Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Cray Valley PM

Cray Valley PM Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

71
Прогнозирани мачове
66.2%
Ниво на предвидимост
WDDLWW
Скорошна форма
1.27
Голове / мач
Няма предстоящи мачове

Cray Valley PM няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Dartford срещу Cray V, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 1.42 домакин, 4.90 равен, 7.00 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.44, доверие 3.8/10. Краен резултат 2–3, прогнозата излезе.
Край
Dartford2
Cray VCray Valley3
▾1.42
▴4.90
▴7.00
1
▾1.42
O2.5
▾1.44
Не
▾2.15
O2.5
▾1.44
3.8
✓ O2.5
▾1.443.8
Cray Valley PM срещу Folkestone Invicta, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 3.30 домакин, 3.80 равен, 1.91 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.50, доверие 5.2/10. Краен резултат 1–1, прогнозата не излезе.
Край
Cray Valley PMCray Valley1
Folkestone InvictaFolkestone1
3.30
3.80
1.91
1
▴3.80
O2.5
▾1.50
Да
▴1.53
O2.5
▾1.50
5.2
O2.5
▾1.505.2
Hashtag United срещу Cray Valley PM, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.85 равен, 3.00 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 3.9/10. Краен резултат 1–1, прогнозата не излезе.
Край
Hashtag UnitedHashtag1
Cray Valley PMCray Valley 1
2.05
▾3.85
▴3.00
1X
1.33
O2.5
1.55
Не
2.42
O2.5
1.55
3.9
O2.5
1.553.9
Cray Valley PM срещу Cray Wanderers, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 2.82 домакин, 4.20 равен, 2.15 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.42, доверие 8.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Cray Valley PMCray Valley1
Cray Wanderers2
▴2.82
▴4.20
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.55
Да
▾1.53
X2
▾1.42
8.0
✓ X2
▾1.428.0
Ramsgate срещу Cray V, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 1.90 домакин, 4.90 равен, 3.25 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.44, доверие 5.4/10. Краен резултат 0–1, прогнозата не излезе.
Край
Ramsgate0
Cray VCray Valley1
▴1.90
▾4.90
▾3.25
X2
▴1.90
O2.5
▾1.44
Да
▾1.49
O2.5
▾1.44
5.4
O2.5
▾1.445.4
Cray Valley срещу St. Albans, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 4.90 домакин, 4.20 равен, 1.57 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.57, доверие 8.0/10. Краен резултат 2–0, прогнозата не излезе.
Край
Cray Valley2
St. Albans 0
▴4.90
▴4.20
▾1.57
2
▾1.57
U3.5
▴1.53
Не
▾2.15
2
▾1.57
8.0
2
▾1.578.0
Cray Valley срещу Chichester, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 2.45 домакин, 3.65 равен, 2.45 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.60, доверие 6.8/10. Краен резултат 1–4, прогнозата излезе.
Край
Cray Valley1
Chichester4
▾2.45
▾3.65
▴2.45
2
▴2.45
O2.5
▾1.60
Да
▾1.50
O2.5
▾1.60
6.8
✓ O2.5
▾1.606.8
Wingate & Finchley срещу Cray Valley PM, Non League Premier - Isthmian, начален час 15:00. Коефициенти: 1.80 домакин, 4.00 равен, 3.55 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 7.5/10. Краен резултат 1–0, прогнозата не излезе.
Край
Wingate & FinchleyWingate F1
Cray Valley PMCray Valley0
▾1.80
▴4.00
▴3.55
1
▾1.80
O2.5
▾1.55
Да
▾1.53
O2.5
▾1.55
7.5
O2.5
▾1.557.5

Статистики за сезона

Non League Premier - Isthmian Англия · Сезон 2025
41Мачове Процент победи 24%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове212041
Победи3710
Равенства549
Загуби13922
Вкарани голове272451
Допуснати голове433578
Средно вкарани голове1.31.21.2
Средно допуснати голове2.01.81.9
Мачове без допуснат гол156
Мачове без отбелязан гол369
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост5-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост5
Серии
Победи3
Загуби6
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
6–16
0-15
10–10
16-30
3–12
31-45
10–15
46-60
11–9
61-75
9–12
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
31-451
46-601
3Жълти
6Червени
Отбелязани голове
Над 0.578%
32 мача
Над 1.524%
10 мача
Над 2.517%
7 мача
Над 3.55%
2 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Прогнози и съвети за залагания за Cray Valley PM

Търсите прогнози за Cray Valley PM? NerdyTips предлага футболни прогнози за Cray Valley PM, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 71 мача с участието на Cray Valley PM с точност на най-добрата прогноза от 66.2%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Non League Premier - Isthmian Cray Valley PM записа 10 победи, 9 равенства и 22 загуби в 41 мача, отбелязвайки 51 гола (1.2 на мач) и допускайки 78, при 6 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Cray Valley PM остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Cray Valley PM е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.