Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Dagenham & Redbridge

Dag & Red Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€100.00Th. Ø 22.0 National League - South
135
Tipované zápasy
68.9%
Úspešnosť tipov
DLWLDL
Aktuálna forma
0.87
Góly / zápas
Dagenham & Redbridge je vonku v posledných 7 zápasoch bez výhry
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Maidenhead vs Dagenham & Redbridge, National League - South, výkop 15:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.25 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Maidenhead0
Dag & Red 0
▴2.52
▾3.25
▴2.60
1
▴2.52
U3.5
▴1.35
Áno
▾1.63
U3.5
▴1.35
4.0
✓ U3.5
▴1.354.0
Braintree vs Dagenham R, National League - South, výkop 19:45. Kurzy: 3.90 domáci, 3.75 remíza, 1.80 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.65, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Braintree2
Dag & Red1
▴3.90
▾3.75
▾1.80
X2
1.23
O2.5
▴1.67
Áno
▴1.65
ODG
▾1.65
6.2
✓ ODG
▾1.656.2
Dagenham & Redbridge vs Chesham United, National League - South, výkop 15:00. Kurzy: 1.87 domáci, 3.85 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Dag & Red2
Chesham0
▾1.87
▴3.85
▴3.75
1
▾1.87
O2.5
▴1.62
Áno
▴1.62
O2.5
▴1.62
3.6
O2.5
▴1.623.6
Farnborough vs Dagenham R, National League - South, výkop 15:00. Kurzy: 3.35 domáci, 3.65 remíza, 2.08 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.29, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Farnborough2
Dag & Red0
▾3.35
▴3.65
▾2.08
2
▾2.08
U3.5
▴1.52
Nie
2.40
X2
▴1.29
7.8
X2
▴1.297.8
Dagenham & Redbridge vs Hemel Hempstead Town, National League - South, výkop 15:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.45 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.34, dôvera 7.2/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Dag & Red0
Hemel Hempstead0
▴2.15
▾3.45
▾3.35
1
▴2.15
U3.5
▴1.34
Nie
▴2.10
U3.5
▴1.34
7.2
✓ U3.5
▴1.347.2

Štatistiky sezóny

National League - South Anglicko · Sezóna 2026
15Zápasy Percento výhier 47%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7815
Výhry527
Remízy123
Prehry145
Strelené góly8513
Inkasované góly2911
Priemer strelených gólov1.10.60.9
Priemer inkasovaných gólov0.31.10.7
Čisté kontá538
Bez streleného gólu246
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku3
Série
Výhry4
Prehry2
Penalty
0/ 1
0% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–1
0-15
2–3
16-30
2–1
31-45
1–2
46-60
2–1
61-75
4–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
4Červené
Strelené góly
Nad 0.560%
9 zápasov
Nad 1.527%
4 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Anglicko - National League - South
# Tím Z G B
1 Ebbsfleet United 14 35-10 31
2 Truro City 14 27-12 30
3 Maidstone Utd 15 26-18 29
4 Salisbury 14 25-10 28
5 Dorking Wanderers 15 34-23 27
6 Farnham Town 15 29-19 26
7 Billericay Town 13 32-16 25
8 Tonbridge Angels 15 27-16 24
9 Dagenham & Redbridge 15 13-11 24
10 Horsham 15 21-16 22
11 Dover 14 20-19 22
12 Chelmsford City 14 21-14 21
13 Torquay 14 22-17 20
14 Folkestone Invicta 15 22-18 20
15 Weston-super-Mare 14 21-21 18
16 Farnborough 15 12-31 17
17 Braintree 14 21-34 16
18 AFC Totton 15 14-27 16
19 Maidenhead 15 14-19 15
20 Hemel Hempstead Town 15 14-22 15
21 Chesham United 14 20-32 11
22 Hampton & Richmond 15 18-36 9
23 Walton & Hersham 14 10-33 8
24 Slough Town 15 15-39 4
Promotion - National League Promotion - National League South (Play Offs: Semi-finals) Promotion - National League South (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Tipy a predpovede na Dagenham & Redbridge

Hľadáte tipy na Dagenham & Redbridge? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Dagenham & Redbridge, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 135 zápasov s účasťou Dagenham & Redbridge s úspešnosťou Best Tip 68.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne National League - South má Dagenham & Redbridge po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 3, prehry: 5. Strelené góly: 13 (0.9 na zápas), inkasované: 11, čisté kontá: 8.

Dagenham & Redbridge má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €100.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Dagenham & Redbridge zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Dagenham & Redbridge je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.