Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
ES Hammam-Sousse

ES Hammam-Sousse Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

17
Meciuri analizate
70.6%
Rată de predictibilitate
LLLLLD
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
ES Hammam-Sousse a pierdut ultimele 4 meciuri
ES Hammam-Sousse nu a primit cartonaș roșu în ultimele 19 meciuri
ES Hammam-Sousse nu a câștigat în ultimele 10 meciuri
Niciun meci programat

ES Hammam-Sousse nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

ES Hammam-Sousse vs US Ben Guerdane, Ligue 1, start la 14:30. Cote: 2.45 gazde, 2.70 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.55, încredere 6.9/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US Ben GuerdaneBen Guerdane2
▾2.45
▾2.70
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.39
NG
▾1.60
X2
▴1.55
6.9
✓ X2
▴1.556.9
ES Zarzis vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, start la 14:30. Cote: 1.83 gazde, 3.00 egal, 5.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.38, încredere 4.6/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
ES ZarzisZarzis2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴1.83
▾3.00
▴5.00
1
▴1.83
U2.5
▾1.38
NG
▾1.47
U2.5
▾1.38
4.6
✓ U2.5
▾1.384.6
ES Hammam-Sousse vs Stade Tunisien, Ligue 1, start la 16:00. Cote: 3.70 gazde, 3.00 egal, 2.22 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 6.8/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
Stade Tunisien3
▾3.70
▾3.00
▴2.22
X
▾3.00
U2.5
▾1.33
NG
▾1.50
U2.5
▾1.33
6.8
U2.5
▾1.336.8
ES Metlaoui vs ES Hammam-Sousse, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 2.12 gazde, 2.87 egal, 3.85 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.36, încredere 6.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
ES MetlaouiMetlaoui1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
▴2.12
2.87
▾3.85
1X
▴1.26
U2.5
1.36
NG
▴1.52
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Club Africain vs Hammam-Sousse, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 1.36 gazde, 4.30 egal, 9.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 6.3/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Club Africain1
Hammam-SousseHamam-Sousse0
▾1.36
▴4.30
▴9.50
1
▾1.36
U2.5
▴1.57
NG
▾1.37
U2.5
▴1.57
6.3
✓ U2.5
▴1.576.3
ES Hammam-Sousse vs US Monastirienne, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 4.10 gazde, 2.80 egal, 2.55 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 5.3/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse0
US MonastirienneMonastir0
▴4.10
▾2.80
▾2.55
1
▴4.10
U2.5
▾1.34
NG
▾1.51
U2.5
▾1.34
5.3
✓ U2.5
▾1.345.3
ES Hammam-Sousse vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, start la 16:00. Cote: 2.62 gazde, 3.05 egal, 2.62 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.51, încredere 5.0/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Progres Sakiet EddaierProgres S3
2.62
▴3.05
2.62
1X
1.41
U2.5
▾1.51
NG
1.74
U2.5
▾1.51
5.0
U2.5
▾1.515.0
CS Hammam-Lif vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, start la 16:00. Cote: 1.95 gazde, 3.25 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.53, încredere 6.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
CS Hammam-LifHammam-Lif1
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▾1.95
▴3.25
▴4.40
X2
1.78
U2.5
▾1.53
NG
▾1.57
U2.5
▴1.53
6.2
✓ U2.5
▴1.536.2
ES Hammam-Sousse vs Sfax Railways, Ligue 2, start la 16:00. Cote: 1.52 gazde, 3.60 egal, 7.25 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 6.8/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse2
Sfax Railways 22
▾1.52
▴3.60
▴7.25
1
▾1.52
U2.5
▴1.55
NG
▾1.52
1
▾1.52
6.8
1
▾1.526.8
Kerkennah vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, start la 15:30. Cote: 4.35 gazde, 3.25 egal, 1.95 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.53, încredere 6.6/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kerkennah2
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴4.35
▾3.25
▴1.95
2
▴1.95
U2.5
1.53
NG
▴1.72
U2.5
1.53
6.6
U2.5
1.536.6
ES Hammam-Sousse vs Menzel Bourguiba, Ligue 2, start la 15:00. Cote: 1.10 gazde, 8.60 egal, 18.00 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.32, încredere 6.2/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
ES Hammam-SousseHamam-Sousse3
Menzel BourguibaMenzel B0
▾1.10
▴8.60
▴18.00
1
▾1.10
O2.5
▾1.42
NG
▾1.32
NG
▾1.32
6.2
✓ NG
▾1.326.2
Bouselem vs ES Hammam-Sousse, Ligue 2, start la 14:30. Cote: 3.95 gazde, 3.10 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 4.7/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Bouselem0
ES Hammam-SousseHamam-Sousse1
▴3.95
▾3.10
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
1.47
NG
1.59
U2.5
1.47
4.7
✓ U2.5
1.474.7
Hamam-Sousse vs US Tataouine, Ligue 2, start la 14:30. Cote: 1.74 gazde, 3.35 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.74, încredere 5.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Hamam-Sousse2
US Tataouine0
▾1.74
3.35
▴5.10
1
▾1.74
U2.5
1.48
NG
1.57
1
▾1.74
5.7
✓ 1
▾1.745.7

Statistici Sezon

Ligue 1 Tunisia · Sezon 2026
4Meciuri Procent victorii 0%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri224
Victorii000
Egaluri101
Înfrângeri123
Goluri marcate101
Goluri primite325
Medie goluri marcate0.50.00.3
Medie goluri primite1.51.01.3
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare1-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă1
Deplasare0
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare1
Serii
Victorii0
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
0–0
46-60
0–1
61-75
0–3
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-301
31-451
46-602
76-903
9Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.525%
1 Meciuri
Peste 1.50%
0 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri ES Hammam-Sousse – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru ES Hammam-Sousse? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei ES Hammam-Sousse cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 17 meciuri în care a evoluat ES Hammam-Sousse, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 70.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Ligue 1, ES Hammam-Sousse a înregistrat 0 victorii, 1 egaluri și 3 înfrângeri în 4 meciuri, marcând 1 goluri (0.3 pe meci) și primind 5, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru ES Hammam-Sousse rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

ES Hammam-Sousse este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.