Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Śląsk Wrocław U19

Slask W. U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

18
Meciuri analizate
66.7%
Predictibilitate
LLWLDW
Forma recentă
1.47
Goluri / meci
Śląsk Wrocław U19 nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Următorul meci Central Youth League · sâm., 7 nov. · 15:00
Escola U19
VS
Slask W. U19
Best Tip
Cotă
Încredere 7.0/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Legia Warszawa U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 15:00. Cote: 1.78 gazde, 4.15 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.36, încredere 8.0/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Legia U195
Slask W. U191
1.78
4.15
3.15
1
1.78
O2.5
1.36
GG
1.42
O2.5
1.36
8.0
✓ O2.5
1.368.0
Slask Wroclaw U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, start la 13:00. Cote: 2.25 gazde, 4.00 egal, 2.42 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.44, încredere 7.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Slask W. U191
Wisla Krakow U192
2.25
4.00
2.42
1
2.25
O2.5
1.44
GG
1.45
O2.5
1.44
7.0
✓ O2.5
1.447.0
Zaglebie Lubin U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 11:00. Cote: 2.00 gazde, 4.00 egal, 2.77 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 3.8/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Zag. Lubin U190
Slask W. U191
2.00
4.00
2.77
1
2.00
O2.5
1.55
GG
1.55
O2.5
1.55
3.8
O2.5
1.553.8
Slask Wroclaw U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, start la 13:00. Cote: 2.05 gazde, 4.00 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.61, încredere 2.8/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Slask W. U190
Polonia W. U192
2.05
4.00
2.70
2
2.70
O2.5
1.55
GG
1.55
X2
1.61
2.8
✓ X2
1.612.8
Arkonia U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 15:30. Cote: 2.92 gazde, 4.15 egal, 1.90 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.42, încredere 7.3/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Arkonia U192
Slask W. U192
2.92
4.15
1.90
2
1.90
U3.5
1.42
NG
2.17
U3.5
1.42
7.3
U3.5
1.427.3
Slask Wroclaw U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, start la 11:00. Cote: 1.60 gazde, 4.45 egal, 3.85 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.55, încredere 6.6/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Slask W. U194
Stal Rzeszow U192
1.60
4.45
3.85
1X
1.18
U3.5
1.55
NG
2.25
U3.5
1.55
6.6
U3.5
1.556.6
Gornik Zabrze U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 12:00. Cote: 1.90 gazde, 3.80 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.44, încredere 6.3/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Gornik Z. U190
Slask W. U192
1.90
3.80
3.15
1X
1.27
U3.5
1.44
NG
2.22
U3.5
1.44
6.3
✓ U3.5
1.446.3
Lech Poznan U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 12:00. Cote: 1.50 gazde, 4.70 egal, 4.25 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.47, încredere 3.7/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Lech Poznan U190
Slask W. U192
1.50
4.70
4.25
X2
2.25
U3.5
1.47
NG
2.02
U3.5
1.47
3.7
✓ U3.5
1.473.7
Miedz Legnica U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 16:00. Cote: 2.47 gazde, 4.00 egal, 2.22 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.43, încredere 4.4/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Legnica U191
Slask W. U190
2.47
4.00
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
1.29
GG
1.32
X2
▴1.43
4.4
X2
▴1.434.4
Slask Wroclaw U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, start la 10:30. Cote: 2.22 gazde, 3.90 egal, 2.52 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.40, încredere 6.8/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Slask W. U190
Jagiellonia U190
2.22
3.90
2.52
1
2.22
U3.5
1.90
GG
1.32
1X
1.40
6.8
✓ 1X
1.406.8
Odra Opole U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 11:00. Cote: 3.50 gazde, 4.40 egal, 1.67 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.33, încredere 1.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Odra Opole U192
Slask W. U194
3.50
4.40
1.67
2
▴1.67
O2.5
1.33
GG
1.42
O2.5
1.33
1.0
✓ O2.5
1.331.0
Znicz Pruszkow U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, start la 11:15. Cote: 2.35 gazde, 3.60 egal, 2.47 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.42, încredere 6.7/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Pruszkow U191
Slask W. U191
2.35
3.60
2.47
1
2.35
O2.5
1.43
GG
1.42
1X
1.42
6.7
✓ 1X
1.426.7

Statistici sezon

Central Youth League Polonia · Sezon 2026
13Meciuri Procent victorii 46%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6713
Victorii336
Egaluri123
Înfrângeri224
Goluri marcate8917
Goluri primite7916
Medie goluri marcate1.31.31.3
Medie goluri primite1.21.31.2
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat213
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare5
Serii
Victorii5
Înfrângeri1
Minute goluri (marcate vs primite)
0–2
0-15
2–3
16-30
3–1
31-45
2–2
46-60
3–5
61-75
4–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.577%
10 Meciuri
Peste 1.538%
5 Meciuri
Peste 2.58%
1 Meciuri
Peste 3.58%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Polonia - Central Youth League
# Echipa M G P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Pronosticuri și ponturi Śląsk Wrocław U19

Cauți pronosticuri pentru Śląsk Wrocław U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Śląsk Wrocław U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 18 meciuri în care a evoluat Śląsk Wrocław U19, cu o acuratețe Best Tip de 66.7%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Central Youth League, Śląsk Wrocław U19 a înregistrat 6 victorii, 3 egaluri și 4 înfrângeri în 13 meciuri, marcând 17 goluri (1.3 pe meci) și primind 16, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Śląsk Wrocław U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Śląsk Wrocław U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.