Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
PVF-CAND

PVF-CAND Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€2.58m Ø 27.2 V.League 2
5
Прогнозирани мачове
–
Ниво на предвидимост
WDLWDW
Скорошна форма
1.80
Голове / мач
PVF-CAND нямаше червени картони в последните 19 мача
Няма предстоящи мачове

PVF-CAND няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Bac Ninh срещу PVF-CAND, V.League 2, начален час 10:00. Коефициенти: 1.35 домакин, 4.65 равен, 7.40 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 1.8/10. Краен резултат 1–3, прогнозата излезе.
Край
Bac Ninh1
PVF-CAND3
▾1.35
▴4.65
▴7.40
X
▴4.65
O2.5
▾1.55
Да
▾1.80
O2.5
▾1.55
1.8
✓ O2.5
▾1.551.8
PVF-CAND срещу Xuan Thien Phu Tho, V.League 2, начален час 10:00. Коефициенти: 2.20 домакин, 3.10 равен, 3.10 гост. Топ избор: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.28, доверие 1.1/10. Краен резултат 2–2, прогнозата излезе.
Край
PVF-CAND2
Xuan Thien Phu ThoXuan T2
▴2.20
▾3.10
▾3.10
1X
▴1.30
O1.5
▴1.28
Не
1.95
O1.5
▴1.28
1.1
✓ O1.5
▴1.281.1
Than Quang Ninh срещу PVF-CAND, V.League 2, начален час 11:00. Коефициенти: 2.47 домакин, 3.00 равен, 3.15 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 7.3/10. Краен резултат 3–1, прогнозата не излезе.
Край
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
1.52
U2.5
1.47
Не
▾1.64
U2.5
▾1.47
7.3
U2.5
▾1.477.3
PVF-CAND срещу Sanna Khanh Hoa, V.League 2, начален час 12:00. Коефициенти: 1.63 домакин, 3.45 равен, 5.60 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.63, доверие 8.5/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
PVF-CAND1
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa 0
▾1.63
▴3.45
▴5.60
1
▾1.63
U2.5
▾1.62
Не
▾1.62
1
▾1.63
8.5
✓ 1
▾1.638.5
Dong Thap срещу PVF-CAND, V.League 2, начален час 10:00. Коефициенти: 2.50 домакин, 3.25 равен, 2.75 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.49, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Dong Thap 0
PVF-CAND0
▾2.50
▴3.25
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
▴1.85
Не
▴2.02
X2
▴1.49
5.0
✓ X2
▴1.495.0
PVF-CAND срещу Van Hien, V.League 2, начален час 12:00. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.10 равен, 3.90 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 2.05, доверие 4.5/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
PVF-CAND2
Van Hien 1
▾2.05
▾3.10
▴3.90
1
▾2.05
U2.5
▾1.47
Не
▾1.56
1
▾2.05
4.5
✓ 1
▾2.054.5

Статистики за сезона

V.League 2 Виетнам · Сезон 2026
21Мачове Процент победи 33%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове111021
Победи527
Равенства538
Загуби156
Вкарани голове22931
Допуснати голове121325
Средно вкарани голове2.00.91.5
Средно допуснати голове1.11.31.2
Мачове без допуснат гол336
Мачове без отбелязан гол055
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин7-0
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин1-2
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин7
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи1
Загуби2
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–5
0-15
4–0
16-30
6–4
31-45
9–6
46-60
6–4
61-75
6–4
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.576%
16 мача
Над 1.533%
7 мача
Над 2.519%
4 мача
Над 3.55%
1 мача
Над 4.55%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

В текущия сезон на V.League 2 PVF-CAND записа 7 победи, 8 равенства и 6 загуби в 21 мача, отбелязвайки 31 гола (1.5 на мач) и допускайки 25, при 6 мача без допуснат гол.

PVF-CAND в момента има приблизителна пазарна стойност от €2.58m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за PVF-CAND остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

PVF-CAND е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.