Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
New Mexico United

New Mexico United Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€3.67m Ø 27.3 USL Championship
101
Partits Pronosticats
69.3%
Taxa de Predicció
WWLLDD
Forma Recent
1.73
Gols / Partit
New Mexico United va rebre 3+ targetes grogues en els últims 8 partits
Proper partit USL Championship · dg., 18 d’oct. · 1:30
San Antonio
VS01:30
New Mexico
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

New Mexico United vs Monterey Bay, USL Championship, inici a les 02:00. Quotes: 1.66 local, 4.00 empat, 4.50 visitant. Millor pronòstic: marca l'equip visitant, quota 1.40, confiança 5.9/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
New Mexico UnitedNew Mexico3
Monterey Bay1
▾1.66
4.00
▴4.50
X2
▴2.25
O2.5
▾1.58
Sí
▾1.58
AS
▴1.40
5.9
✓ AS
▴1.405.9
New Mexico United vs Phoenix Rising, USL Championship, inici a les 23:00. Quotes: 2.32 local, 3.55 empat, 2.80 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.50, confiança 8.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
New Mexico UnitedNew Mexico2
Phoenix Rising1
▴2.32
▾3.55
▾2.80
1
▴2.32
O2.5
▾1.55
Sí
1.50
1X
▴1.50
8.0
✓ 1X
▴1.508.0
FC Tulsa vs New M, USL Championship, inici a les 01:00. Quotes: 2.01 local, 3.45 empat, 3.65 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.30, confiança 8.1/10. Resultat final 1–0, pronòstic encertat.
FT
FC Tulsa1
New MNew Mexico 0
▾2.01
3.45
▴3.65
1
▾2.01
O1.5
▴1.24
No
▾2.12
1X
▾1.30
8.1
✓ 1X
▾1.308.1
New Mexico United vs Sacramento Republic, USL Championship, inici a les 02:00. Quotes: 3.35 local, 3.40 empat, 2.04 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.36, confiança 6.2/10. Resultat final 2–3, pronòstic fallat.
FT
New Mexico UnitedNew Mexico2
Sacramento RepublicSacrament3
▴3.35
▴3.40
▾2.04
X2
▴1.31
U3.5
▴1.36
Sí
▾1.70
U3.5
▾1.36
6.2
U3.5
▾1.366.2
Colorado Springs vs New Mexico United, USL Championship, inici a les 02:00. Quotes: 1.87 local, 3.75 empat, 3.80 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.60, confiança 7.8/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Colorado SpringsColorado 0
New Mexico UnitedNew Mexico0
▴1.87
▴3.75
▾3.80
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Sí
1.58
O2.5
▾1.60
7.8
O2.5
▾1.607.8
Birmingham Legion vs New Mexico United, USL Championship, inici a les 01:30. Quotes: 2.32 local, 3.60 empat, 2.68 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.55, confiança 6.8/10. Resultat final 4–4, pronòstic encertat.
FT
Birmingham LegionBirmingham4
New Mexico UnitedNew Mexico4
▴2.32
▴3.60
▾2.68
2
▾2.68
O2.5
▾1.55
Sí
▾1.47
O2.5
▾1.55
6.8
✓ O2.5
▾1.556.8
New Mexico United vs Indy Eleven, USL Championship, inici a les 02:30. Quotes: 1.83 local, 3.80 empat, 3.80 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.29, confiança 8.5/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
New Mexico UnitedNew Mexico2
Indy Eleven2
▾1.83
▴3.80
▴3.80
1
▾1.83
O2.5
▾1.53
Sí
▾1.50
1X
▾1.29
8.5
✓ 1X
▾1.298.5
Las Vegas Lights vs New Mexico United, USL Championship, inici a les 03:30. Quotes: 1.97 local, 3.75 empat, 3.40 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.55, confiança 7.1/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Las Vegas LightsLas V1
New Mexico UnitedNew Mexico2
▾1.97
▴3.75
▴3.40
2
▴3.40
U3.5
▴1.55
No
▴2.47
U3.5
▴1.55
7.1
✓ U3.5
▴1.557.1
New Mexico United vs Memphis 901, USL Championship, inici a les 01:00. Quotes: 2.10 local, 3.48 empat, 3.10 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.40, confiança 7.2/10. Resultat final 2–3, pronòstic fallat.
FT
New Mexico UnitedNew Mexico2
Memphis 9013
2.10
3.48
3.10
2
3.10
U3.5
1.40
No
2.25
U3.5
1.40
7.2
U3.5
1.407.2

New Mexico Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
Gols EsperatsxG per partit
1.03
XutsA porta / partit
4.3
Possessió
54%
CórnersMitjana per partit
3.2
DisciplinaTargetes per partit
3.6
Taxa de Victòria
40%

Estadístiques de Temporada

USL Championship Estats Units · Temporada 2026
27Partits Taxa de Victòria 48%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits141327
Victòries8513
Empats347
Derrotes347
Gols a Favor231841
Gols en Contra171532
Mitjana de Gols a Favor1.61.41.5
Mitjana de Gols en Contra1.21.21.2
Porteries a Zero358
Partits sense Marcar167
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local3-1
Visitant2-5
Derrota Més Àmplia
Local2-3
Visitant3-0
Més Gols Marcats
Local3
Visitant5
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant4
Ratxes
Victòries6
Derrotes2
Penals
3/ 3
100.00% Convertits
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
6–6
0-15
5–3
16-30
6–2
31-45
3–7
46-60
11–5
61-75
12–7
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
4-2-3-11 G
84Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.574%
20 Partits
Més de 1.544%
12 Partits
Més de 2.519%
5 Partits
Més de 3.511%
3 Partits
Més de 4.54%
1 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
J. Lindsey J. Lindsey 25 DEF 7.25
K. Ryden K. Ryden 34 DEF 7.25
M. Vargas M. Vargas 24 MID 7.11
M. Akale M. Akale 28 MID 7.08
G. Hurst G. Hurst 28 FWD 7.03
A. Tambakis A. Tambakis 33 GK 7.01
T. Amang T. Amang 27 FWD 6.93
R. Ford R. Ford 17 - 6.88
Kristopher Shakes Kristopher Shakes 24 GK 6.82
T. Maples T. Maples 27 DEF 6.81
D. Bruce D. Bruce 29 FWD 6.74
W. Seymore W. Seymore 33 DEF 6.70
Luiz Fernando Luiz Fernando 28 MID 6.61
Z. Bailey Z. Bailey 25 MID 6.48
C. Gloster C. Gloster 25 DEF 6.47
S. Rivas S. Rivas 28 MID 6.41
T. Pondeca T. Pondeca 24 MID 6.37
A. Herbert A. Herbert 27 DEF 6.30
J. DuBois J. DuBois 19 - 5.97
J. Sais J. Sais 19 MID -
O. Jabang O. Jabang 24 MID -
M. Gaines M. Gaines 27 FWD -
G. Zelalem G. Zelalem 28 MID -

Classificació

Estats Units - USL Championship
# Equip J G P
1 El Paso Locomotive 28 48-36 50
2 New Mexico United 28 44-33 49
3 Sacramento Republic 28 38-26 45
4 Lexington 28 49-33 44
5 FC Tulsa 28 32-25 43
6 Colorado Springs 28 41-38 41
7 Orange County SC 28 37-44 39
8 San Antonio 28 29-29 39
9 Phoenix Rising 28 39-42 36
10 Las Vegas Lights 28 37-41 36
11 Oakland Roots 28 33-35 35
12 Monterey Bay 28 30-50 21
Play Offs: 1/8-finals

Pronòstics d'apostes de New Mexico United

Busques pronòstics de New Mexico United? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a New Mexico United generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 101 partits amb la participació de New Mexico United, amb una precisió del millor pronòstic de 69.3%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de USL Championship, New Mexico United ha aconseguit 13 victòries, 7 empats i 7 derrotes en 27 partits, marcant 41 gols (1.5 per partit) i encaixant-ne 32, amb 8 porteries a zero.

En els últims 10 partits, New Mexico United té una mitjana de 54% de possessió de pilota, 1.03 xG i 3.2 córners per partit, amb una taxa de victòria del 40%.

New Mexico United té actualment un valor de mercat estimat de €3.67m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de New Mexico United es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

New Mexico United és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.