Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Radnik Hadžići

Radnik Hadžići Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.50m Ø 22.0 1st League - FBiH
6
Meciuri analizate
83.3%
Rată de predictibilitate
LLLLLD
Forma recentă
0.73
Goluri / meci
Radnik Hadžići a avut sub 3.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Radnik Hadžići nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Niciun meci programat

Radnik Hadžići nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Radnik Hadzici vs Stupcanica Olovo, 1st League - FBiH, start la 14:00. Cote: 3.05 gazde, 3.15 egal, 2.25 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.32, încredere 3.7/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Radnik HadziciHadzici1
Stupcanica OlovoStupcanica3
3.05
▾3.15
▴2.25
2
▴2.25
U2.5
▾1.69
NG
1.88
X2
▴1.32
3.7
✓ X2
▴1.323.7
Radnik Hadzici vs Travnik, 1st League - FBiH, start la 14:30. Cote: 3.35 gazde, 3.35 egal, 2.15 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Radnik HadziciHadzici0
Travnik1
▴3.35
▾3.35
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▴1.67
NG
1.83
X2
▾1.28
5.0
✓ X2
▾1.285.0
Sloboda Tuzla vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, start la 14:30. Cote: 1.55 gazde, 3.50 egal, 5.40 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Sloboda TuzlaSloboda3
Radnik HadziciHadzici0
1.55
3.50
5.40
1
1.55
O1.5
1.33
GG
2.08
1
1.55
5.0
✓ 1
1.555.0
Radnik Hadzici vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH, start la 15:00. Cote: 3.25 gazde, 3.15 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.73, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Radnik HadziciHadzici0
GOSK Gabela1
▴3.25
▾3.15
▾2.37
2
▾2.37
U2.5
▾1.58
NG
1.73
NG
1.73
5.0
✓ NG
1.735.0
Posusje vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, start la 18:00. Cote: 1.35 gazde, 4.50 egal, 9.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.35, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Posusje2
Radnik HadziciHadzici1
1.35
4.50
9.00
1
1.35
U3.5
1.25
NG
1.44
1
1.35
5.0
✓ 1
1.355.0
Gradina vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, start la 15:30. Cote: 1.67 gazde, 3.70 egal, 4.33 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.41, încredere 3.8/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gradina1
Radnik HadziciHadzici1
1.67
3.70
4.33
X
3.70
U3.5
1.41
NG
2.13
U3.5
1.41
3.8
✓ U3.5
1.413.8
Buducnost Banovici vs Radnik Hadzici, 1st League - FBiH, start la 16:00. Cote: 1.62 gazde, 3.80 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 3.7/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Buducnost BanoviciBanovici2
Radnik HadziciHadzici1
1.62
3.80
4.50
X2
2.10
U2.5
1.57
NG
1.62
U2.5
1.57
3.7
U2.5
1.573.7
Cote: 1.57 gazde, 3.90 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.57, încredere 5.9/10. Scor final 4–1.
Final
Zvijezda GradacacGradacac4
Radnik HadziciHadzici1
1.57
3.90
4.50
1
1.57
O1.5
1.18
GG
1.62
1
1.57
5.9
1
1.575.9
Cote: 1.95 gazde, 3.00 egal, 3.70 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.17, încredere 1.6/10. Scor final 0–2.
Final
Radnik HadziciHadzici0
Rudar KakanjKakanj2
1.95
3.00
3.70
X
3.00
U2.5
1.50
NG
1.65
1X
1.17
1.6
1X
1.171.6
Cote: 1.75 gazde, 3.60 egal, 4.06 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.43, încredere 6.2/10. Scor final 2–1.
Final
Travnik2
Radnik HadziciHadzici1
1.75
3.60
4.06
1
1.75
O1.5
1.43
GG
2.22
O1.5
1.43
6.2
O1.5
1.436.2

Statistici Sezon

1st League - FBiH Bosnia · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 22%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri459
Victorii112
Egaluri011
Înfrângeri336
Goluri marcate336
Goluri primite5712
Medie goluri marcate0.80.60.7
Medie goluri primite1.31.41.3
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat235
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri5
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–0
0-15
0–1
16-30
0–4
31-45
0–0
46-60
2–2
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-301
61-752
3Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.544%
4 Meciuri
Peste 1.522%
2 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Bosnia - 1st League - FBiH
# Echipa M G P
1 Travnik 9 16-7 22
2 Posušje 9 13-6 21
3 Stupčanica Olovo 9 22-8 19
4 Sloboda Tuzla 9 17-8 17
5 GOŠK Gabela 8 12-6 16
6 Igman Konjic 8 11-7 15
7 TOŠK Tešanj 8 10-10 12
8 Bratstvo Gračanica 9 11-12 11
9 Jedinstvo Bihać 8 15-11 9
10 Budućnost Banovići 9 10-18 9
11 Zvijezda Gradačac 9 7-8 8
12 Tomislav 9 11-23 8
13 Radnik Hadžići 9 6-12 7
14 Rudar Kakanj 9 5-13 7
15 Čapljina 9 9-19 7
16 Vitez 9 6-13 6

Pronosticuri Radnik Hadžići – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Radnik Hadžići? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Radnik Hadžići cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 6 meciuri în care a evoluat Radnik Hadžići, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 83.3%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 1st League - FBiH, Radnik Hadžići a înregistrat 2 victorii, 1 egaluri și 6 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 6 goluri (0.7 pe meci) și primind 12, cu 3 meciuri fără gol primit.

Radnik Hadžići are în prezent o valoare de piață estimată de €1.50m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Radnik Hadžići rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Radnik Hadžići este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.