Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
GAP Connah S Quay FC

Connahs Q. Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

58
Meciuri analizate
62.1%
Predictibilitate
DWWWWW
Forma recentă
2.33
Goluri / meci
GAP Connah S Quay FC a marcat în toate ultimele 10 meciuri
GAP Connah S Quay FC a câștigat ultimele 7 meciuri
GAP Connah S Quay FC este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 8 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Briton Ferry vs GAP C, Premier League, start la 19:45. Cote: 6.25 gazde, 4.40 egal, 1.47 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 2.65, încredere 2.5/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Briton Ferry1
Connahs Q.2
▴6.25
▴4.40
▾1.47
1
▴6.25
U3.5
▴1.44
NG
▾1.87
1X
▴2.65
2.5
1X
▴2.652.5
GAP Connah S Quay FC vs Penybont, Premier League, start la 14:30. Cote: 1.79 gazde, 3.60 egal, 4.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.24, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Connahs Q.1
Penybont0
▾1.79
▴3.60
▴4.25
1
▾1.79
O1.5
▾1.29
NG
▴1.90
1X
▾1.24
8.0
✓ 1X
▾1.248.0
Barry Town vs GAP Connah S Quay FC, Premier League, start la 14:30. Cote: 4.00 gazde, 3.50 egal, 1.92 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.30, încredere 7.6/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
Barry1
Connahs Q.4
▴4.00
▴3.50
▾1.92
2
▾1.92
O1.5
▴1.30
GG
▴1.78
O1.5
▴1.30
7.6
✓ O1.5
▴1.307.6
GAP Connah S Quay FC vs Cardiff MET, Premier League, start la 19:45. Cote: 1.49 gazde, 4.50 egal, 5.90 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.49, încredere 7.6/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Connahs Q.1
Cardiff Met0
▾1.49
▴4.50
▴5.90
1
▾1.49
O2.5
▾1.70
NG
▴1.93
1
▾1.49
7.6
✓ 1
▾1.497.6
GAP Connah S Quay FC vs Airbus UK, Premier League, start la 19:45. Cote: 1.53 gazde, 4.30 egal, 5.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.57, încredere 3.4/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Connahs Q.3
Airbus0
▴1.53
▾4.30
▾5.50
X2
2.45
O2.5
▾1.57
GG
▾1.71
O2.5
▾1.57
3.4
✓ O2.5
▾1.573.4

Statistici sezon

Premier League Țara Galilor · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 73%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8715
Victorii6511
Egaluri112
Înfrângeri112
Goluri marcate181432
Goluri primite369
Medie goluri marcate2.32.02.1
Medie goluri primite0.40.90.6
Meciuri fără gol primit628
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-0
Deplasare1-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii6
Înfrângeri1
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
5–0
0-15
5–0
16-30
5–2
31-45
7–3
46-60
4–3
61-75
6–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
16-301
31-454
46-602
61-756
76-901
16Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.593%
14 Meciuri
Peste 1.560%
9 Meciuri
Peste 2.533%
5 Meciuri
Peste 3.513%
2 Meciuri
Peste 4.57%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Țara Galilor - Premier League
# Echipa M G P
1 The New Saints 15 53-6 41
2 GAP Connah S Quay FC 15 32-9 35
3 Penybont 14 30-11 33
4 Caernarfon Town 15 42-19 29
5 Colwyn Bay 15 26-17 29
6 Barry Town 15 32-26 28
7 Airbus UK 15 31-22 27
8 Cardiff MET 15 26-23 22
9 Cambrian & Clydach 15 23-38 18
10 Llandudno 15 22-28 16
11 Haverfordwest County AFC 15 12-20 16
12 Briton Ferry 15 16-25 15
13 Flint Town United 15 19-25 14
14 Ammanford AFC 15 10-42 9
15 Trefelin 15 8-36 6
16 Holywell 14 14-49 2
Promotion - Cymru Premier (Championship Group) Promotion - Cymru Premier (Conference League Group) Cymru Premier (Relegation Group)

Pronosticuri și ponturi GAP Connah S Quay FC

Cauți pronosticuri pentru GAP Connah S Quay FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei GAP Connah S Quay FC cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 58 meciuri în care a evoluat GAP Connah S Quay FC, cu o acuratețe Best Tip de 62.1%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Premier League, GAP Connah S Quay FC a înregistrat 11 victorii, 2 egaluri și 2 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 32 goluri (2.1 pe meci) și primind 9, cu 8 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei GAP Connah S Quay FC rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

GAP Connah S Quay FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.