Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Žilina II

Zilina B Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

66
Meciuri analizate
62.1%
Predictibilitate
LWDLWD
Forma recentă
1.67
Goluri / meci
Žilina II a avut cel puțin 5 șuturi pe poartă în ultimele 6 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Liptovsky Mikulas vs Zilina II, 2. liga, start la 15:00. Cote: 1.48 gazde, 4.35 egal, 5.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.48, încredere 6.2/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
L. Mikulas3
Zilina B2
▾1.48
▴4.35
▴5.60
1
▾1.48
U3.5
▾1.62
NG
▾2.32
1
▾1.48
6.2
✓ 1
▾1.486.2
Zilina II vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, start la 09:30. Cote: 2.07 gazde, 3.70 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.31, încredere 8.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Zilina B 2
Zvolen 1
▴2.07
▾3.70
▾3.20
1
▴2.07
U3.5
▴1.51
NG
▴2.42
1X
▴1.31
8.5
✓ 1X
▴1.318.5
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, start la 16:00. Cote: 1.52 gazde, 4.45 egal, 6.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 3.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
GG
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Zilina II vs Galanta, 2. liga, start la 09:30. Cote: 1.95 gazde, 3.65 egal, 3.75 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.47, încredere 3.4/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Zilina B2
Galanta3
▴1.95
▾3.65
▾3.75
X
▾3.65
U3.5
1.47
GG
▾1.56
U3.5
1.47
3.4
U3.5
1.473.4
MFK Bytca vs Zilina II, 2. liga, start la 14:00. Cote: 3.95 gazde, 4.00 egal, 1.79 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.79, încredere 8.1/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
NG
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Zilina II vs Humenne, 2. liga, start la 16:00. Cote: 1.77 gazde, 3.95 egal, 3.95 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.46, încredere 6.7/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Zilina B0
Humenne0
▴1.77
▾3.95
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▴1.46
NG
▴2.22
U3.5
▴1.46
6.7
✓ U3.5
▴1.466.7
Zilina II vs Povazska Bystrica, 2. liga, start la 09:30. Cote: 2.65 gazde, 3.45 egal, 2.37 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.55, încredere 6.7/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Zilina B4
P. Bystrica2
▴2.65
▾3.45
▾2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.50
GG
▴1.51
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Zilina II, 2. liga, start la 15:00. Cote: 1.68 gazde, 4.00 egal, 4.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.19, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Lehota p. V.1
Zilina B0
▾1.68
▴4.00
▴4.30
1
▾1.68
U3.5
▴1.53
NG
▴2.27
1X
▾1.19
8.5
✓ 1X
▾1.198.5
Cote: 3.00 gazde, 3.20 egal, 2.04 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.36, încredere 1.5/10. Scor final 1–1.
Final
Rohoznik1
Zilina B1
3.00
3.20
2.04
1X
1.65
U3.5
1.36
NG
2.23
U3.5
1.36
1.5
U3.5
1.361.5
Cote: 3.30 gazde, 3.65 egal, 1.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.50, încredere 6.1/10. Scor final 4–8.
Final
Dubnica4
Zilina B8
3.30
3.65
1.90
2
1.90
O2.5
1.50
GG
1.46
O2.5
1.50
6.1
O2.5
1.506.1

Statistici sezon

2. liga Slovacia · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 47%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8715
Victorii527
Egaluri123
Înfrângeri235
Goluri marcate14721
Goluri primite10818
Medie goluri marcate1.81.01.4
Medie goluri primite1.31.11.2
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat224
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
7–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
3–3
61-75
7–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-305
31-454
46-603
61-755
76-9010
29Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.573%
11 Meciuri
Peste 1.553%
8 Meciuri
Peste 2.57%
1 Meciuri
Peste 3.57%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Slovacia - 2. liga
# Echipa M G P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Pronosticuri și ponturi Žilina II

Cauți pronosticuri pentru Žilina II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Žilina II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 66 meciuri în care a evoluat Žilina II, cu o acuratețe Best Tip de 62.1%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 2. liga, Žilina II a înregistrat 7 victorii, 3 egaluri și 5 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 21 goluri (1.4 pe meci) și primind 18, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Žilina II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Žilina II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.