Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Partick

Partick Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€2.92m Ø 26.8 Championship
129
Tipované zápasy
76.0%
Úspešnosť tipov
WWLWDW
Aktuálna forma
1.40
Góly / zápas
Partick skóroval v posledných 7 zápasoch
Partick nemal v posledných 30 zápasoch žiadnu červenú kartu
Partick mal 5+ striel na bránu v posledných 4 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Partick vs Morton, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.23 domáci, 6.40 remíza, 11.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.23, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Partick2
Morton3
▾1.23
▴6.40
▴11.00
1
▾1.23
U3.5
▴1.62
Nie
1.70
1
▾1.23
5.7
1
▾1.235.7
Partick vs Stenhousemuir, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.47 domáci, 4.20 remíza, 6.30 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 10/10. Konečný výsledok 4–0, tip netrafený.
Kon.
Partick4
Stenhousemuir0
▾1.47
▴4.20
6.30
1
▾1.47
U3.5
▴1.37
Nie
▴1.77
U3.5
▴1.37
10
U3.5
▴1.3710
Dunfermline vs Partick, Championship, výkop 19:45. Kurzy: 2.67 domáci, 3.20 remíza, 2.62 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Dunfermline1
Partick1
2.67
▴3.20
▴2.62
X2
▴1.50
U3.5
▴1.33
Nie
▴2.07
U3.5
▴1.33
8.0
✓ U3.5
▴1.338.0
Ayr Utd vs Partick, Championship, výkop 19:30. Kurzy: 4.40 domáci, 3.85 remíza, 1.68 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.68, dôvera 8.1/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Ayr0
Partick1
▴4.40
▴3.85
▾1.68
2
▾1.68
O1.5
▾1.24
Nie
▴2.07
2
▾1.68
8.1
✓ 2
▾1.688.1
Livingston vs Partick, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.40 domáci, 3.35 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.57, dôvera 3.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Livingston1
Partick2
2.40
3.35
▾2.82
2
▾2.82
O1.5
▾1.27
Áno
▾1.63
X2
▴1.57
3.0
✓ X2
▴1.573.0
Partick vs Arbroath, Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.38 domáci, 4.80 remíza, 7.30 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.76, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Partick3
Arbroath0
▾1.38
▴4.80
▴7.30
1
▾1.38
O1.5
▾1.24
Nie
▴1.76
ODG nie
▴1.76
7.5
✓ ODG nie
▴1.767.5

Štatistiky sezóny

Championship Škótsko · Sezóna 2026
13Zápasy Percento výhier 54%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7613
Výhry437
Remízy224
Prehry112
Strelené góly11617
Inkasované góly347
Priemer strelených gólov1.61.01.3
Priemer inkasovaných gólov0.40.70.5
Čisté kontá628
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma2-3
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku1
Série
Výhry3
Prehry1
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
5–1
0-15
4–0
16-30
3–3
31-45
1–1
46-60
1–2
61-75
1–2
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-302
31-453
46-605
61-756
76-906
25Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.577%
10 zápasov
Nad 1.538%
5 zápasov
Nad 2.515%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
L. Budinauckas L. Budinauckas 23 GK 6.90
T. Watt T. Watt 32 FWD 6.65
O. Smyth O. Smyth 25 MID 6.20

Tabuľka

Škótsko - Championship
# Tím Z G B
1 Partick 14 18-7 28
2 Raith Rovers 14 20-9 25
3 Dunfermline 14 15-7 25
4 Stenhousemuir 14 16-16 23
5 Livingston 14 19-12 21
6 Inverness CT 14 18-17 20
7 Ayr Utd 13 14-18 15
8 Arbroath 14 11-23 14
9 Morton 13 16-23 13
10 Queen's Park 14 8-23 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Tipy a predpovede na Partick

Hľadáte tipy na Partick? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Partick, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 129 zápasov s účasťou Partick s úspešnosťou Best Tip 76.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Championship má Partick po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 4, prehry: 2. Strelené góly: 17 (1.3 na zápas), inkasované: 7, čisté kontá: 8.

Partick má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.92m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Partick zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Partick je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.