Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Sliema Wanderers

Sliema Wanderers Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€6.84m Ø 28.7 Premier League
80
Meciuri analizate
60.0%
Rată de predictibilitate
DDWWWL
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Niciun meci programat

Sliema Wanderers nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Sliema Wanderers vs Gzira United, Premier League, start la 17:00. Cote: 1.70 gazde, 3.75 egal, 5.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.30, încredere 5.4/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Sliema WanderersSliema1
Gzira UnitedGzira1
▾1.70
▴3.75
▴5.10
1
▾1.70
U3.5
▴1.30
GG
1.93
U3.5
▴1.30
5.4
✓ U3.5
▴1.305.4
Balzan FC vs Sliema Wanderers, Premier League, start la 19:30. Cote: 3.50 gazde, 3.40 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.35, încredere 6.5/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Balzan FCBalzan0
Sliema WanderersSliema0
▴3.50
▾3.40
▾2.05
X2
1.29
O1.5
▴1.35
GG
▴1.88
O1.5
▾1.35
6.5
O1.5
▾1.356.5
Mosta vs Sliema Wanderers, Premier League, start la 19:30. Cote: 4.90 gazde, 3.60 egal, 1.64 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.63, încredere 4.0/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Mosta1
Sliema WanderersSliema3
▴4.90
3.60
▾1.64
X
3.60
U2.5
▾1.63
GG
▴2.15
U2.5
▾1.63
4.0
U2.5
▾1.634.0
Sliema Wanderers vs Birkirkara, Premier League, start la 17:00. Cote: 2.57 gazde, 3.10 egal, 2.67 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.47, încredere 5.3/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sliema WanderersSliema2
Birkirkara1
▾2.57
▾3.10
▴2.67
2
▴2.67
U2.5
▾1.55
NG
▾1.75
X2
1.47
5.3
X2
1.475.3
Birzebbuga vs Sliema W, Premier League, start la 20:00. Cote: 3.90 gazde, 3.50 egal, 1.85 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.93, încredere 3.9/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Birzebbuga1
Sliema WSliema2
▴3.90
▴3.50
▾1.85
1
▴3.90
U3.5
▴1.26
GG
▴1.91
1X
▴1.93
3.9
1X
▴1.933.9
Floriana vs Sliema W, Premier League, start la 17:30. Cote: 2.07 gazde, 3.15 egal, 3.70 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 4.7/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Floriana2
Sliema WSliema0
▴2.07
▾3.15
▾3.70
X2
▴1.73
U2.5
▾1.57
NG
▴1.75
U2.5
▾1.57
4.7
✓ U2.5
▾1.574.7
Sliema Wanderers vs Hibernians, Premier League, start la 19:30. Cote: 2.10 gazde, 3.15 egal, 3.45 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 7.3/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Sliema WanderersSliema0
Hibernians2
▴2.10
▾3.15
▾3.45
1
▴2.10
U3.5
▾1.26
NG
▾1.87
1X
▴1.28
7.3
1X
▴1.287.3
Tarxien Rainbows vs Sliema Wanderers, Premier League, start la 17:30. Cote: 2.70 gazde, 3.60 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.44, încredere 3.9/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tarxien RainbowsTarxien2
Sliema WanderersSliema 1
▾2.70
▴3.60
▴2.45
2
▴2.45
U3.5
▴1.40
GG
▾1.62
X2
▴1.44
3.9
X2
▴1.443.9

Sliema Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.6
Posesie
56%
CornereMedie pe meci
4.9
DisciplinăCartonașe / meci
2.4
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

Premier League Malta · Sezon 2026
6Meciuri Procent victorii 50%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri246
Victorii123
Egaluri011
Înfrângeri112
Goluri marcate257
Goluri primite347
Medie goluri marcate1.01.31.2
Medie goluri primite1.51.01.2
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
2–1
16-30
2–1
31-45
1–2
46-60
1–2
61-75
1–1
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-302
31-451
46-604
61-755
76-902
15Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.550%
3 Meciuri
Peste 1.550%
3 Meciuri
Peste 2.517%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Malta - Premier League
# Echipa M G P
1 Valletta FC 7 17-6 16
2 Floriana 7 17-8 14
3 Marsaxlokk 7 13-10 14
4 Hamrun Spartans 7 11-8 11
5 Mosta 6 9-7 11
6 Sliema Wanderers 7 8-8 11
7 Balzan FC 7 10-7 10
8 Birkirkara 7 9-6 10
9 Hibernians 7 6-11 6
10 Zabbar St. Patrick 7 6-11 5
11 Gzira United 6 3-14 2
12 Birzebbuga 7 3-16 1
Promotion - Premier League (First stage - Top 6) Premier League (First stage - Play Out)

Pronosticuri Sliema Wanderers – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Sliema Wanderers? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Sliema Wanderers cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 80 meciuri în care a evoluat Sliema Wanderers, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 60.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Premier League, Sliema Wanderers a înregistrat 3 victorii, 1 egaluri și 2 înfrângeri în 6 meciuri, marcând 7 goluri (1.2 pe meci) și primind 7, cu 1 meciuri fără gol primit.

Sliema Wanderers are în prezent o valoare de piață estimată de €6.84m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Sliema Wanderers rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Sliema Wanderers este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.