Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Szentlőrinc SE

Szentlorinc Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.58m Ø 23.3 NB II
67
Прогнозирани мачове
71.6%
Предвидимост
LLLWLD
Скорошна форма
1.13
Голове / мач
Szentlőrinc SE имаше над 1.5 гола в последните 7 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Kozarmisleny FC срещу Szentlorinc, NB II, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.07, равен 3.35, гост 3.25. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.33, увереност 6.5/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Kozarmisleny0
Szentlorinc2
▾2.07
▾3.35
▴3.25
1X
▾1.29
U3.5
1.33
Да
1.70
U3.5
1.33
6.5
✓ U3.5
1.336.5
Szentlorinc SE срещу Gyirmot SE, NB II, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 3.55, равен 3.40, гост 2.12. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.34, увереност 5.2/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Szentlorinc1
Gyirmot2
▴3.55
▴3.40
▾2.12
1
▴3.55
U3.5
1.34
Да
▴1.72
U3.5
1.34
5.2
✓ U3.5
1.345.2
Diosgyori VTK срещу Szentlorinc SE, NB II, начален час 17:00. Коефициенти: домакин 1.62, равен 4.20, гост 5.30. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.43, увереност 5.8/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
DVTK1
Szentlorinc1
▴1.62
▾4.20
▾5.30
1X
▴1.14
U3.5
▴1.43
Да
▾1.80
U3.5
▴1.43
5.8
✓ U3.5
▴1.435.8
Fehervar FC срещу Szentlorinc SE, NB II, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 1.79, равен 3.70, гост 4.40. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.30, увереност 5.4/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Fehervar3
Szentlorinc0
▴1.79
▾3.70
4.40
2
4.40
U3.5
1.30
Не
1.83
U3.5
1.30
5.4
✓ U3.5
1.305.4
Szentlorinc SE срещу BVSC, NB II, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 2.52, равен 3.10, гост 2.77. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.39, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Szentlorinc 2
BVSC1
▴2.52
3.10
▾2.77
1
▴2.52
U2.5
1.65
Не
▴1.85
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Сезонна статистика

NB II Унгария · Сезон 2026
12Мачове Процент победи 33%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7512
Победи314
Равенства112
Загуби336
Вкарани голове7512
Допуснати голове9918
Средно вкарани голове1.01.01.0
Средно допуснати голове1.31.81.5
Сухи мрежи213
Без вкаран гол325
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-2
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин0-3
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи2
Загуби3
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–6
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
2–2
46-60
3–2
61-75
1–1
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0-152
16-304
31-455
46-605
61-754
76-904
25Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.558%
7 мача
Над 1.533%
4 мача
Над 2.58%
1 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Унгария - NB II
# Отбор М Г Т
1 Kecskeméti TE 12 26-15 26
2 Soroksar 12 29-16 24
3 Mezokovesd-zsory 12 23-11 23
4 Kazincbarcikai 12 23-14 23
5 Tiszakecske FC 12 24-16 23
6 Gyirmot SE 12 20-19 21
7 Ajka 12 17-15 19
8 Fehérvár FC 12 16-14 15
9 Diosgyori VTK 12 18-22 15
10 BVSC 12 14-17 14
11 Szentlőrinc SE 12 12-18 14
12 Szeged 2011 12 13-15 13
13 Nagykanizsai ULE 12 9-16 12
14 Karcag SE 12 16-24 11
15 Kozarmisleny FC 12 10-20 10
16 Csakvar 12 9-27 4

Прогнози и съвети за залагания за Szentlőrinc SE

Търсите прогнози за Szentlőrinc SE? NerdyTips предлага футболни прогнози за Szentlőrinc SE, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 67 мача с участието на Szentlőrinc SE с точност на Best Tip от 71.6%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на NB II Szentlőrinc SE записа 4 победи, 2 равенства и 6 загуби в 12 мача, отбелязвайки 12 гола (1.0 на мач) и допускайки 18, при 3 мача без допуснат гол.

Szentlőrinc SE в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.58m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Szentlőrinc SE остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Szentlőrinc SE е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.