Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Łomża

Lomza Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

39
Meciuri analizate
56.4%
Predictibilitate
LDLLLL
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
Łomża nu a câștigat în ultimele 18 meciuri
Łomża a primit cel puțin un gol în ultimele 10 meciuri
Łomża a avut peste 1.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Următorul meci III Liga - Group 1 · sâm., 7 nov. · 16:00
Suwalki
VS16:00
Lomza
Best Tip
Cotă
Încredere 7.0/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Lomza vs Mazovia Minsk Mazowiecki, III Liga - Group 1, start la 12:00. Cote: 7.20 gazde, 5.90 egal, 1.25 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.25, încredere 8.0/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
Lomza2
Mazovia3
7.20
5.90
1.25
2
1.25
O2.5
1.33
GG
1.67
2
1.25
8.0
✓ 2
1.258.0
Widzew II vs Lomza, III Liga - Group 1, start la 11:00. Cote: 1.23 gazde, 6.20 egal, 7.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.36, încredere 3.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Widzew II2
Lomza2
1.23
6.20
7.90
1
1.23
O2.5
1.36
GG
1.75
O2.5
1.36
3.0
✓ O2.5
1.363.0
Lomza vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, start la 14:00. Cote: 6.30 gazde, 4.75 egal, 1.60 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.17, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Lomza0
Zambrow2
▴6.30
▴4.75
▾1.60
2
▾1.60
O2.5
▾1.53
GG
▴1.54
X2
▾1.17
8.0
✓ X2
▾1.178.0
Polonia Lidzbark Warm. vs Lomza, III Liga - Group 1, start la 17:00. Cote: 1.85 gazde, 3.75 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.80, încredere 8.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Polonia Lidzbark3
Lomza2
1.85
3.75
3.70
1
▾1.80
O2.5
1.49
NG
▾2.45
1
▾1.80
8.0
✓ 1
▾1.808.0
Lomza vs Olimpia Elblag, III Liga - Group 1, start la 15:00. Cote: 2.80 gazde, 3.55 egal, 2.50 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.42, încredere 4.1/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Lomza0
Olimpia Elblag2
▴2.80
3.55
▾2.50
2
▾2.50
O2.5
1.58
NG
▾2.70
X2
▾1.42
4.1
✓ X2
▾1.424.1
Swit vs Lomza, III Liga - Group 1, start la 15:00. Cote: 1.52 gazde, 5.20 egal, 6.20 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 8.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Swit Nowy Dwor4
Lomza0
▾1.52
▴5.20
▴6.20
1
▾1.52
O2.5
1.55
NG
▾2.28
1
▾1.52
8.0
✓ 1
▾1.528.0
Lomza vs Zabkovia Zabki, III Liga - Group 1, start la 15:00. Cote: 3.75 gazde, 3.85 egal, 2.12 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.43, încredere 4.7/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Lomza0
Zabki2
▴3.75
▴3.85
▾2.12
2
▾2.12
O2.5
▴1.43
GG
1.43
O2.5
▴1.43
4.7
O2.5
▴1.434.7
Lomza vs Belchatow, III Liga - Group 1, start la 18:26. Cote: 1.53 gazde, 5.80 egal, 8.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.46, încredere 3.0/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Lomza5
Belchatow0
▾1.53
▴5.80
▴8.40
X
▴5.80
O2.5
1.46
GG
▴1.76
O2.5
1.46
3.0
✓ O2.5
1.463.0
Wikielec vs Lomza, III Liga - Group 1, start la 17:00. Cote: 3.50 gazde, 3.90 egal, 1.85 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.54, încredere 3.8/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Wikielec1
Lomza2
3.50
3.90
1.85
X
3.90
O2.5
1.54
GG
1.53
O2.5
1.54
3.8
✓ O2.5
1.543.8
Stomil Olsztyn vs Lomza, III Liga - Group 1, start la 14:00. Cote: 1.84 gazde, 3.75 egal, 3.42 oaspeți. Best Tip: gazdele marchează, cotă 1.13, încredere 3.8/10. Scor final 0–4, pontul nu a ieșit.
Final
Stomil Olsztyn0
Lomza4
1.84
3.75
3.42
1
1.84
O2.5
1.57
GG
1.55
HS
1.13
3.8
HS
1.133.8

Statistici sezon

III Liga - Group 1 Polonia · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 0%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7815
Victorii000
Egaluri134
Înfrângeri6511
Goluri marcate31316
Goluri primite122335
Medie goluri marcate0.41.61.1
Medie goluri primite1.72.92.3
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat516
Recorduri și serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare5
Serii
Victorii0
Înfrângeri5
Penalty-uri
2/ 3
66.67% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–4
0-15
4–5
16-30
6–5
31-45
3–8
46-60
0–5
61-75
2–7
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.560%
9 Meciuri
Peste 1.540%
6 Meciuri
Peste 2.57%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Polonia - III Liga - Group 1
# Echipa M G P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Warta Sieradz 16 28-22 28
4 Mazovia Minsk Mazowiecki 15 36-28 27
5 Swit 15 28-22 26
6 Ząbkovia Ząbki 15 29-23 25
7 Wisła Płock II 15 29-24 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Jagiellonia II 15 27-27 20
11 Widzew II 15 28-25 19
12 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
13 Olimpia Elbląg 15 19-24 18
14 Lechia T. Mazowiecki 16 25-33 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Mławianka Mława 15 28-41 14
17 Troszyn 15 17-30 14
18 Łomża 15 16-35 4

Pronosticuri și ponturi Łomża

Cauți pronosticuri pentru Łomża? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Łomża cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 39 meciuri în care a evoluat Łomża, cu o acuratețe Best Tip de 56.4%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din III Liga - Group 1, Łomża a înregistrat 0 victorii, 4 egaluri și 11 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 16 goluri (1.1 pe meci) și primind 35, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Łomża rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Łomża este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.