Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
GAP Connah S Quay FC

Connahs Q. Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

58
Прогнозирани мачове
62.1%
Предвидимост
DWWWWW
Скорошна форма
2.33
Голове / мач
GAP Connah S Quay FC отбеляза гол във всички от последните 10 мача
GAP Connah S Quay FC спечели последните 7 мача
GAP Connah S Quay FC е без загуба у дома в последните 8 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Briton Ferry срещу GAP C, Premier League, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 6.25, равен 4.40, гост 1.47. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 2.65, увереност 2.5/10. Краен резултат 1–2, губеща прогноза.
Край
Briton Ferry1
Connahs Q.2
▴6.25
▴4.40
▾1.47
1
▴6.25
U3.5
▴1.44
Не
▾1.87
1X
▴2.65
2.5
1X
▴2.652.5
GAP Connah S Quay FC срещу Penybont, Premier League, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 1.79, равен 3.60, гост 4.25. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.24, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Connahs Q.1
Penybont0
▾1.79
▴3.60
▴4.25
1
▾1.79
O1.5
▾1.29
Не
▴1.90
1X
▾1.24
8.0
✓ 1X
▾1.248.0
Barry Town срещу GAP Connah S Quay FC, Premier League, начален час 14:30. Коефициенти: домакин 4.00, равен 3.50, гост 1.92. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.30, увереност 7.6/10. Краен резултат 1–4, печеливша прогноза.
Край
Barry1
Connahs Q.4
▴4.00
▴3.50
▾1.92
2
▾1.92
O1.5
▴1.30
Да
▴1.78
O1.5
▴1.30
7.6
✓ O1.5
▴1.307.6
GAP Connah S Quay FC срещу Cardiff MET, Premier League, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 1.49, равен 4.50, гост 5.90. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.49, увереност 7.6/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Connahs Q.1
Cardiff Met0
▾1.49
▴4.50
▴5.90
1
▾1.49
O2.5
▾1.70
Не
▴1.93
1
▾1.49
7.6
✓ 1
▾1.497.6
GAP Connah S Quay FC срещу Airbus UK, Premier League, начален час 19:45. Коефициенти: домакин 1.53, равен 4.30, гост 5.50. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.57, увереност 3.4/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Connahs Q.3
Airbus0
▴1.53
▾4.30
▾5.50
X2
2.45
O2.5
▾1.57
Да
▾1.71
O2.5
▾1.57
3.4
✓ O2.5
▾1.573.4

Сезонна статистика

Premier League Уелс · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 73%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове8715
Победи6511
Равенства112
Загуби112
Вкарани голове181432
Допуснати голове369
Средно вкарани голове2.32.02.1
Средно допуснати голове0.40.90.6
Сухи мрежи628
Без вкаран гол011
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин6-0
Гост1-4
Най-тежка загуба
Домакин1-2
Гост2-1
Най-много вкарани голове
Домакин6
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост2
Серии
Победи6
Загуби1
Дузпи
3/ 3
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
5–0
0-15
5–0
16-30
5–2
31-45
7–3
46-60
4–3
61-75
6–1
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
16-301
31-454
46-602
61-756
76-901
16Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.593%
14 мача
Над 1.560%
9 мача
Над 2.533%
5 мача
Над 3.513%
2 мача
Над 4.57%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Уелс - Premier League
# Отбор М Г Т
1 The New Saints 15 53-6 41
2 GAP Connah S Quay FC 15 32-9 35
3 Penybont 14 30-11 33
4 Caernarfon Town 15 42-19 29
5 Colwyn Bay 15 26-17 29
6 Barry Town 15 32-26 28
7 Airbus UK 15 31-22 27
8 Cardiff MET 15 26-23 22
9 Cambrian & Clydach 15 23-38 18
10 Llandudno 15 22-28 16
11 Haverfordwest County AFC 15 12-20 16
12 Briton Ferry 15 16-25 15
13 Flint Town United 15 19-25 14
14 Ammanford AFC 15 10-42 9
15 Trefelin 15 8-36 6
16 Holywell 14 14-49 2
Promotion - Cymru Premier (Championship Group) Promotion - Cymru Premier (Conference League Group) Cymru Premier (Relegation Group)

Прогнози и съвети за залагания за GAP Connah S Quay FC

Търсите прогнози за GAP Connah S Quay FC? NerdyTips предлага футболни прогнози за GAP Connah S Quay FC, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 58 мача с участието на GAP Connah S Quay FC с точност на Best Tip от 62.1%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Premier League GAP Connah S Quay FC записа 11 победи, 2 равенства и 2 загуби в 15 мача, отбелязвайки 32 гола (2.1 на мач) и допускайки 9, при 8 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за GAP Connah S Quay FC остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

GAP Connah S Quay FC е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.