1. Domov
  2. Tipy podľa líg
  3. First Amateur Division
  4. Albert Quévy-Mons
Albert Quévy-Mons

Albert Quévy-Mons Tipy, štatistiky a forma

Aktuálna forma

WLDWW
23 Predikované zápasy
43.48% Míra úspešnosťi

AI predikcie

Poháněno NerdyTips

09:00

Ukončené
Albert Q
Albert Quevy-Mons
3 : 0
Meux
Meux
1.45
4.45
7

1

1.45

O2.5

1.66

YES

1.97

1

1.45
2.4/10

09:00

Ukončené
Habay-la-Neuve
Habay-la-Neuve
0 : 1
Albert Quevy-Mons
Albert Q
5.8
4
1.53

X2

1.13

O2.5

1.72

YES

1.85

O2.5

1.72
1.8/10

14:00

Ukončené
Albert Q
Albert Quevy-Mons
0 : 0
Tubize
Tubize
2.4
3.45
2.6

1X

1.47

U3.5

1.32

NO

2.1

U3.5

1.32
4.7/10

14:00

Ukončené
Albert Q
Albert Quevy-Mons
0 : 2
Excelsior Virton
Excelsior V
2.27
3.45
3.15

1

2.27

O2.5

1.76

YES

1.66

O2.5

1.76
5.9/10

14:00

Ukončené
Rochefort
Rochefort
1 : 3
Albert Quevy-Mons
Albert Q
7.3
4.4
1.4

2

1.4

O2.5

1.7

YES

2

O2.5

1.7
4.2/10

14:00

Ukončené
Meux
Meux
3 : 4
Albert Q
Albert Q
4.65
3.65
1.67

1

4.65

U3.5

1.34

NO

2

U3.5

1.34
7/10

14:00

Ukončené
Albert Q
Albert Quevy-Mons
0 : 0
Habay-la-Neuve
Neuve
1.4
4.7
7.4

X2

3.1

U3.5

1.45

NO

1.92

U3.5

1.45
5.1/10

14:00

Ukončené
Tubize
Tubize
2 : 2
Albert Quevy-Mons
Albert Q
2.32
3.25
2.9

1

2.32

U3.5

1.31

NO

2.02

U3.5

1.31
6.1/10

Albert Quévy-Mons tipy a predpovede

Hľadáte Albert Quévy-Mons tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Albert Quévy-Mons generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 23 zápasov s účasťou Albert Quévy-Mons s presnosťou najlepšieho tipu 43.48%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne First Amateur Division má Albert Quévy-Mons na konte 18 výhier, 8 remíz a 5 prehier v 31 zápasoch, so 58 strelených gólov (1.9 na zápas) a 25 inkasovaných, s 15 čistými kontami.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Albert Quévy-Mons tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

First Amateur DivisionBelgium • Sezóna 2025
Prehľad výkonů
StatDomáciHostiaCelkem
Zápasy151631
Výhry9918
Remízy448
Prohry235
Strelené góly292958
Inkasované góly81725
Priemer vstřelených gólov1.91.81.9
Priemer obdržených gólov0.51.10.8
Čistá konta8715
Bez vstřeleného gólu437
Rekordy a série
Najvyššie výhra
Domáci 5-0
Hostia 0-4
Nejtěžší porážka
Domáci 0-2
Hostia 3-1
Nejviac vstřelených gólov
Domáci 5
Hostia 4
Nejviac inkasovaných gólov
Domáci 2
Hostia 3
Série
Výhry 7
Prohry 2
Penalty
5 / 5
100.00% Proměněné
Časování gólov (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
31-45 3
46-60 1
76-90 1
5 Žluté
3 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 77%
24 Zápasy
Over 1.5 61%
19 Zápasy
Over 2.5 26%
8 Zápasy
Over 3.5 16%
5 Zápasy
Over 4.5 6%
2 Zápasy
Nesú k dispozici žiadna data o hráčích