Than Quang Ninh Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
5
Прогнозирани мачове
–
Ниво на предвидимост
WWDWDL
Скорошна форма
1
Голове / мач
Than Quang Ninh няма победа като гост в последните 7 мача
Than Quang Ninh допусна поне 1 гол в последните 8 мача
Than Quang Ninh нямаше червени картони в последните 20 мача
Няма предстоящи мачове
Than Quang Ninh няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.
Последни мачове
Than Quang Ninh срещу Ho Chi Minh II, V.League 2, начален час 10:00. Коефициенти: 1.15 домакин, 6.50 равен, 14.00 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.15, доверие 3.9/10. Краен резултат 4–2, прогнозата излезе.
Than Quang NinhQuang Ninh4
Ho Chi Minh IIHo Chi Minh 22Sanna Khanh Hoa срещу Than Quang Ninh, V.League 2, начален час 10:00. Коефициенти: 1.99 домакин, 3.25 равен, 3.50 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.53, доверие 4.0/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa1
Than Quang NinhQuang Ninh1Than Quang Ninh срещу PVF-CAND, V.League 2, начален час 11:00. Коефициенти: 2.47 домакин, 3.00 равен, 3.15 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 7.3/10. Краен резултат 3–1, прогнозата не излезе.
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1Binh Dinh срещу Than Quang Ninh, V.League 2, начален час 12:00. Коефициенти: 2.07 домакин, 3.10 равен, 3.25 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.28, доверие 8.7/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Binh Dinh1
Than Quang NinhQuang Ninh1Than Quang Ninh срещу Dong Thap, V.League 2, начален час 11:00. Коефициенти: 2.00 домакин, 3.10 равен, 4.20 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Than Quang NinhQuang Ninh0
Dong Thap1
Край
▾1.15
▴6.50
▴14.00
1
O2.5
Не
1
3.9
✓ 1
Край
▾1.99
▴3.25
▴3.50
2
U2.5
Не
U2.5
4.0
✓ U2.5
Край
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
U2.5
Не
U2.5
7.3
U2.5
Край
2.07
3.10
3.25
1
U2.5
Не
1X
8.7
✓ 1X
Край
▴2.00
▾3.10
▾4.20
1
U2.5
Не
U2.5
5.0
✓ U2.5
Статистики за сезона
V.League 2
1Мачове
Процент победи 0%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 1 | 0 | 1 |
| Победи | 0 | 0 | 0 |
| Равенства | 0 | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 | 1 |
| Вкарани голове | 0 | 0 | 0 |
| Допуснати голове | 3 | 0 | 3 |
| Средно вкарани голове | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Средно допуснати голове | 3.0 | 0.0 | 3.0 |
| Мачове без допуснат гол | 0 | 0 | 0 |
| Мачове без отбелязан гол | 1 | 0 | 1 |
Рекорди и серии
Най-тежка загуба
Домакин0-3
Гост-
Най-много вкарани голове
Домакин0
Гост0
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост0
Серии
Победи0
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.50%
0 мача
Над 1.50%
0 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
| # | Отбор | М | Г | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
2 | 11-1 | 6 |
| 2 |
|
2 | 5-1 | 6 |
| 3 |
|
2 | 5-2 | 4 |
| 4 |
|
2 | 3-1 | 4 |
| 5 |
|
2 | 1-0 | 4 |
| 6 |
|
2 | 1-1 | 3 |
| 7 |
|
2 | 2-3 | 3 |
| 8 |
|
2 | 3-5 | 3 |
| 9 |
|
2 | 2-3 | 1 |
| 10 |
|
2 | 1-2 | 1 |
| 11 |
|
2 | 1-3 | 1 |
| 12 |
|
2 | 0-3 | 1 |
| 13 |
|
2 | 2-9 | 1 |
| 14 |
|
2 | 1-4 | 0 |
В текущия сезон на V.League 2 Than Quang Ninh записа 0 победи, 0 равенства и 1 загуби в 1 мача, отбелязвайки 0 гола (0.0 на мач) и допускайки 3, при 0 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Than Quang Ninh остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Than Quang Ninh е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.