Преглед
Valladolid vs Burgos CF Прогноза — запишете в календара: събота, 28 март 2026 г., 15:15 UTC (15:15 GMT). Реал Valladolid ще приеме Burgos CF на Estadio Municipal José Zorrilla във Valladolid, Испания. Типично за мач от Втора дивизия: трибуните ще шумят, времето може да е капризно, а тактиката ще тежи поне колкото имената на терена.
В домакински условия Valladolid обикновено се опитват да диктуват — търпеливо притежание, бековете дават ширина и целта е да се влезе в последната третина спокойно, без да се превръща мачът в бягане от край до край. Burgos пък изглеждат най-комфортно, когато мачът е компактен — две стегнати линии, бързо притискане около топката и директни преходи, които задават един прост въпрос: „Можеш ли да пазиш наказателното си поле 90 минути?”
Двубоят мирише на „малки разлики“. Пазарната стойност на съставите (€31.70m за Valladolid спрямо €20.70m за Burgos) подсказва, че домакините имат повече дълбочина, но във Втора дивизия балансът по сметките не дава точки. Най-вероятният сценарий е Valladolid да държат повече топката, Burgos да се стараят да поддържат дистанция и и двата отбора да ценят статичните положения като семейна рецепта.
Взаимните срещи допълнително подкрепят този сценарий. Последната им среща на 27.07.2024 завърши 1:1 — Valladolid бяха котирани на 1.95, Burgos на 3.6, което говори, че пазарът вече е очаквал затегнат двубой. И двата отбора показват, че могат да изненадат далеч от дома: 2:3 на Valladolid при Alavés на 18.10.2024 (коеф. 5.0) и 0:2 на Burgos при Las Palmas на 13.02.2022 (коеф. 6.0). С други думи — и двата тима могат да объркат плановете.
Стигаме до числата за нашата Valladolid vs Burgos CF Прогноза. Основните 1X2 коефициенти са: победа за домакините 2.22, равен 3.2, победа за гостите 3.8. AI на NerdyTips се накланя към Valladolid, но с предпазлива увереност — повече „стабилна ръка”, отколкото „всичко на червено”.
Тези избори добре пасват на сценария, който сочи моделът: прогнозиран контрол на топката 55% за Valladolid срещу 45% за Burgos, удари 13 на 8 и удари в рамките 5 на 2. Това не е щурм — а контролиран натиск. Брой корнери също е скромен (3-2, общо 5), което подсказва за мач с фази, а не непрекъснати прониквания в наказателните полета. Дори прогнозата за картони — 1 жълт за Valladolid, 2 за Burgos — пасва на историята, в която гостите прекарват повече време в спиране на атаките, отколкото в създаване на свои.
Какво значи това за четящите, които търсят прогнози за залози? 1X е по-сигурният ход, ако очаквате Valladolid да владеят територията, но голове да липсват. Ако търсите по-смела позиция, победата за домакините при 2.22 е логична — само не забравяйте, че рейтингът на доверие е умерен и Burgos имат история да развалят сметките. Общо взето, тази Valladolid vs Burgos CF Прогноза подсказва предпазливо първо полувреме, един решаващ момент и мач, в който най-силният звук може да бъде общият въздишък след пропусната ситуация.
Valladolid vs Burgos CF Прогноза — запишете в календара: събота, 28 март 2026 г., 15:15 UTC (15:15 GMT). Реал Valladolid ще приеме Burgos CF на Estadio Municipal José Zorrilla във Valladolid, Испания. Типично за мач от Втора дивизия: трибуните ще шумят, времето може да е капризно, а тактиката ще тежи поне колкото имената на терена.
В домакински условия Valladolid обикновено се опитват да диктуват — търпеливо притежание, бековете дават ширина и целта е да се влезе в последната третина спокойно, без да се превръща мачът в бягане от край до край. Burgos пък изглеждат най-комфортно, когато мачът е компактен — две стегнати линии, бързо притискане около топката и директни преходи, които задават един прост въпрос: „Можеш ли да пазиш наказателното си поле 90 минути?”
Двубоят мирише на „малки разлики“. Пазарната стойност на съставите (€31.70m за Valladolid спрямо €20.70m за Burgos) подсказва, че домакините имат повече дълбочина, но във Втора дивизия балансът по сметките не дава точки. Най-вероятният сценарий е Valladolid да държат повече топката, Burgos да се стараят да поддържат дистанция и и двата отбора да ценят статичните положения като семейна рецепта.
Взаимните срещи допълнително подкрепят този сценарий. Последната им среща на 27.07.2024 завърши 1:1 — Valladolid бяха котирани на 1.95, Burgos на 3.6, което говори, че пазарът вече е очаквал затегнат двубой. И двата отбора показват, че могат да изненадат далеч от дома: 2:3 на Valladolid при Alavés на 18.10.2024 (коеф. 5.0) и 0:2 на Burgos при Las Palmas на 13.02.2022 (коеф. 6.0). С други думи — и двата тима могат да объркат плановете.
Стигаме до числата за нашата Valladolid vs Burgos CF Прогноза. Основните 1X2 коефициенти са: победа за домакините 2.22, равен 3.2, победа за гостите 3.8. AI на NerdyTips се накланя към Valladolid, но с предпазлива увереност — повече „стабилна ръка”, отколкото „всичко на червено”.
Тези избори добре пасват на сценария, който сочи моделът: прогнозиран контрол на топката 55% за Valladolid срещу 45% за Burgos, удари 13 на 8 и удари в рамките 5 на 2. Това не е щурм — а контролиран натиск. Брой корнери също е скромен (3-2, общо 5), което подсказва за мач с фази, а не непрекъснати прониквания в наказателните полета. Дори прогнозата за картони — 1 жълт за Valladolid, 2 за Burgos — пасва на историята, в която гостите прекарват повече време в спиране на атаките, отколкото в създаване на свои.
Какво значи това за четящите, които търсят прогнози за залози? 1X е по-сигурният ход, ако очаквате Valladolid да владеят територията, но голове да липсват. Ако търсите по-смела позиция, победата за домакините при 2.22 е логична — само не забравяйте, че рейтингът на доверие е умерен и Burgos имат история да развалят сметките. Общо взето, тази Valladolid vs Burgos CF Прогноза подсказва предпазливо първо полувреме, един решаващ момент и мач, в който най-силният звук може да бъде общият въздишък след пропусната ситуация.
Прочети повече
Прочети по-малко
1X -323
Valladolid да спечели или да завърши наравно при коефициент -3231 130
Valladolid се очаква да спечели при коефициент 130Под 2.5 -189
Ще бъдат отбелязани най-много 2 гола в мачаНе -141
Очаква се поне един отбор да не отбележи1X&U4.5 -233
Победа за домакин/равенство и под 4.5 гола
1:0
|
3
-
3
-
3
|
|
Burgos CF |
09-Aug-25
2:2
| Valladolid ![]() |
Burgos CF |
12-Oct-25
0:1
| Valladolid ![]() |
Burgos CF |
13-Jan-24
1:0
| Valladolid ![]() |
Burgos CF |
23-Jul-22
0:0
| Valladolid ![]() |
Burgos CF |
05-Sep-21
3:0
| Valladolid ![]() |
Valladolid |
28-Mar-26
0:1
| Burgos CF ![]() |
Valladolid |
27-Jul-24
1:1
| Burgos CF ![]() |
Valladolid |
01-Oct-23
3:0
| Burgos CF ![]() |
| 09 May | W |
Valladolid
| 2 |
Zaragoza
| 0 |
| 03 May | L |
Las Palmas
| 2 |
Valladolid
| 1 |
| 25 Apr | W |
Valladolid
| 1 |
Real II
| 0 |
| 19 Apr | L |
FC Andorra
| 1 |
Valladolid
| 0 |
| 13 Apr | D |
Valladolid
| 0 |
Eibar
| 0 |
| 04 Apr | L |
Cultural
| 1 |
Valladolid
| 0 |
| 31 Mar | W |
Valladolid
| 3 |
Cadiz CF
| 0 |
| 28 Mar | L |
Valladolid
| 0 |
Burgos CF
| 1 |
| 22 Mar | L |
Mirandes
| 2 |
Valladolid
| 1 |
| 14 Mar | W |
Valladolid
| 3 |
Leganes
| 2 |
| 09 May | D | Burgos |
0 | Almeria |
0 |
| 03 May | D | Real II |
0 | Burgos |
0 |
| 25 Apr | D | Burgos |
1 | Deportivo C |
1 |
| 18 Apr | L | Castellon |
3 | Burgos |
1 |
| 11 Apr | W | Burgos |
1 | Sporting G |
0 |
| 04 Apr | W | Albacete |
2 | Burgos |
3 |
| 01 Apr | D | Burgos |
1 | AD Ceuta FC |
1 |
| 28 Mar | W | Valladolid |
0 | Burgos CF |
1 |
| 22 Mar | W | Burgos CF |
4 | Cordoba |
0 |
| 15 Mar | D | Eibar |
0 | Burgos CF |
0 |
Spain - Segunda División| Отбор | М | Г | Т | |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing | 39 | 81-58 | 75 |
| 2 |
Almeria | 39 | 78-58 | 71 |
| 3 |
Deportivo La | 39 | 60-41 | 71 |
| 4 |
Malaga | 39 | 68-50 | 66 |
| 5 |
Las Palmas | 39 | 52-37 | 66 |
| 6 |
Castellón | 39 | 66-49 | 65 |
| 7 |
Eibar | 39 | 48-36 | 64 |
| 8 |
Burgos | 39 | 44-33 | 63 |
| 9 |
Cordoba | 39 | 55-56 | 60 |
| 10 |
FC Andorra | 39 | 61-49 | 58 |
| 11 |
AD Ceuta FC | 39 | 47-59 | 55 |
| 12 |
Albacete | 39 | 51-52 | 53 |
| 13 |
Sporting Gijon | 39 | 52-51 | 52 |
| 14 |
Granada CF | 39 | 48-50 | 48 |
| 15 |
Valladolid | 39 | 43-50 | 46 |
| 16 |
Real Sociedad | 39 | 48-55 | 45 |
| 17 |
Leganes | 39 | 42-48 | 42 |
| 18 |
Cadiz | 39 | 36-56 | 39 |
| 19 |
Huesca | 39 | 40-61 | 36 |
| 20 |
Mirandes | 39 | 42-65 | 36 |
| 21 |
Zaragoza | 39 | 33-53 | 35 |
| 22 |
Cultural | 39 | 36-64 | 33 |