Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Mazatlán W

Mazatlán W Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

31
Meciuri analizate
64.5%
Predictibilitate
LLLLLW
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
Mazatlán W a pierdut ultimele 4 meciuri
Mazatlán W a primit cel puțin un gol în ultimele 7 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Tijuana W vs Mazatlan W, Liga MX Femenil, start la 04:00. Cote: 1.26 gazde, 6.00 egal, 10.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.26, încredere 5.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Tijuana W2
Mazatlan W0
▴1.26
▾6.00
▾10.00
1
▴1.26
U3.5
▴1.80
NG
▴1.95
1
▴1.26
5.7
✓ 1
▴1.265.7
Mazatlan W vs Atletico San Luis W, Liga MX Femenil, start la 04:10. Cote: 2.88 gazde, 3.85 egal, 2.25 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.40, încredere 2.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Mazatlan W 0
Atl. San Luis W 1
▾2.88
▾3.85
▴2.25
X
▾3.85
O2.5
▴1.60
NG
▴2.41
X2
▴1.40
2.0
✓ X2
▴1.402.0
Guadalajara W vs Mazatlan W, Liga MX Femenil, start la 02:00. Cote: 1.15 gazde, 8.00 egal, 14.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.35, încredere 3.8/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Chivas W1
Mazatlan W0
▴1.15
▾8.00
▾14.00
1
▴1.15
O2.5
▴1.35
GG
▾2.10
O2.5
▴1.35
3.8
O2.5
▴1.353.8
Mazatlan FC W vs Toluca W, Liga MX Femenil, start la 02:00. Cote: 11.25 gazde, 6.25 egal, 1.22 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.22, încredere 3.3/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
Mazatlán W2
Toluca W3
▴11.25
▴6.25
▾1.22
2
▾1.22
U3.5
▾1.68
NG
▾1.83
2
▾1.22
3.3
✓ 2
▾1.223.3
Cruz Azul W vs Mazatlan FC W, Liga MX Femenil, start la 21:45. Cote: 1.18 gazde, 8.50 egal, 15.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.25, încredere 4.2/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Cruz Azul W1
Mazatlán W0
▴1.18
▾8.50
▾15.00
1
▴1.18
O2.5
▴1.25
GG
▾1.89
O2.5
▴1.25
4.2
O2.5
▴1.254.2
Club Leon W vs Mazatlan FC W, Liga MX Femenil, start la 03:00. Cote: 1.22 gazde, 7.00 egal, 12.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.22, încredere 6.6/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
León W1
Mazatlán W3
▾1.22
▴7.00
▴12.00
1
▾1.22
U3.5
▴1.92
GG
▴1.83
1
▾1.22
6.6
1
▾1.226.6
Mazatlan FC W vs Monterrey W, Liga MX Femenil, start la 03:10. Cote: 16.00 gazde, 8.50 egal, 1.15 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.99, încredere 4.5/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Mazatlán W0
Monterrey W2
▾16.00
▾8.50
▴1.15
2
▴1.15
U3.5
▾1.99
NG
▾1.69
U3.5
▾1.99
4.5
✓ U3.5
▾1.994.5
Puebla W vs Mazatlan FC W, Liga MX Femenil, start la 18:00. Cote: 2.25 gazde, 3.50 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.32, încredere 2.5/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Puebla W1
Mazatlán W2
▾2.25
▴3.50
▴3.25
1X
▾1.32
U3.5
1.39
GG
1.63
1X
▾1.32
2.5
1X
▾1.322.5

Statistici sezon

Liga MX Femenil Mexic · Sezon 2025
33Meciuri Procent victorii 15%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri171633
Victorii325
Egaluri325
Înfrângeri111223
Goluri marcate171128
Goluri primite434083
Medie goluri marcate1.00.70.8
Medie goluri primite2.52.52.5
Meciuri fără gol primit202
Meciuri fără gol marcat8816
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-9
Deplasare6-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă9
Deplasare6
Serii
Victorii2
Înfrângeri6
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
6–11
0-15
4–9
16-30
6–16
31-45
6–14
46-60
4–14
61-75
5–16
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-156
16-303
31-458
46-6015
61-759
76-9016
61Galbene
7Roșii
Goluri marcate
Peste 0.552%
17 Meciuri
Peste 1.518%
6 Meciuri
Peste 2.59%
3 Meciuri
Peste 3.53%
1 Meciuri
Peste 4.53%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Mazatlán W

Cauți pronosticuri pentru Mazatlán W? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Mazatlán W cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 31 meciuri în care a evoluat Mazatlán W, cu o acuratețe Best Tip de 64.5%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Liga MX Femenil, Mazatlán W a înregistrat 5 victorii, 5 egaluri și 23 înfrângeri în 33 meciuri, marcând 28 goluri (0.8 pe meci) și primind 83, cu 2 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Mazatlán W rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Mazatlán W este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.