Vés al contingut
RFC de Liege U21
Amb tecnologia de NT Apex AI

RFC de Liege U21 Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

31
Partits Pronosticats
77.4%
Taxa de Predicció
LLLLLL
Forma Recent
1.13
Gols / Partit
RFC de Liege U21 va tenir més de 2.5 gols en el 92% dels últims 12 partits
RFC de Liege U21 va perdre els últims 19 partits
RFC de Liege U21 porta sense guanyar a fora en els últims 11 partits
Cap partit programat

El RFC de Liege U21 no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

FT
RFC de Liege U21RFC L 1
RFC Seraing Reserve U21RFC S2
9.70
6.60
1.20
2
1.22
O3.5
1.57
1.55
H2
1.48
6.6
H2
1.486.6
FT
RFC de Liege U21RFC L 0
Westerlo U217
25.00
13.00
1.08
2
1.08
O2.5
1.15
2.02
O2.5
1.15
8.5
✓ O2.5
1.158.5
FT
Lommel U213
RFC de Liege U21RFC L0
1.08
10.00
16.00
1
1.08
O2.5
1.19
No
1.77
O2.5
1.19
8.6
✓ O2.5
1.198.6
FT
RFC de Liege U21RFC L1
RFC Seraing Reserve U21RFC S5
12.00
7.00
1.14
2
1.14
O2.5
1.20
1.61
O2.5
1.20
5.5
✓ O2.5
1.205.5
FT
RWDM U214
RFC de Liege U21RFC L0
1.06
11.00
19.00
1
1.06
O3.5
1.33
1.78
BTTS
1.78
8.5
BTTS
1.788.5
FT
RFC de Liege U21RFC L0
Lierse K. U21Lierse U2
6.25
5.15
1.55
2
1.55
O2.5
1.34
1.52
O2.5
1.34
5.0
O2.5
1.345.0
FT
Kortrijk U212
RFC Liege U21RFC L1
1.03
17.00
40.00
1
1.03
O3.5
1.37
2.15
O3.5
1.37
5.0
O3.5
1.375.0
FT
K. Beerschot V.A. Reserve U21Beerschot V4
RFC de Liege U21RFC L3
1.65
4.30
4.10
1
1.63
O3.5
1.65
No
3.10
O3.5
1.65
5.0
✓ O3.5
1.655.0
FT
RFC de Liege U21RFC L1
Waasland-Beveren U21Beveren U213
5.65
5.10
1.56
2
1.56
O2.5
1.31
1.49
O2.5
1.31
5.1
✓ O2.5
1.315.1
FT
Patro Eisden U21Patro E5
RFC de Liege U21RFC L0
1.50
5.15
5.80
1
1.50
O2.5
1.35
1.46
O2.5
1.35
5.1
✓ O2.5
1.355.1
FT
RFC de Liege U21RFC L1
Lokeren-Temse U21Lokeren-Tems2
1.48
4.33
5.50
1
1.48
O2.5
1.50
No
2.20
1
1.48
5.0
1
1.485.0
FT
Union St-Gilloise U21Union S3
RFC de Liege U21RFC L2
1.67
4.50
3.88
1X
1.22
O2.5
1.36
1.42
1X
1.22
2.0
✓ 1X
1.222.0
FT
RFC de Liege U21RFC L3
Deinze U21Deinze U2
2.14
3.70
2.78
1
2.14
O2.5
1.47
1.41
1X
1.36
3.1
✓ 1X
1.363.1

Estadístiques de Temporada

Reserve Pro League Bèlgica · Temporada 2025
23Partits Taxa de Victòria 13%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits111223
Victòries213
Empats000
Derrotes91120
Gols a Favor151227
Gols en Contra375188
Mitjana de Gols a Favor1.41.01.2
Mitjana de Gols en Contra3.44.33.8
Porteries a Zero000
Partits sense Marcar369
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local3-1
Visitant1-2
Derrota Més Àmplia
Local0-7
Visitant9-1
Més Gols Marcats
Local4
Visitant3
Més Gols Encaixats
Local7
Visitant9
Ratxes
Victòries1
Derrotes1
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
1–13
0-15
2–14
16-30
11–15
31-45
4–6
46-60
2–19
61-75
8–19
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.561%
14 Partits
Més de 1.535%
8 Partits
Més de 2.517%
4 Partits
Més de 3.54%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Pronòstics d'apostes de RFC de Liege U21

Busques pronòstics de RFC de Liege U21? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a RFC de Liege U21 generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 31 partits amb la participació de RFC de Liege U21, amb una precisió del millor pronòstic de 77.4%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Reserve Pro League, RFC de Liege U21 ha aconseguit 3 victòries, 0 empats i 20 derrotes en 23 partits, marcant 27 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 88, amb 0 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de RFC de Liege U21 es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

RFC de Liege U21 és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 160 lligues.