Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Kauno Žalgiris

Kauno Žalgiris Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€9.45m Ø 28.6 A Lyga
96
Predikované zápasy
74.0%
Míra úspěšnosti
WWLWWW
Aktuální forma
1.47
Góly / Zápas
Kauno Žalgiris skóroval v posledních 7 zápasech
Kauno Žalgiris neměl v posledních 23 zápasech žádnou červenou kartu
Kauno Žalgiris měl 6+ rohů v posledních 5 zápasech
Příští zápas UEFA Europa Conference League · čt 15. října · 20:00
Brighton (Eng)
VS20:00
Kauno Zalgiris (Ltu)
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Siauliai vs Kauno Zalgiris, A Lyga, výkop 14:00. Kurzy: 9.50 domácí, 5.85 remíza, 1.28 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.28, důvěra 10/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Siauliai0
Kauno Zalgiris2
▴9.50
▴5.85
▾1.28
2
▾1.28
U3.5
▴1.72
Ne
▾1.85
2
▾1.28
10
✓ 2
▾1.2810
FK Zalgiris Vilnius vs Kauno Zalgiris, A Lyga, výkop 16:45. Kurzy: 2.95 domácí, 3.25 remíza, 2.25 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.36, důvěra 8.6/10. Konečný výsledek 3–2, tip nevyšel.
Konec
FK Zalgiris VilniusZalgiris3
Kauno Zalgiris2
▴2.95
▾3.25
▾2.25
2
▾2.25
U3.5
1.38
Ne
2.23
X2
▾1.36
8.6
X2
▾1.368.6
Panevezys vs Kauno Zalgiris, A Lyga, výkop 12:30. Kurzy: 5.35 domácí, 4.10 remíza, 1.53 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.42, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Panevezys0
Kauno Zalgiris1
▴5.35
▴4.10
▾1.53
2
▾1.53
U3.5
▾1.42
Ne
▾2.05
U3.5
▾1.42
5.3
✓ U3.5
▾1.425.3
Kauno Zalgiris vs Suduva Marijampole, A Lyga, výkop 16:45. Kurzy: 1.90 domácí, 3.35 remíza, 3.75 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.26, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 5–1, tip nevyšel.
Konec
Kauno Zalgiris5
Suduva MarijampoleSuduva1
1.90
▾3.35
3.75
1X
1.23
U3.5
▾1.26
Ne
▾1.87
U3.5
▾1.26
4.8
U3.5
▾1.264.8
Kauno Zalgiris vs Dziugas Telsiai, A Lyga, výkop 16:45. Kurzy: 1.40 domácí, 4.40 remíza, 7.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.40, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 5–0, tip vyšel.
Konec
Kauno Zalgiris5
Dziugas Telsiai0
▾1.40
▴4.40
▴7.00
1
▾1.40
U3.5
1.41
Ne
▾1.84
1
▾1.40
8.8
✓ 1
▾1.408.8

Kauno Zalgiris Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
6
Držení míče
48%
RohyPrůměr na zápas
6.5
DisciplínaKarty / zápas
2.5
Procento výher
70%

Statistiky sezóny

UEFA Europa Conference League Svět · Sezóna 2025
6Zápasy Procento výher 33%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy336
Výhry112
Remízy112
Prohry112
Vstřelené góly437
Obdržené góly246
Průměr vstřelených gólů1.31.01.2
Průměr obdržených gólů0.71.31.0
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu112
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté1-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté2
Série
Výhry1
Prohry0
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
1–2
0-15
1–2
16-30
1–1
31-45
3–1
46-60
0–0
61-75
0–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-151
16-302
31-452
46-604
76-901
11Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.567%
4 zápasů
Nad 1.533%
2 zápasů
Nad 2.517%
1 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
D. Georgijević D. Georgijević 31 FWD 9.50
D. Pavlović D. Pavlović 24 MID 7.85
A. Benchaib A. Benchaib 27 MID 7.67
A. Hernández A. Hernández 30 DEF 7.33
T. Chogadze T. Chogadze 27 MID 7.18
D. Kerkez D. Kerkez 29 DEF 7.02
F. Ourega F. Ourega 33 MID 7.01
A. Tolordava A. Tolordava 29 DEF 6.85
N. Edokpolor N. Edokpolor 29 DEF 6.40
D. Naah D. Naah 29 MID 6.35
V. Armanavičius V. Armanavičius 30 MID 6.22
N. Vosylius N. Vosylius 20 MID -
E. Burdzilauskas E. Burdzilauskas 22 MID -
E. Jurjonas E. Jurjonas 21 DEF -
T. Burdzilauskas T. Burdzilauskas 20 DEF -
V. Paulauskas V. Paulauskas 24 FWD -
F. Černych F. Černych 34 MID -
R. Jansonas R. Jansonas 20 FWD -
T. Švedkauskas T. Švedkauskas 31 GK -
G. Sirgedas G. Sirgedas 31 MID -

Tabulka

Svět - UEFA Europa Conference League
# Tým Z G B
1 Mjallby AIF 0 0-0 0
2 Brighton 0 0-0 0
3 Monaco 0 0-0 0
4 FK Jablonec 0 0-0 0
5 Gent 0 0-0 0
6 St. Truiden 0 0-0 0
7 SC Freiburg 0 0-0 0
8 Atalanta 0 0-0 0
9 Ajax 0 0-0 0
10 Twente 0 0-0 0
11 Getafe 0 0-0 0
12 KuPS 0 0-0 0
13 CSKA Sofia 0 0-0 0
14 HNK Hajduk Split 0 0-0 0
15 Pafos 0 0-0 0
16 Aarhus 0 0-0 0
17 FC Copenhagen 0 0-0 0
18 FC Midtjylland 0 0-0 0
19 FC Nordsjaelland 0 0-0 0
20 Panathinaikos 0 0-0 0
21 Brann 0 0-0 0
22 SC Braga 0 0-0 0
23 Heart Of Midlothian 0 0-0 0
24 FC Lugano 0 0-0 0
25 FK Crvena Zvezda 0 0-0 0
26 FC Thun 0 0-0 0
27 Trabzonspor 0 0-0 0
28 Borac Banja Luka 0 0-0 0
29 Kairat Almaty 0 0-0 0
30 Egnatia Rrogozhinë 0 0-0 0
31 Inter Club d'Escaldes 0 0-0 0
32 Kauno Žalgiris 0 0-0 0
33 Universitatea Craiova 0 0-0 0
34 FC Iberia 1999 0 0-0 0
35 Lincoln Red Imps FC 0 0-0 0
36 Riga 0 0-0 0
Promotion - Conference League (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

Tipy a predikce na zápasy Kauno Žalgiris

Hledáte tipy na Kauno Žalgiris? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Kauno Žalgiris vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 96 zápasů týmu Kauno Žalgiris s úspěšností nejlepšího tipu 74.0%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně UEFA Europa Conference League zaznamenal tým Kauno Žalgiris 2 výher, 2 remíz a 2 proher v 6 zápasech, vstřelil 7 gólů (1.2 na zápas) a inkasoval 6, přičemž udržel 1 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Kauno Žalgiris činí €9.45m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Kauno Žalgiris zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Kauno Žalgiris je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.