1. Pronòstics de Futbol
  2. Lligues
  3. Liga de Ascenso
  4. Aserri FC
Aserri FC

Aserri FC Pronòstics, Estadístiques i Forma

Valor de mercat: €25.00Th.
KEY INSIGHT Aserri FC porta sense guanyar en els últims 7 partits
TREND Aserri FC porta sense guanyar a fora en els últims 11 partits

Forma Recent

LDLDL
66 Partits Pronosticats
63.64% Taxa de Predicció

Pronòstics amb IA

Desenvolupat per NerdyTips

15:00

Finalitzat
Santa Ana
Santa Ana
1 : 0
Aserri FC
Aserri FC
1.92
3.45
3.55

1

1.92

O2.5

1.68

YES

1.61

1X

1.26
7.3/10

15:00

Finalitzat
Aserri FC
Aserri FC
2 : 2
Cariari Pococi
Cariari P
2.55
3.45
2.65

X

3.45

U3.5

1.29

YES

1.76

U3.5

1.29
3.2/10

16:00

Finalitzat
Escorpiones B
Escorpiones Belen
8 : 0
Aserri FC
Aserri FC
1.3
5.4
8.2

1

1.3

O2.5

1.48

YES

1.92

O2.5

1.48
1.8/10

17:00

Finalitzat
Aserri FC
Aserri
3 : 2
Limon B
Limon B
2.05
3.35
3.2

2

3.2

U2.5

1.57

NO

1.75

U2.5

1.57
5.2/10

22:00

Finalitzat
Ad Aserri
Ad Aserri
0 : 0
Carmelita
Carmelita
2.1
3.35
3.6

1

2.1

O1.5

1.29

YES

1.78

O1.5

1.29
4.3/10

21:00

Finalitzat
Santa Ana
Santa Ana
3 : 2
Ad Aserri
Ad Aserri
2.25
3.7
3.8

1

2.25

O2.5

1.65

YES

1.64

O2.5

1.65
6.6/10

15:00

Finalitzat
Cariari P
Cariari Pococi
2 : 2
Aserri FC
Ad Aserri
1.55
4.55
5.8

1

1.55

O2.5

1.6

YES

1.63

1

1.55
7.5/10

21:00

Finalitzat
Futbol C
Moravia
6 : 2
Ad Aserri
Ad Aserri
1.8
3.5
4.2

2

4.2

U3.5

1.33

NO

1.96

U3.5

1.33
7.5/10

21:00

Finalitzat
Ad Aserri
Ad Aserri
1 : 0
CS Uruguay
CS Uruguay red card
2.75
3.2
2.55

2

2.55

U3.5

1.27

YES

1.77

X2

1.4
4.9/10

01:00

Finalitzat
Aserri
Aserri FC
0 : 1
Escazucena
Escazucena
2.1
3.6
2.8

X2

1.62

O2.5

1.57

YES

1.49

O2.5

1.57
4/10

21:00

Finalitzat
red card Pitbulls
Pitbulls
0 : 0
Ad Aserri
Ad Aserri red card
1.8
3.45
4.4

1

1.8

U3.5

1.32

YES

1.78

1

1.8
4.8/10

16:00

Finalitzat
Aserri FC
Aserri FC
1 : 0
Turrialba Fc
Turrialba
1.33
4.33
8.5

2

8.5

O2.5

1.43

YES

1.67

O2.5

1.43
5.2/10

Pronòstics i consells d'apostes de Aserri FC

Busques pronòstics de Aserri FC? NerdyTips ofereix consells de futbol per a Aserri FC generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 66 partits amb la participació de Aserri FC, amb una precisió del millor pronòstic de 63.64%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Liga de Ascenso, Aserri FC ha aconseguit 0 victòries, 0 empats i 1 derrotes en 1 partits, marcant 0 gols (0.0 per partit) i encaixant-ne 1, amb 0 porteries a zero.

Aserri FC té actualment un valor de mercat estimat de €25.00Th..

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Aserri FC es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Aserri FC és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 160 lligues.

Liga de AscensoCosta-Rica • Temporada 2026
Desglossament del Rendiment
EstadísticaLocalVisitantTotal
Partits101
Victòries000
Empats000
Derrotes101
Gols a Favor000
Gols en Contra101
Mitjana de Gols a Favor0.00.00.0
Mitjana de Gols en Contra1.00.01.0
Porteries a Zero000
Partits sense Marcar101
Rècords i Ratxes
Derrota Més Àmplia
Local 0-1
Visitant -
Més Gols Marcats
Local 0
Visitant 0
Més Gols Encaixats
Local 1
Visitant 0
Ratxes
Victòries 0
Derrotes 1
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0 Grogues
0 Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.5 0%
0 Partits
Més de 1.5 0%
0 Partits
Més de 2.5 0%
0 Partits
Més de 3.5 0%
0 Partits
Més de 4.5 0%
0 Partits
No hi ha dades disponibles de jugadors