a înregistrat 1 victorii, 0 egaluri și 7 înfrângeri în 8 meciuri, marcând 9 goluri (1.1 pe meci) și primind 27, cu 0 meciuri fără gol primit.

CS Dinamo București are în prezent o valoare de piață estimată de €1.28m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru CS Dinamo București rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

CS Dinamo București este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.