Vés al contingut

Pronòstic Cerezo Osaka vs Kashiwa Reysol - 2 de set. del 2026

2 de set.11:00
2:0
Finalitzat
13.40 X3.55 22.08

Pronòstics

Confiança
Millor Tip
Més 1.5 1.23
Almenys 2 gols marcats
2.5/10
1X2
X3.55
2.3/10
Total de Gols
Més 1.51.23
2.6/10
Ambdós Equips Marquen
Sí1.59
1.1/10
Bet Builder
X2 & Menys 4.51.62
1.0/10
Marcador Exacte
Cerezo Osaka11Kashiwa Reysol

Estadístiques

AI
Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol
xGCerezo Osaka: 0.88Kashiwa Reysol: 1.52
Possessió de PilotaCerezo Osaka: 52%Kashiwa Reysol: 48%
Xuts TotalsCerezo Osaka: 9Kashiwa Reysol: 11
Xuts a PortaCerezo Osaka: 3Kashiwa Reysol: 4
Xuts ForaCerezo Osaka: 4Kashiwa Reysol: 4
CórnersCerezo Osaka: 4Kashiwa Reysol: 4
Targetes GroguesCerezo Osaka: 1Kashiwa Reysol: 1
xGCerezo Osaka: 1.35Kashiwa Reysol: 1.34
Possessió de PilotaCerezo Osaka: 48%Kashiwa Reysol: 52%
Xuts TotalsCerezo Osaka: 12Kashiwa Reysol: 11
Xuts a PortaCerezo Osaka: 3Kashiwa Reysol: 5
Xuts ForaCerezo Osaka: 4Kashiwa Reysol: 4
CórnersCerezo Osaka: 7Kashiwa Reysol: 9
Targetes GroguesCerezo Osaka: 1Kashiwa Reysol: 0
xGCerezo Osaka: 1.350.88Kashiwa Reysol: 1.341.52
Possessió de PilotaCerezo Osaka: 48%52%Kashiwa Reysol: 52%48%
Xuts TotalsCerezo Osaka: 129Kashiwa Reysol: 1111
Xuts a PortaCerezo Osaka: 33Kashiwa Reysol: 54
Xuts ForaCerezo Osaka: 44Kashiwa Reysol: 44
CórnersCerezo Osaka: 74Kashiwa Reysol: 94
Targetes GroguesCerezo Osaka: 11Kashiwa Reysol: 01

Estadístiques

Mitjana / Partit
Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol
xGCerezo Osaka: 1.06Kashiwa Reysol: 1.54
Gols TotalsCerezo Osaka: 2.6Kashiwa Reysol: 2.8
Gols MarcatsCerezo Osaka: 1.5Kashiwa Reysol: 2
Gols RebutsCerezo Osaka: 1.1Kashiwa Reysol: 0.8
PossessióCerezo Osaka: 55%Kashiwa Reysol: 54%
Xuts TotalsCerezo Osaka: 10.6Kashiwa Reysol: 10.1
Xuts a PortaCerezo Osaka: 3.7Kashiwa Reysol: 4.4
Xuts ForaCerezo Osaka: 4.6Kashiwa Reysol: 2.8
FaltesCerezo Osaka: 9.2Kashiwa Reysol: 7.5
CórnersCerezo Osaka: 3.8Kashiwa Reysol: 3.8
Fora de JocCerezo Osaka: 1.7Kashiwa Reysol: 1.4
Targetes GroguesCerezo Osaka: 0.88Kashiwa Reysol: 1
Passades TotalsCerezo Osaka: 417Kashiwa Reysol: 504

Forma

Resum dels últims 10 partits
Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol
VictòriesCerezo Osaka: 6Kashiwa Reysol: 8
Més 1.5 GolsCerezo Osaka: 6Kashiwa Reysol: 5
Més 2.5 GolsCerezo Osaka: 6Kashiwa Reysol: 5
Més 3.5 GolsCerezo Osaka: 4Kashiwa Reysol: 3
Ambdós van MarcarCerezo Osaka: 5Kashiwa Reysol: 5
Victòries InesperadesCerezo Osaka: 0Kashiwa Reysol: 0
Derrotes InesperadesCerezo Osaka: 0Kashiwa Reysol: 0

H2H

Cerezo Osaka 6
8 Empats
9 Kashiwa Reysol
Últims Enfrontaments
20 de set. del 25
Cerezo Osaka1
Kashiwa Reysol1
26 de febr. del 25
Kashiwa Reysol2
Cerezo Osaka1
28 de set. del 24
Cerezo Osaka0
Kashiwa Reysol0
03 d’abr. del 24
Kashiwa Reysol1
Cerezo Osaka1
12 d’ag. del 23
Kashiwa Reysol1
Cerezo Osaka1
23 d’abr. del 23
Cerezo Osaka1
Kashiwa Reysol0
08 d’oct. del 22
Kashiwa Reysol0
Cerezo Osaka0
05 d’abr. del 22
Cerezo Osaka0
Kashiwa Reysol1
07 de nov. del 21
Kashiwa Reysol1
Cerezo Osaka0

Partits Recents

Classificació

Japó - J1 League
# Equip J G P
1 Kashiwa Reysol 9 21-14 21
2 Sanfrecce Hiroshima 9 22-6 20
3 Machida Zelvia 9 22-10 20
4 FC Tokyo 9 17-8 20
5 Vissel Kobe 9 14-9 19
6 Kashima 9 19-16 16
7 Yokohama F. Marinos 9 13-9 15
8 Kawasaki Frontale 9 17-14 13
9 Fagiano Okayama 9 12-12 13
10 Shimizu S-pulse 9 8-9 13
11 Urawa 9 16-21 12
12 Cerezo Osaka 9 7-12 12
13 Mito Hollyhock 9 12-13 9
14 V-varen Nagasaki 9 11-16 9
15 Nagoya Grampus 9 9-15 9
16 Kyoto Sanga 9 11-16 8
17 Avispa Fukuoka 9 11-13 7
18 Gamba Osaka 9 8-16 6
19 JEF United Chiba 9 8-19 5
20 Tokyo Verdy 9 4-14 4
Promotion - AFC Champions League (League phase) Relegation - J2 League