Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Kauno Žalgiris

Kauno Žalgiris Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€9.45m Ø 28.6 A Lyga
96
Partits Pronosticats
74.0%
Taxa de Predicció
WWLWWW
Forma Recent
1.47
Gols / Partit
Kauno Žalgiris va marcar en els últims 7 partits
Kauno Žalgiris no va rebre targetes vermelles en els últims 23 partits
Kauno Žalgiris va tenir 6+ córners en els últims 5 partits
Proper partit UEFA Europa Conference League · dj., 15 d’oct. · 20:00
Brighton (Eng)
VS20:00
Kauno Zalgiris (Ltu)
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

Siauliai vs Kauno Zalgiris, A Lyga, inici a les 14:00. Quotes: 9.50 local, 5.85 empat, 1.28 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 1.28, confiança 10/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Siauliai0
Kauno Zalgiris2
▴9.50
▴5.85
▾1.28
2
▾1.28
U3.5
▴1.72
No
▾1.85
2
▾1.28
10
✓ 2
▾1.2810
FK Zalgiris Vilnius vs Kauno Zalgiris, A Lyga, inici a les 16:45. Quotes: 2.95 local, 3.25 empat, 2.25 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.36, confiança 8.6/10. Resultat final 3–2, pronòstic fallat.
FT
FK Zalgiris VilniusZalgiris3
Kauno Zalgiris2
▴2.95
▾3.25
▾2.25
2
▾2.25
U3.5
1.38
No
2.23
X2
▾1.36
8.6
X2
▾1.368.6
Panevezys vs Kauno Zalgiris, A Lyga, inici a les 12:30. Quotes: 5.35 local, 4.10 empat, 1.53 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.42, confiança 5.3/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Panevezys0
Kauno Zalgiris1
▴5.35
▴4.10
▾1.53
2
▾1.53
U3.5
▾1.42
No
▾2.05
U3.5
▾1.42
5.3
✓ U3.5
▾1.425.3
Kauno Zalgiris vs Suduva Marijampole, A Lyga, inici a les 16:45. Quotes: 1.90 local, 3.35 empat, 3.75 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.26, confiança 4.8/10. Resultat final 5–1, pronòstic fallat.
FT
Kauno Zalgiris5
Suduva MarijampoleSuduva1
1.90
▾3.35
3.75
1X
1.23
U3.5
▾1.26
No
▾1.87
U3.5
▾1.26
4.8
U3.5
▾1.264.8
Kauno Zalgiris vs Dziugas Telsiai, A Lyga, inici a les 16:45. Quotes: 1.40 local, 4.40 empat, 7.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.40, confiança 8.8/10. Resultat final 5–0, pronòstic encertat.
FT
Kauno Zalgiris5
Dziugas Telsiai0
▾1.40
▴4.40
▴7.00
1
▾1.40
U3.5
1.41
No
▾1.84
1
▾1.40
8.8
✓ 1
▾1.408.8

Kauno Zalgiris Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
6
Possessió
48%
CórnersMitjana per partit
6.5
DisciplinaTargetes per partit
2.5
Taxa de Victòria
70%

Estadístiques de Temporada

UEFA Europa Conference League Món · Temporada 2025
6Partits Taxa de Victòria 33%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits336
Victòries112
Empats112
Derrotes112
Gols a Favor437
Gols en Contra246
Mitjana de Gols a Favor1.31.01.2
Mitjana de Gols en Contra0.71.31.0
Porteries a Zero101
Partits sense Marcar112
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local3-0
Visitant1-2
Derrota Més Àmplia
Local0-1
Visitant2-0
Més Gols Marcats
Local3
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local1
Visitant2
Ratxes
Victòries1
Derrotes0
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
1–2
0-15
1–2
16-30
1–1
31-45
3–1
46-60
0–0
61-75
0–1
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0-151
16-302
31-452
46-604
76-901
11Grogues
3Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.567%
4 Partits
Més de 1.533%
2 Partits
Més de 2.517%
1 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
D. Georgijević D. Georgijević 31 FWD 9.50
D. Pavlović D. Pavlović 24 MID 7.85
A. Benchaib A. Benchaib 27 MID 7.67
A. Hernández A. Hernández 30 DEF 7.33
T. Chogadze T. Chogadze 27 MID 7.18
D. Kerkez D. Kerkez 29 DEF 7.02
F. Ourega F. Ourega 33 MID 7.01
A. Tolordava A. Tolordava 29 DEF 6.85
N. Edokpolor N. Edokpolor 29 DEF 6.40
D. Naah D. Naah 29 MID 6.35
V. Armanavičius V. Armanavičius 30 MID 6.22
N. Vosylius N. Vosylius 20 MID -
E. Burdzilauskas E. Burdzilauskas 22 MID -
E. Jurjonas E. Jurjonas 21 DEF -
T. Burdzilauskas T. Burdzilauskas 20 DEF -
V. Paulauskas V. Paulauskas 24 FWD -
F. Černych F. Černych 34 MID -
R. Jansonas R. Jansonas 20 FWD -
T. Švedkauskas T. Švedkauskas 31 GK -
G. Sirgedas G. Sirgedas 31 MID -

Classificació

Món - UEFA Europa Conference League
# Equip J G P
1 Mjallby AIF 0 0-0 0
2 Brighton 0 0-0 0
3 Monaco 0 0-0 0
4 FK Jablonec 0 0-0 0
5 Gent 0 0-0 0
6 St. Truiden 0 0-0 0
7 SC Freiburg 0 0-0 0
8 Atalanta 0 0-0 0
9 Ajax 0 0-0 0
10 Twente 0 0-0 0
11 Getafe 0 0-0 0
12 KuPS 0 0-0 0
13 CSKA Sofia 0 0-0 0
14 HNK Hajduk Split 0 0-0 0
15 Pafos 0 0-0 0
16 Aarhus 0 0-0 0
17 FC Copenhagen 0 0-0 0
18 FC Midtjylland 0 0-0 0
19 FC Nordsjaelland 0 0-0 0
20 Panathinaikos 0 0-0 0
21 Brann 0 0-0 0
22 SC Braga 0 0-0 0
23 Heart Of Midlothian 0 0-0 0
24 FC Lugano 0 0-0 0
25 FK Crvena Zvezda 0 0-0 0
26 FC Thun 0 0-0 0
27 Trabzonspor 0 0-0 0
28 Borac Banja Luka 0 0-0 0
29 Kairat Almaty 0 0-0 0
30 Egnatia Rrogozhinë 0 0-0 0
31 Inter Club d'Escaldes 0 0-0 0
32 Kauno Žalgiris 0 0-0 0
33 Universitatea Craiova 0 0-0 0
34 FC Iberia 1999 0 0-0 0
35 Lincoln Red Imps FC 0 0-0 0
36 Riga 0 0-0 0
Promotion - Conference League (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

Pronòstics d'apostes de Kauno Žalgiris

Busques pronòstics de Kauno Žalgiris? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Kauno Žalgiris generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 96 partits amb la participació de Kauno Žalgiris, amb una precisió del millor pronòstic de 74.0%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de UEFA Europa Conference League, Kauno Žalgiris ha aconseguit 2 victòries, 2 empats i 2 derrotes en 6 partits, marcant 7 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 6, amb 1 porteries a zero.

Kauno Žalgiris té actualment un valor de mercat estimat de €9.45m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Kauno Žalgiris es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Kauno Žalgiris és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.