Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Dubrava Zagreb

Dubrava Zagreb Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€2.34m Ø 22.9 First NL
89
Partits Pronosticats
66.3%
Taxa de Predicció
LLWDWD
Forma Recent
1.07
Gols / Partit
Dubrava Zagreb va tenir menys de 3.5 gols en els últims 11 partits
Dubrava Zagreb no va rebre targetes vermelles en els últims 20 partits
Proper partit First NL · ds., 17 d’oct. · 14:30
Vukovar
VS14:30
Dubrava
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

Orijent 1919 vs Dubrava Zagreb, First NL, inici a les 11:00. Quotes: 2.10 local, 3.50 empat, 3.20 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.33, confiança 8.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Orijent 1919Orijent2
Dubrava ZagrebDubrava1
▴2.10
▾3.50
▾3.20
1X
▴1.31
U3.5
▴1.33
No
▴1.98
U3.5
▴1.33
8.0
✓ U3.5
▴1.338.0
Dubrava Zagreb vs Bsk Bijelo Brdo, First NL, inici a les 15:00. Quotes: 2.97 local, 3.25 empat, 2.37 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.60, confiança 4.9/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Dubrava ZagrebDubrava0
Bsk Bijelo BrdoBijelo Brdo1
▴2.97
▴3.25
▾2.37
2
▾2.37
U2.5
▾1.60
No
▾1.80
U2.5
▾1.60
4.9
✓ U2.5
▾1.604.9
Karlovac 1919 vs Dubrava Zagreb, First NL, inici a les 17:30. Quotes: 1.72 local, 3.65 empat, 4.30 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.32, confiança 6.6/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Karlovac 1919Karlovac0
Dubrava ZagrebDubrava1
▾1.72
▴3.65
▴4.30
1X
▾1.19
U3.5
▴1.32
No
▴1.90
U3.5
▴1.32
6.6
✓ U3.5
▴1.326.6
Hrvace vs Dubrava Z, First NL, inici a les 15:30. Quotes: 1.92 local, 3.45 empat, 3.70 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.87, confiança 5.3/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Hrvace0
Dubrava ZDubrava0
▾1.92
▴3.45
▴3.70
2
▴3.70
O1.5
▾1.26
Sí
▾1.70
X2
▴1.87
5.3
✓ X2
▴1.875.3
Dubrava Zagreb vs Opatija, First NL, inici a les 14:45. Quotes: 2.72 local, 3.40 empat, 2.50 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.35, confiança 4.5/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Dubrava ZagrebDubrava2
Opatija1
▴2.72
▾3.40
▾2.50
1X
▴1.50
O1.5
1.35
Sí
▾1.85
O1.5
1.35
4.5
✓ O1.5
1.354.5
Jadran LP vs Dubrava Z, First NL, inici a les 16:00. Quotes: 1.67 local, 3.75 empat, 4.45 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.18, confiança 6.2/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Jadran LP1
Dubrava ZDubrava1
▾1.67
▴3.75
▴4.45
1
▾1.67
O1.5
▾1.26
Sí
▾1.78
1X
▾1.18
6.2
✓ 1X
▾1.186.2
Dubrava Zagreb vs Croatia Zmijavci, First NL, inici a les 16:30. Quotes: 2.57 local, 3.10 empat, 2.65 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.40, confiança 2.4/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Dubrava ZagrebDubrava1
Croatia ZmijavciCroatia Z2
▴2.57
▾3.10
▾2.65
X
▾3.10
U2.5
1.60
Sí
▾1.92
1X
▴1.40
2.4
1X
▴1.402.4
Jarun vs Dubrava Z, First NL, inici a les 12:45. Quotes: 1.92 local, 3.50 empat, 5.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.22, confiança 8.5/10. Resultat final 0–2, pronòstic fallat.
FT
Jarun0
Dubrava ZDubrava2
▾1.92
▴3.50
▴5.00
1
▾1.92
O1.5
▾1.33
Sí
▴1.93
1X
▾1.22
8.5
1X
▾1.228.5
Dubrava Zagreb vs Zrinski Jurjevac, First NL, inici a les 12:50. Quotes: 1.73 local, 3.48 empat, 4.33 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.57, confiança 7.2/10. Resultat final 5–0, pronòstic fallat.
FT
Dubrava ZagrebDubrava5
Zrinski JurjevacZrinski J0
1.73
3.48
4.33
2
4.33
U2.5
1.57
No
1.62
U2.5
1.57
7.2
U2.5
1.577.2
Quotes: 2.02 local, 3.25 empat, 3.20 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.29, confiança 5.3/10. Resultat final 3–1.
FT
Dinamo Zagreb IIDinamo II3
Dubrava ZagrebDubrava1
2.02
3.25
3.20
1
2.02
O1.5
1.29
Sí
1.75
O1.5
1.29
5.3
O1.5
1.295.3

Dubrava Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
3.3
Possessió
46%
CórnersMitjana per partit
3.6
DisciplinaTargetes per partit
2.9
Taxa de Victòria
20%

Estadístiques de Temporada

First NL Croàcia · Temporada 2026
7Partits Taxa de Victòria 29%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits347
Victòries112
Empats022
Derrotes213
Gols a Favor336
Gols en Contra437
Mitjana de Gols a Favor1.00.80.9
Mitjana de Gols en Contra1.30.81.0
Porteries a Zero022
Partits sense Marcar112
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local2-1
Visitant0-1
Derrota Més Àmplia
Local1-2
Visitant2-1
Més Gols Marcats
Local2
Visitant1
Més Gols Encaixats
Local2
Visitant2
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Penals
0/ 1
0% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
1–2
0-15
2–1
16-30
1–2
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
3–1
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0-151
31-456
46-603
61-757
76-901
20Grogues
1Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.571%
5 Partits
Més de 1.514%
1 Partits
Més de 2.50%
0 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Croàcia - First NL
# Equip J G P
1 Croatia Zmijavci 8 12-6 16
2 Jadran LP 8 13-8 15
3 Mladost Ždralovi 8 8-7 14
4 HNK Cibalia 8 8-6 13
5 Bsk Bijelo Brdo 8 10-9 13
6 Dinamo Zagreb U21 8 14-12 12
7 Karlovac 1919 8 11-12 11
8 Segesta Sisak 8 10-11 11
9 Orijent 1919 8 8-9 11
10 Vukovar 8 12-14 11
11 Sesvete 8 10-9 10
12 Dugopolje 8 9-10 9
13 Opatija 8 9-11 8
14 Dubrava Zagreb 8 7-9 8
15 Kustosija 8 4-6 7
16 Hrvace 8 7-13 7
Promotion - HNL Relegation

Pronòstics d'apostes de Dubrava Zagreb

Busques pronòstics de Dubrava Zagreb? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Dubrava Zagreb generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 89 partits amb la participació de Dubrava Zagreb, amb una precisió del millor pronòstic de 66.3%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de First NL, Dubrava Zagreb ha aconseguit 2 victòries, 2 empats i 3 derrotes en 7 partits, marcant 6 gols (0.9 per partit) i encaixant-ne 7, amb 2 porteries a zero.

Dubrava Zagreb té actualment un valor de mercat estimat de €2.34m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Dubrava Zagreb es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Dubrava Zagreb és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.