Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
New Mexico United

New Mexico United Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.67m Ø 27.3 USL Championship
101
Predikované zápasy
69.3%
Míra úspěšnosti
WWLLDD
Aktuální forma
1.73
Góly / Zápas
New Mexico United obdržel 3+ žluté karty v posledních 8 zápasech
Příští zápas USL Championship · ne 18. října · 1:30
San Antonio
VS01:30
New Mexico
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

New Mexico United vs Monterey Bay, USL Championship, výkop 02:00. Kurzy: 1.66 domácí, 4.00 remíza, 4.50 hosté. Nejlepší tip: hosté dají gól, kurz 1.40, důvěra 5.9/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
New Mexico UnitedNew Mexico3
Monterey Bay1
▾1.66
4.00
▴4.50
X2
▴2.25
O2.5
▾1.58
Ano
▾1.58
AS
▴1.40
5.9
✓ AS
▴1.405.9
New Mexico United vs Phoenix Rising, USL Championship, výkop 23:00. Kurzy: 2.32 domácí, 3.55 remíza, 2.80 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.50, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
New Mexico UnitedNew Mexico2
Phoenix Rising1
▴2.32
▾3.55
▾2.80
1
▴2.32
O2.5
▾1.55
Ano
1.50
1X
▴1.50
8.0
✓ 1X
▴1.508.0
FC Tulsa vs New M, USL Championship, výkop 01:00. Kurzy: 2.01 domácí, 3.45 remíza, 3.65 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.30, důvěra 8.1/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
FC Tulsa1
New MNew Mexico 0
▾2.01
3.45
▴3.65
1
▾2.01
O1.5
▴1.24
Ne
▾2.12
1X
▾1.30
8.1
✓ 1X
▾1.308.1
New Mexico United vs Sacramento Republic, USL Championship, výkop 02:00. Kurzy: 3.35 domácí, 3.40 remíza, 2.04 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.36, důvěra 6.2/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
New Mexico UnitedNew Mexico2
Sacramento RepublicSacrament3
▴3.35
▴3.40
▾2.04
X2
▴1.31
U3.5
▴1.36
Ano
▾1.70
U3.5
▾1.36
6.2
U3.5
▾1.366.2
Colorado Springs vs New Mexico United, USL Championship, výkop 02:00. Kurzy: 1.87 domácí, 3.75 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.60, důvěra 7.8/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Colorado SpringsColorado 0
New Mexico UnitedNew Mexico0
▴1.87
▴3.75
▾3.80
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Ano
1.58
O2.5
▾1.60
7.8
O2.5
▾1.607.8
Birmingham Legion vs New Mexico United, USL Championship, výkop 01:30. Kurzy: 2.32 domácí, 3.60 remíza, 2.68 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.55, důvěra 6.8/10. Konečný výsledek 4–4, tip vyšel.
Konec
Birmingham LegionBirmingham4
New Mexico UnitedNew Mexico4
▴2.32
▴3.60
▾2.68
2
▾2.68
O2.5
▾1.55
Ano
▾1.47
O2.5
▾1.55
6.8
✓ O2.5
▾1.556.8
New Mexico United vs Indy Eleven, USL Championship, výkop 02:30. Kurzy: 1.83 domácí, 3.80 remíza, 3.80 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.29, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
New Mexico UnitedNew Mexico2
Indy Eleven2
▾1.83
▴3.80
▴3.80
1
▾1.83
O2.5
▾1.53
Ano
▾1.50
1X
▾1.29
8.5
✓ 1X
▾1.298.5
Las Vegas Lights vs New Mexico United, USL Championship, výkop 03:30. Kurzy: 1.97 domácí, 3.75 remíza, 3.40 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.55, důvěra 7.1/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Las Vegas LightsLas V1
New Mexico UnitedNew Mexico2
▾1.97
▴3.75
▴3.40
2
▴3.40
U3.5
▴1.55
Ne
▴2.47
U3.5
▴1.55
7.1
✓ U3.5
▴1.557.1
New Mexico United vs Memphis 901, USL Championship, výkop 01:00. Kurzy: 2.10 domácí, 3.48 remíza, 3.10 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.40, důvěra 7.2/10. Konečný výsledek 2–3, tip nevyšel.
Konec
New Mexico UnitedNew Mexico2
Memphis 9013
2.10
3.48
3.10
2
3.10
U3.5
1.40
Ne
2.25
U3.5
1.40
7.2
U3.5
1.407.2

New Mexico Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.03
StřelyNa branku / zápas
4.3
Držení míče
54%
RohyPrůměr na zápas
3.2
DisciplínaKarty / zápas
3.6
Procento výher
40%

Statistiky sezóny

USL Championship USA · Sezóna 2026
27Zápasy Procento výher 48%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy141327
Výhry8513
Remízy347
Prohry347
Vstřelené góly231841
Obdržené góly171532
Průměr vstřelených gólů1.61.41.5
Průměr obdržených gólů1.21.21.2
Čistá konta358
Bez vstřeleného gólu167
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-1
Hosté2-5
Nejtěžší porážka
Domácí2-3
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté4
Série
Výhry6
Prohry2
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
6–6
0-15
5–3
16-30
6–2
31-45
3–7
46-60
11–5
61-75
12–7
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-11 G
84Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.574%
20 zápasů
Nad 1.544%
12 zápasů
Nad 2.519%
5 zápasů
Nad 3.511%
3 zápasů
Nad 4.54%
1 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
J. Lindsey J. Lindsey 25 DEF 7.25
K. Ryden K. Ryden 34 DEF 7.25
M. Vargas M. Vargas 24 MID 7.11
M. Akale M. Akale 28 MID 7.08
G. Hurst G. Hurst 28 FWD 7.03
A. Tambakis A. Tambakis 33 GK 7.01
T. Amang T. Amang 27 FWD 6.93
R. Ford R. Ford 17 - 6.88
Kristopher Shakes Kristopher Shakes 24 GK 6.82
T. Maples T. Maples 27 DEF 6.81
D. Bruce D. Bruce 29 FWD 6.74
W. Seymore W. Seymore 33 DEF 6.70
Luiz Fernando Luiz Fernando 28 MID 6.61
Z. Bailey Z. Bailey 25 MID 6.48
C. Gloster C. Gloster 25 DEF 6.47
S. Rivas S. Rivas 28 MID 6.41
T. Pondeca T. Pondeca 24 MID 6.37
A. Herbert A. Herbert 27 DEF 6.30
J. DuBois J. DuBois 19 - 5.97
J. Sais J. Sais 19 MID -
O. Jabang O. Jabang 24 MID -
M. Gaines M. Gaines 27 FWD -
G. Zelalem G. Zelalem 28 MID -

Tabulka

USA - USL Championship
# Tým Z G B
1 El Paso Locomotive 28 48-36 50
2 New Mexico United 28 44-33 49
3 Sacramento Republic 28 38-26 45
4 Lexington 28 49-33 44
5 FC Tulsa 28 32-25 43
6 Colorado Springs 28 41-38 41
7 Orange County SC 28 37-44 39
8 San Antonio 28 29-29 39
9 Phoenix Rising 28 39-42 36
10 Las Vegas Lights 28 37-41 36
11 Oakland Roots 28 33-35 35
12 Monterey Bay 28 30-50 21
Play Offs: 1/8-finals

Tipy a predikce na zápasy New Mexico United

Hledáte tipy na New Mexico United? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu New Mexico United vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 101 zápasů týmu New Mexico United s úspěšností nejlepšího tipu 69.3%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně USL Championship zaznamenal tým New Mexico United 13 výher, 7 remíz a 7 proher v 27 zápasech, vstřelil 41 gólů (1.5 na zápas) a inkasoval 32, přičemž udržel 8 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má New Mexico United průměrně 54% držení míče, 1.03 xG a 3.2 rohů na zápas s 40% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota New Mexico United činí €3.67m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na New Mexico United zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

New Mexico United je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.