Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Vanraure Hachinohe

Vanraure Hachinohe Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

€3.25m Ø 26.5 J2 League
63
Partits Pronosticats
76.2%
Taxa de Predicció
LLWLLD
Forma Recent
0.47
Gols / Partit
Vanraure Hachinohe va tenir menys del 70% de precisió de passada en els últims 3 partits
Vanraure Hachinohe no va rebre targetes vermelles en els últims 15 partits
Proper partit J2 League · ds., 17 d’oct. · 6:00
Imabari
VS06:00
Vanraure
Desbloqueja el pronòstic
Subscriu-te per veure-ho

Partits Recents

Omiya Ardija vs Vanraure H, J2 League, inici a les 06:00. Quotes: 1.56 local, 4.20 empat, 5.40 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.56, confiança 5.6/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
Omiya Ardija3
Vanraure HVanraure1
▾1.56
▴4.20
▴5.40
1
▾1.56
U3.5
▾1.44
Sí
▴1.78
1
▾1.56
5.6
✓ 1
▾1.565.6
Vanraure Hachinohe vs Yokohama FC, J2 League, inici a les 05:00. Quotes: 4.50 local, 3.55 empat, 1.78 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 1.78, confiança 8.5/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Vanraure HachinoheVanraure0
Yokohama FC2
▴4.50
▴3.55
▾1.78
2
▾1.78
O1.5
1.31
Sí
▴1.83
2
▾1.78
8.5
✓ 2
▾1.788.5
Jubilo Iwata vs Vanraure Hachinohe, J2 League, inici a les 09:00. Quotes: 1.52 local, 4.00 empat, 6.50 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.52, confiança 8.8/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Jubilo IwataIwata1
Vanraure HachinoheVanraure2
▾1.52
▴4.00
▴6.50
1
▾1.52
U3.5
▴1.30
No
▾1.67
1
▾1.52
8.8
1
▾1.528.8
Vanraure Hachinohe vs Tegevajaro Miyazaki, J2 League, inici a les 05:00. Quotes: 3.35 local, 3.25 empat, 2.17 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.68, confiança 5.3/10. Resultat final 0–3, pronòstic fallat.
FT
Vanraure HachinoheVanraure0
Tegevajaro MiyazakiTegevajar3
▾3.35
▾3.25
▴2.17
2
▴2.17
U2.5
▾1.68
No
1.83
U2.5
▾1.68
5.3
U2.5
▾1.685.3
Vanraure Hachinohe vs Shonan Bellmare, J2 League, inici a les 10:30. Quotes: 3.30 local, 3.20 empat, 2.23 visitant. Millor pronòstic: màxim 2 gols en total, quota 1.58, confiança 6.1/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Vanraure HachinoheVanraure0
Shonan Bellmare1
▴3.30
▾3.20
▾2.23
2
▾2.23
U2.5
1.58
No
1.76
U2.5
1.58
6.1
✓ U2.5
1.586.1
Fujieda MYFC vs Vanraure H, J2 League, inici a les 10:30. Quotes: 2.28 local, 3.15 empat, 3.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.30, confiança 6.5/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
Fujieda MYFC0
Vanraure HVanraure0
2.28
3.15
3.00
1
▴2.28
O1.5
1.36
Sí
1.90
1X
▴1.30
6.5
✓ 1X
▴1.306.5

Vanraure Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
XutsA porta / partit
3.7
Possessió
47%
CórnersMitjana per partit
3.7
DisciplinaTargetes per partit
0.7
Taxa de Victòria
20%

Estadístiques de Temporada

J2 League Japó · Temporada 2026
9Partits Taxa de Victòria 33%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits639
Victòries213
Empats011
Derrotes415
Gols a Favor325
Gols en Contra8614
Mitjana de Gols a Favor0.50.70.6
Mitjana de Gols en Contra1.32.01.6
Porteries a Zero213
Partits sense Marcar426
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local2-0
Visitant1-2
Derrota Més Àmplia
Local0-3
Visitant5-0
Més Gols Marcats
Local2
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant5
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
2–4
0-15
0–1
16-30
0–1
31-45
1–2
46-60
1–2
61-75
1–4
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
3-1-4-21 G
6Grogues
0Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.533%
3 Partits
Més de 1.522%
2 Partits
Més de 2.50%
0 Partits
Més de 3.50%
0 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Japó - J2 League
# Equip J G P
1 Vegalta Sendai 10 18-8 23
2 Omiya Ardija 10 20-9 20
3 Albirex Niigata 10 14-14 20
4 Kataller Toyama 10 19-10 18
5 Yokohama FC 10 19-13 17
6 Shonan Bellmare 10 11-9 17
7 Oita Trinita 10 11-8 14
8 Fujieda MYFC 10 13-11 13
9 Blaublitz Akita 10 12-11 13
10 Tegevajaro Miyazaki 10 14-14 13
11 Jubilo Iwata 10 12-13 13
12 Tokushima Vortis 10 10-12 13
13 Montedio Yamagata 10 11-9 12
14 Iwaki 10 13-17 12
15 Sagan Tosu 10 9-12 11
16 Tochigi City 10 16-17 10
17 Imabari 10 11-19 10
18 Ventforet Kofu 10 9-18 10
19 Vanraure Hachinohe 10 6-17 10
20 Consadole Sapporo 10 12-19 8
Promotion Promotion Play-offs Relegation

Pronòstics d'apostes de Vanraure Hachinohe

Busques pronòstics de Vanraure Hachinohe? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Vanraure Hachinohe generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 63 partits amb la participació de Vanraure Hachinohe, amb una precisió del millor pronòstic de 76.2%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de J2 League, Vanraure Hachinohe ha aconseguit 3 victòries, 1 empats i 5 derrotes en 9 partits, marcant 5 gols (0.6 per partit) i encaixant-ne 14, amb 3 porteries a zero.

Vanraure Hachinohe té actualment un valor de mercat estimat de €3.25m.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Vanraure Hachinohe es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Vanraure Hachinohe és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.