Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Atlético Mansillés

Mansilles Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

15
Tipované zápasy
73.3%
Úspešnosť tipov
DDWWWW
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Atlético Mansillés nemal v posledných 19 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 15:00. Kurzy: 3.10 domáci, 3.00 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.31, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Nie
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 17:00. Kurzy: 2.55 domáci, 2.92 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Nie
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 11:00. Kurzy: 2.18 domáci, 3.00 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Nie
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 11:30. Kurzy: 2.65 domáci, 3.05 remíza, 2.62 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Nie
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 16:00. Kurzy: 2.30 domáci, 3.05 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.29, dôvera 2.4/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Nie
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 16:00. Kurzy: 2.60 domáci, 3.05 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.39, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Nie
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 16:00. Kurzy: 2.07 domáci, 3.10 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.67, dôvera 2.2/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Nie
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 16:00. Kurzy: 1.88 domáci, 3.15 remíza, 4.15 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.88, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Nie
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, výkop 15:30. Kurzy: 3.15 domáci, 3.05 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Nie
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Štatistiky sezóny

Tercera División RFEF - Group 8 Španielsko · Sezóna 2026
8Zápasy Percento výhier 38%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy448
Výhry123
Remízy213
Prehry112
Strelené góly4610
Inkasované góly448
Priemer strelených gólov1.01.51.3
Priemer inkasovaných gólov1.01.01.0
Čisté kontá112
Bez streleného gólu011
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku2
Série
Výhry2
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.588%
7 zápasov
Nad 1.538%
3 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Španielsko - Tercera División RFEF - Group 8
# Tím Z G B
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Tipy a predpovede na Atlético Mansillés

Hľadáte tipy na Atlético Mansillés? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Atlético Mansillés, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 15 zápasov s účasťou Atlético Mansillés s úspešnosťou Best Tip 73.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Tercera División RFEF - Group 8 má Atlético Mansillés po 8 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 3, prehry: 2. Strelené góly: 10 (1.3 na zápas), inkasované: 8, čisté kontá: 2.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Atlético Mansillés zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Atlético Mansillés je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.