Přejít na obsah
Bsk Bijelo Brdo
Využívá NT Apex AI

Bsk Bijelo Brdo Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.11m Ø 22.7 First NL
132
Predikované zápasy
68.2%
Míra úspěšnosti
LLWWDL
Aktuální forma
0.80
Góly / Zápas
Bsk Bijelo Brdo je doma v posledních 9 zápasech neporažený
Bsk Bijelo Brdo měl v posledních 16 zápasech under 3.5 gólu
Žádné nadcházející zápasy

Tým Bsk Bijelo Brdo nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Bsk B Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
3.6
Držení míče
48%
RohyPrůměr na zápas
4.4
DisciplínaKarty / zápas
2.1
Procento výher
40%

Statistiky sezóny

First NL Chorvatsko · Sezóna 2025
32Zápasy Procento výher 34%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy151732
Výhry8311
Remízy549
Prohry21012
Vstřelené góly171330
Obdržené góly52429
Průměr vstřelených gólů1.10.80.9
Průměr obdržených gólů0.31.40.9
Čistá konta12113
Bez vstřeleného gólu5914
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté4-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté4
Série
Výhry3
Prohry5
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
5–5
0-15
2–4
16-30
1–7
31-45
6–2
46-60
8–4
61-75
7–8
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-153
16-3013
31-4511
46-6014
61-7514
76-9013
75Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.556%
18 zápasů
Nad 1.525%
8 zápasů
Nad 2.59%
3 zápasů
Nad 3.53%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Chorvatsko - First NL
# Tým Z G B
1 Sesvete 1 3-0 3
2 Segesta Sisak 1 3-1 3
3 HNK Cibalia 1 2-1 3
4 Bsk Bijelo Brdo 1 1-0 3
5 Opatija 1 2-2 1
6 Jadran LP 1 2-2 1
7 Vukovar 1 1-1 1
8 Mladost Ždralovi 1 1-1 1
9 Dugopolje 1 1-1 1
10 Kustosija 1 1-1 1
11 Hrvace 0 0-0 0
12 Croatia Zmijavci 0 0-0 0
13 Dubrava Zagreb 1 1-2 0
14 Dinamo Zagreb U21 1 0-1 0
15 Orijent 1919 1 1-3 0
16 Karlovac 1919 1 0-3 0
Promotion - HNL Relegation

Tipy a predikce na zápasy Bsk Bijelo Brdo

Hledáte tipy na Bsk Bijelo Brdo? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Bsk Bijelo Brdo vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 132 zápasů týmu Bsk Bijelo Brdo s úspěšností nejlepšího tipu 68.2%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně First NL zaznamenal tým Bsk Bijelo Brdo 11 výher, 9 remíz a 12 proher v 32 zápasech, vstřelil 30 gólů (0.9 na zápas) a inkasoval 29, přičemž udržel 13 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Bsk Bijelo Brdo činí €3.11m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Bsk Bijelo Brdo zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Bsk Bijelo Brdo je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 160 lig.