Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Pho Hien

Pho Hien Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€6.25m Ø 26.1 V.League 2
55
Meciuri analizate
65.5%
Rată de predictibilitate
LWWWWD
Forma recentă
1.40
Goluri / meci
Pho Hien este neînvinsă în ultimele 6 meciuri
Pho Hien a primit cel puțin un gol în ultimele 8 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 6 meciuri ale echipei Pho Hien
Niciun meci programat

Pho Hien nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Song Lam Nghe An vs Pho Hien, V.League 1, start la 12:00. Cote: 15.00 gazde, 6.70 egal, 1.17 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.17, încredere 5.2/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Song Lam Nghe AnSong L1
Pho Hien3
▴15.00
▴6.70
▾1.17
2
▾1.17
O2.5
▾1.53
NG
▾1.61
2
▾1.17
5.2
✓ 2
▾1.175.2
Pho Hien vs Hai Phong, V.League 1, start la 12:00. Cote: 1.34 gazde, 5.40 egal, 8.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.47, încredere 5.5/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Pho Hien3
Hai Phong1
▾1.34
▴5.40
▴8.60
1
▾1.34
U3.5
▴1.47
NG
▾1.75
U3.5
▴1.47
5.5
U3.5
▴1.475.5
Viettel vs Pho Hien, V.League 1, start la 13:15. Cote: 1.47 gazde, 4.25 egal, 6.35 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.31, încredere 6.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Viettel1
Pho Hien1
▴1.47
▾4.25
▾6.35
X2
▾2.60
U3.5
▾1.31
GG
▴2.10
U3.5
▾1.31
6.9
✓ U3.5
▾1.316.9
Pho Hien vs Ha Noi, V.League 1, start la 12:00. Cote: 5.10 gazde, 4.15 egal, 1.67 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.20, încredere 8.5/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
Pho Hien0
Ha Noi4
▴5.10
▾4.15
▾1.67
2
▾1.67
U3.5
▴1.45
GG
▾1.65
X2
▾1.20
8.5
✓ X2
▾1.208.5
Hoang Anh Gia Lai vs Pho Hien, V.League 1, start la 11:00. Cote: 4.15 gazde, 3.70 egal, 1.85 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.95, încredere 8.5/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Hoang Anh Gia LaiGia Lai1
Pho Hien2
▴4.15
▴3.70
▾1.85
1
▴4.15
U2.5
▴1.71
NG
▾1.78
1X
▴1.95
8.5
1X
▴1.958.5

Statistici Sezon

V.League 2 Vietnam · Sezon 2027
2Meciuri Procent victorii 50%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri112
Victorii101
Egaluri000
Înfrângeri011
Goluri marcate213
Goluri primite145
Medie goluri marcate2.01.01.5
Medie goluri primite1.04.02.5
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–2
46-60
1–2
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5100%
2 Meciuri
Peste 1.550%
1 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat

Clasament

Vietnam - V.League 2
# Echipa M G P
1 Hung Yen 2 11-1 6
2 Thai Nguyen 2 5-1 6
3 Dong Thap 3 5-4 6
4 Sanna Khanh Hoa 2 5-2 4
5 Binh Duong 2 3-1 4
6 Văn Hiến 2 1-0 4
7 Ho Chi Minh 2 1-1 3
8 Pho Hien 2 3-5 3
9 Long An 2 1-2 1
10 Bóng đá Huế 2 1-3 1
11 Binh Dinh 3 3-6 1
12 Than Quang Ninh 2 0-3 1
13 Xuan Thien Phu Tho 2 2-9 1
14 Lam Dong 2 1-4 0

Pronosticuri Pho Hien – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Pho Hien? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Pho Hien cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 55 meciuri în care a evoluat Pho Hien, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 65.5%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din V.League 2, Pho Hien a înregistrat 1 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri în 2 meciuri, marcând 3 goluri (1.5 pe meci) și primind 5, cu 0 meciuri fără gol primit.

Pho Hien are în prezent o valoare de piață estimată de €6.25m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Pho Hien rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Pho Hien este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.