Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Bray Wanderers

Bray Wanderers Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€200Th. Ø 24.3 First Division
117
Partits Pronosticats
64.1%
Taxa de Predicció
LDLWWW
Forma Recent
1.13
Gols / Partit
Bray Wanderers va marcar en tots els últims 10 partits
Bray Wanderers va tenir més de 3.5 gols en els últims 3 partits
Bray Wanderers va marcar en els últims 11 partits
Cap partit programat

El Bray Wanderers no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Finn Harps vs Bray W, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 3.15 local, 3.75 empat, 2.37 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip local, quota 1.49, confiança 6.7/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Finn Harps2
Bray WBray0
▾3.15
▾3.75
▴2.37
1X
▾1.64
O2.5
▴1.55
Sí
▾1.49
HS
▾1.49
6.7
✓ HS
▾1.496.7
Bray Wanderers vs Wexford, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 1.58 local, 4.20 empat, 4.90 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.58, confiança 5.7/10. Resultat final 2–2, pronòstic fallat.
FT
Bray WanderersBray2
Wexford 2
▾1.58
▴4.20
▴4.90
1
▾1.58
O2.5
▾1.42
No
▴2.47
1
▾1.58
5.7
1
▾1.585.7
Bray Wanderers vs Cobh Ramblers, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 1.65 local, 4.00 empat, 4.40 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.65, confiança 5.2/10. Resultat final 1–4, pronòstic fallat.
FT
Bray WanderersBray1
Cobh Ramblers4
▴1.65
4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
▾1.49
Sí
▾1.53
1
▴1.65
5.2
1
▴1.655.2
UCD vs Bray Wanderers, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 2.70 local, 3.55 empat, 2.38 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.47, confiança 5.8/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
UCD1
Bray WanderersBray3
▴2.70
3.55
▾2.38
1
▴2.70
O2.5
▾1.47
Sí
▾1.40
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Bray Wanderers vs Treaty United, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 1.44 local, 4.55 empat, 6.20 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.44, confiança 6.9/10. Resultat final 2–0, pronòstic encertat.
FT
Bray WanderersBray2
Treaty United0
▾1.44
▴4.55
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.52
No
2.07
1
▾1.44
6.9
✓ 1
▾1.446.9
Kerry vs Bray W, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 2.77 local, 3.60 empat, 2.28 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.62, confiança 8.5/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Kerry0
Bray WBray1
2.77
▾3.60
2.28
1
2.77
O2.5
1.64
No
2.35
1X
1.62
8.5
1X
1.628.5
Bray Wanderers vs Cork City, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 3.40 local, 3.60 empat, 2.02 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.56, confiança 8.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Bray WanderersBray 1
Cork City1
3.40
▴3.60
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.56
Sí
▾1.49
O2.5
▾1.56
8.0
O2.5
▾1.568.0
Athlone Town vs Bray Wanderers, First Division, inici a les 19:45. Quotes: 3.05 local, 3.55 empat, 2.15 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip local, quota 1.29, confiança 6.4/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Athlone TownAthlone2
Bray WanderersBray1
▴3.05
3.55
▾2.15
1
▴3.05
O2.5
▾1.70
Sí
1.58
HS
▴1.29
6.4
✓ HS
▴1.296.4

Bray Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
5.3
Possessió
49%
CórnersMitjana per partit
4.7
DisciplinaTargetes per partit
2.5
Taxa de Victòria
40%

Estadístiques de Temporada

First Division Irlanda · Temporada 2026
35Partits Taxa de Victòria 43%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits181735
Victòries10515
Empats639
Derrotes2911
Gols a Favor442367
Gols en Contra232851
Mitjana de Gols a Favor2.41.41.9
Mitjana de Gols en Contra1.31.61.5
Porteries a Zero527
Partits sense Marcar134
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local6-0
Visitant1-3
Derrota Més Àmplia
Local0-4
Visitant4-2
Més Gols Marcats
Local6
Visitant4
Més Gols Encaixats
Local4
Visitant4
Ratxes
Victòries3
Derrotes2
Penals
2/ 2
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
9–13
0-15
13–4
16-30
7–7
31-45
12–9
46-60
11–8
61-75
15–10
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0-157
16-3012
31-4516
46-6016
61-7524
76-9013
96Grogues
4Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.589%
31 Partits
Més de 1.551%
18 Partits
Més de 2.520%
7 Partits
Més de 3.517%
6 Partits
Més de 4.511%
4 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
B. O'Neill B. O'Neill 17 MID 7.54
M. Murphy M. Murphy 24 DEF 7.41
J. Corcoran J. Corcoran 23 - 7.17
R. Bartley R. Bartley 19 - 7.16
B. Fagbemi B. Fagbemi - DEF 7.10
S. Brennan S. Brennan 24 - 7.08
K. Cantwell K. Cantwell 30 - 7.03
H. Warren H. Warren 21 DEF 7.03
C. Knight C. Knight 23 - 6.99
J. Duggan J. Duggan 21 - 6.97
Cian Curtis Cian Curtis 21 FWD 6.84
A. Kizenga A. Kizenga 18 FWD 6.84
K. Degelman K. Degelman 21 - 6.82
T. Considine T. Considine 23 - 6.77
R. Ferizaj R. Ferizaj 16 MID 6.61
Paul Murphy Paul Murphy 28 DEF 6.51
R. Knight R. Knight 18 MID 6.49
D. Kinsella-Bishop D. Kinsella-Bishop 24 - 6.35
Guillermo Almirall Guillermo Almirall 29 MID 6.25
J. Tallon J. Tallon 24 - 6.12
J. Ryan J. Ryan 19 - 6.11
L. Keogh L. Keogh 19 - 6.06
Cian Doyle Cian Doyle 20 MID -
Dylan Mark Barnett Dylan Mark Barnett 29 - -
C. Costello C. Costello 19 FWD -

Classificació

Irlanda - First Division
# Equip J G P
1 Cork City 36 74-35 75
2 UCD 36 67-51 56
3 Bray Wanderers 36 67-53 54
4 Kerry 36 45-41 52
5 Longford Town 36 49-46 52
6 Cobh Ramblers 36 46-54 49
7 Athlone Town 36 42-43 48
8 Wexford 36 44-58 42
9 Treaty United 36 37-53 42
10 Finn Harps 36 33-70 28

Pronòstics d'apostes de Bray Wanderers

Busques pronòstics de Bray Wanderers? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Bray Wanderers generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 117 partits amb la participació de Bray Wanderers, amb una precisió del millor pronòstic de 64.1%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de First Division, Bray Wanderers ha aconseguit 15 victòries, 9 empats i 11 derrotes en 35 partits, marcant 67 gols (1.9 per partit) i encaixant-ne 51, amb 7 porteries a zero.

Bray Wanderers té actualment un valor de mercat estimat de €200Th..

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Bray Wanderers es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Bray Wanderers és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.