Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Drogheda United

Drogheda United Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.03m Ø 25.4 Premier Division
109
Predikované zápasy
64.2%
Míra úspěšnosti
WLLWWL
Aktuální forma
1.53
Góly / Zápas
Drogheda United skóroval v posledních 7 zápasech
Žádné nadcházející zápasy

Tým Drogheda United nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Drogheda United vs Derry City, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 3.00 domácí, 3.30 remíza, 2.37 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.40, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Drogheda UnitedDrogheda2
Derry City0
▾3.00
▾3.30
▴2.37
2
▴2.37
O1.5
▴1.35
Ano
▴1.82
X2
▴1.40
8.5
X2
▴1.408.5
Shamrock Rovers vs Drogheda United, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 1.38 domácí, 4.95 remíza, 8.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.38, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Shamrock Rovers3
Drogheda UnitedDrogheda1
▾1.38
▴4.95
▴8.00
1
▾1.38
O2.5
▾1.65
Ano
▴1.95
1
▾1.38
8.8
✓ 1
▾1.388.8
Bohemians vs Drogheda U, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 1.42 domácí, 4.75 remíza, 7.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.42, důvěra 5.7/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Bohemians2
Drogheda UDrogheda 1
▾1.42
▴4.75
▴7.00
1
▾1.42
O2.5
▾1.55
Ne
▴1.98
1
▾1.42
5.7
✓ 1
▾1.425.7
Shelbourne vs Drogheda U, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 1.90 domácí, 3.55 remíza, 4.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 8.1/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Shelbourne1
Drogheda UDrogheda2
▴1.90
▾3.55
▾4.15
1
▴1.90
U3.5
▴1.38
Ne
▴2.05
U3.5
▴1.38
8.1
✓ U3.5
▴1.388.1
Drogheda United vs Sligo Rovers, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 1.90 domácí, 3.45 remíza, 4.00 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.29, důvěra 5.7/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Drogheda UnitedDrogheda2
Sligo Rovers0
▴1.90
▾3.45
4.00
1
▴1.90
U3.5
▾1.29
Ne
▾1.88
U3.5
▾1.29
5.7
✓ U3.5
▾1.295.7

Drogheda Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.03
StřelyNa branku / zápas
3.9
Držení míče
42%
RohyPrůměr na zápas
4.5
DisciplínaKarty / zápas
1.3
Procento výher
40%

Statistiky sezóny

Premier Division Irsko · Sezóna 2026
33Zápasy Procento výher 24%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy161733
Výhry448
Remízy6410
Prohry6915
Vstřelené góly182139
Obdržené góly213354
Průměr vstřelených gólů1.11.21.2
Průměr obdržených gólů1.31.91.6
Čistá konta729
Bez vstřeleného gólu538
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-0
Hosté3-4
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté4
Série
Výhry2
Prohry3
Penalty
2/ 3
66.67% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
8–5
0-15
4–13
16-30
7–8
31-45
6–7
46-60
10–9
61-75
7–9
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
5-3-212 G
4-2-3-19 G
3-5-27 G
3-4-1-22 G
67Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.576%
25 zápasů
Nad 1.533%
11 zápasů
Nad 2.56%
2 zápasů
Nad 3.53%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
B. Kavanagh B. Kavanagh 25 FWD 6.96
C. Keeley C. Keeley 28 DEF 6.94
K. Ancelin K. Ancelin 22 FWD 6.92
W. Davis W. Davis 20 FWD 6.91
E. Agbaje E. Agbaje 21 DEF 6.74
C. O'Connor C. O'Connor - MID 6.70
S. Farrell S. Farrell 25 MID 6.68
Ethan O'Brien Ethan O'Brien 24 MID 6.62
M. Doyle M. Doyle 27 MID 6.61
R. Brennan R. Brennan 34 MID 6.61
J. Bucknor J. Bucknor 23 DEF 6.61
C. Kane C. Kane 27 DEF 6.56
T. Oluwa T. Oluwa 24 FWD 6.56
J. Godden J. Godden 22 FWD 6.54
A. Quinn A. Quinn 23 DEF 6.53
A. Bates A. Bates 24 MID 6.52
Leo Burney Leo Burney 24 DEF 6.50
R. Markey R. Markey 20 FWD 6.42
L. Dennison L. Dennison 29 GK 6.37
K. Cruise K. Cruise 21 DEF 6.36
J. Bolger J. Bolger 25 DEF 6.10
Dare Kareem Dare Kareem 19 FWD 5.88
Fynn Michael Cordell Talley Fynn Michael Cordell Talley 23 GK 5.74
S. McGrath S. McGrath 17 MID 2.17

Tabulka

Irsko - Premier Division
# Tým Z G B
1 Shamrock Rovers 34 54-35 65
2 Bohemians 34 60-41 62
3 St Patrick's Athl. 33 53-27 59
4 Shelbourne 34 49-47 46
5 Derry City 33 45-44 41
6 Galway United 33 44-48 41
7 Dundalk 33 50-55 41
8 Drogheda United 34 41-54 37
9 Waterford 33 45-56 34
10 Sligo Rovers 33 25-59 23
Play-offs Qualifying Relegation Play-offs Relegation

Tipy a predikce na zápasy Drogheda United

Hledáte tipy na Drogheda United? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Drogheda United vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 109 zápasů týmu Drogheda United s úspěšností nejlepšího tipu 64.2%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Premier Division zaznamenal tým Drogheda United 8 výher, 10 remíz a 15 proher v 33 zápasech, vstřelil 39 gólů (1.2 na zápas) a inkasoval 54, přičemž udržel 9 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Drogheda United průměrně 42% držení míče, 1.03 xG a 4.5 rohů na zápas s 40% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Drogheda United činí €3.03m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Drogheda United zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Drogheda United je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.